Letohrad – Kunčice 2015 - Kunčický pohár

Liga: EXČR
Místo: Letohrad
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 07. 2015 11:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  774183351

Začátek rezervace: 21. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2015 11:00
Začátek tipování:  21. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad-6116.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
22Choltice PADavid čermák
33Oponešice TRJosef Navrátil
44Trnov RKdavid rohlena
55Čeperka NPALeoš Kříž
66Havlovice TUAleš Hejna
77Prchalov NJHonza Adamec
88Roudnice HKAleš Hejna
99Bohdalín PEHonza Adamec
1010Chrášťany LTHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Starý Lískovec Sport  SportBMHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1414Trnava TRHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Stará Říše JIHonza Adamec
1717Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
1818Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Žernovník BKHonza Adamec
2222Lavičky ZRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Sychotín BKHonza Adamec
2525Tatobity SMHonza Adamec
2626Lhotky Sport ZRHonza Adamec
2727Jankov BNHonza Adamec
2828Libuň JCHonza Adamec
2929Kosmonosy MBJan Klimo
3030Nepomuky UOLukáš Lešikar
3132Letohrad - Orlice UOOndra Pokorný
3233Horní Čermná AUOPavel Suldovský
3334Myštěves HKJaromír Rosůlek
3435Obrubce MBJan Klimo
3537Bříšťany JCRadovan Bludský
3638Bystřec AUOAdriana Hejdušková
3739Hrobice PAOndra Kolibík
3840Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
3941Dolní Čermná UOMartin Prachař
4043Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
4144Bystřec BUOAdriana Hejdušková
4245Pšánky AHKMichaela Malá
4346Rohovládova Bělá PAJarda Svoboda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKOlíf Pánková
22Chrášťany LTHonza Adamec
33Sychotín BKHonza Adamec
44Nevcehle JIHonza Adamec
55Roudnice HKAleš Hejna
66Vitiněves JCHonza Adamec
77Libuň JCHonza Adamec
88Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
99Libňatov TULeoš Kříž
1010Letohrad - Kunčice UOPavla Štěpánková
1111Letohrad - Orlice UOEliška Moravcová
1212Rohovládova Bělá PALucie Samková
1313Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1414Krásná Ves MBVeronika Kneblová
1515Česká Rybná UOTomáš Valda
1616Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1717Dlouhá Ves RKPepa Malý
1818Nepomuky UOMartin Valda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sychotín BK16,7616,2516,762014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT17,3015,6217,302014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR17,511,7217,512015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nevcehle JI16,4717,5817,582014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nevcehle JI16,0317,7817,782015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov OL17,7916,1917,792014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychotín BK18,1017,9018,102015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Přím HK18,0118,2018,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC18,6417,0318,642014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB19,0318,9719,032014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice BUO19,2919,0519,292015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO19,9819,6119,982015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Roudnice HK21,1821,0721,182015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Přím HK16,9721,3121,312015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Letohrad - Orlice UO24,2425,3725,372015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Česká Rybná UO19,42NPNP2015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libňatov TU17,3918,58MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Letohrad - Červená UO19,0019,12MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Jeníkovice HK20,6120,17MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Roudnice HK19,3321,71MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,20MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myštěves HK17,7117,78MS2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/10/05 Letohrad, Požárníků 703, Ligové dozvuky
-
2014/06/21 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2015/07/05 Letohrad – Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga