Letohrad - Kunčice 2018 - Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 29. 07. 2018 09:30
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  +420 774 183 351

Začátek rezervace: 15. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 27. 07. 2018 20:00
Začátek tipování:  15. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2018 00:00
Zadal: Tomáš Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---kuncice-9151.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
22Trnov RKdavid rohlena
33Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
44Vřesovice HOMartina Šarová
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Stradouň UOSDH Stradouň
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Hrabišín SULinda Marešová
3434Dubenec TUMartínek z Dubence
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3636Myštěves HKJaromír Rosůlek
3737Zderaz ACRJan Tměj
3838Bohuslavice NAPepa Malý
3939Krasonice JILukáš Pivonka
4040Čechtín TRMarek Vaněk
4141Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
4242Záchlumí UOJan Divíšek
4343Malá Skála JNMatěj Masný
4444Zderaz CCRJan Tměj
4545Zeměchy LNDaniel Pechouš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice UORomana Motlová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Katusice MBDenisa Boháčková
1010Trnov RKdavid rohlena
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Nepomuky UOMartin Valda
1313Dlouhá Ves RKPepa Malý
1414Letohrad - Kunčice AUOMichaela Kocúrová
1515Košťálov SMLenka Poloprutská
1616Markvartovice OPPetr Glogar
1717Letohrad - Červená UOadus
1819Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková
1920Myštěves HKVeronika Borůvková
2030Radíkov PRMagdaléna Hlavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,1216,0316,122016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,2716,1316,272016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0116,3416,342015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,3716,2416,372014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,3716,3416,372017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mladoňovice TR16,3716,3416,372017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Orlice UO16,4316,2316,432015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR16,4716,2716,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Oponešice TR16,4716,2716,472017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Letohrad - Kunčice CUO16,2916,4816,482016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov NJ16,4816,3916,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Letohrad - Kunčice CUO16,2916,4816,482016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov NJ16,4816,3916,482017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Starý Lískovec Sport BM16,4916,3816,492016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jinolice RenmotorJC16,1216,5716,572015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bašnice JC15,9816,6216,622016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bašnice JC15,9816,6216,622016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stará Říše JI16,6316,5416,632017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevcehle JI16,6416,5416,642011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Petrovice BTR16,6716,5816,672011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Letohrad - Kunčice BUO16,1516,7316,732017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Letohrad - Kunčice UO16,1516,7316,732017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI16,7316,0116,732016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Trnava TR16,2816,8016,802017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Trnava TR16,2816,8016,802017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Pšánky AHK16,7816,8116,812014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lhenice TP16,7716,8316,832008/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čikov TR16,8416,5716,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bystřec UO16,5716,8416,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bystřec AUO16,5716,8416,842017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO16,8216,8416,842014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Trnava TR16,8516,5416,852013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Pasohlávky BV16,8516,7116,852016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Obrubce MB16,8816,8116,882017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Obrubce MB16,8816,8116,882017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Louňovice pod Blaníkem BN16,8716,8916,892017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Benetice TR16,7116,9016,902012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Pšánky HK16,2016,9016,902016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Radostín nad Oslavou ZR16,6316,9016,902017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Pšánky HK16,2016,9016,902016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jinolice RenmotorJC16,9116,3216,912016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jinolice RenmotorJC16,9116,3216,912016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Lavičky ZR16,9316,8216,932013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Rohovládova Bělá PA16,9316,8716,932017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Litava BO16,8516,9316,932008/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rohovládova Bělá PA16,9316,8716,932017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Trnava TR16,9517,4916,952012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Myštěves HK16,7916,9716,972017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Myštěves HK16,7916,9716,972017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Plumlov PV16,9516,9816,982012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Úherce PS--16,992006/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bohdalín PE16,9216,9916,992016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Velké Hoštice OP16,1317,0017,002017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dvorce TA16,8317,0017,002016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Babice VS16,4217,0117,012016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Plumlov PV17,0316,6717,032011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Hrobice PA16,7417,0417,042017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hrobice PA16,7417,0417,042017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sychotín BK17,0317,0517,052013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Radíkov PR17,0117,0817,082010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bystřec UO16,9017,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bystřec AUO16,9017,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Trnava TR17,0517,0917,092011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pšánky AHK16,8217,0917,092015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Libuň JC16,4317,1017,102015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Rohovládova Bělá PA17,1116,8317,112016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovládova Bělá PA17,1116,8317,112016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Sedlatice JI17,1416,9817,142011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Petrovice TR--17,152002/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Olšovec PR17,1717,0817,172011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jinolice RenmotorJC16,7217,1817,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jinolice JC16,7217,1817,182013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chrášťany LT16,6017,1917,192015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Novosedly ST16,5617,2117,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Lavičky ZR17,2416,7517,242011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Nevcehle JI17,0217,2417,242013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Letohrad - Orlice UO17,1217,2517,252017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Pasohlávky BV17,1317,2517,252017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Letohrad - Orlice BUO17,1217,2517,252017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lukavice AUO17,1017,2617,262015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Plumlov PV16,8917,2717,272008/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Starý Lískovec Sport BM17,0717,2717,272015/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Petrovice TR--17,282001/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bohdalín PE17,2816,9517,282017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Žernovník BK17,0017,2817,282010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Petrovice TR17,2817,1117,282011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP16,3517,3017,302016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lavičky ZR17,3016,4217,302016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Oponešice TR16,6017,3117,312016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Horní Poříčí BK16,8217,3117,312013/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Oponešice TR16,6017,3117,312016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chrášťany LT16,7417,3117,312017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nevcehle JI16,7917,3117,312008/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chrášťany LT16,7417,3117,312017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Petrovice TR17,2017,3217,322010/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Radíkov PR17,3416,5517,342008/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Letohrad - Kunčice BUO17,1317,3517,352016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice BUO17,1317,3517,352016/07/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Bašnice JC17,3815,9117,382017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bašnice JC17,3815,9117,382017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga