Litenčice 2013 - Memoriál Pavlů Měrkových

Liga: -
Místo: Litenčice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 15. 06. 2013 09:00
Kontakt:   Miroslav Ovečka
Telefon:  739487647

Začátek rezervace: 01. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 15. 06. 2013 09:00
Začátek tipování:  01. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 14. 06. 2013 00:00
Zadal: mirrao

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Do 8:45 hod. - příjezd a prezentace
8:45 hod. - nástup družstev a porada velitelů

  •  Náběh betonová dlažba
  •  Rovný travnatý povrch
  •  Terče sklopné
  •  Elektronická časomíra

 

Způsob provedení: dle směrnic PS s dodatky PHL
muži - 3 B
ženy - 2 B

Startovné: 150,- Kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-litencice-2013-06-15-3996.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Doloplazy PVmirrao
22Morkovice KMmirrao
33Roštění KMmirrao
44Křenovice PRSDH Křenovice
55Litenčice KMmirrao
66Dětkovice VYMichal Hrabánek
77Karolín Karolín "B"KMMarek Plaček
88Zahnašovice AlpinátořiKMPetr Miklík
99Nětčice KMPavel Žůrek
1010Chvalnov KMmirrao
1111Zdislavice Na počest George von GarageKMOndřej Varaďa
1212Hoštice KMmirrao
1313Myslejovice SDH MYPVMilan Buriánek
1414Medlov KMZdeněk Bršlica
1515Dobrotice KMmirrao
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Litenčice KMmirrao
22Nětčice Nětčice AKMBarbora Bajerová
33Zdislavice KMOndřej Varaďa
44Hoštice KMmirrao
56Luleč VYmirrao


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pravčice KM16,4716,5316,532018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahnašovice KM16,7617,0017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM16,6817,1017,102017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,1716,8217,172018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Špičky PR17,2217,0217,222016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radíkov PR17,2317,1017,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mladcová ZL17,5017,2717,502016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR17,5117,1017,512018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Pravčice KM17,1717,5817,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL17,3317,6317,632017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,4617,7017,702017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Mistřice UH17,6417,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Křenovice PR17,8217,8517,852017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludslavice KM17,0917,9917,992018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Ludslavice KM17,6818,0218,022016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Křenovice PR17,9618,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Valšovice (Hranice VI) PR17,8518,0318,032018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Špičky PR18,2318,1218,232018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dětkovice VY18,3518,1818,352018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radkova Lhota PR18,3717,8518,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Nová Dědina AKM18,4117,7518,412016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Ludslavice KM18,4718,0118,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR18,4418,5318,532017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Litenčice KM18,5717,9718,572017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Podhradní Lhota KM18,6117,6518,612016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Mistřice UH18,1218,6318,632018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Hoštice KM18,3718,7218,722018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice VY18,7518,1118,752016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice VY18,7818,5418,782013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Nová Dědina KM18,0618,8918,892015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Radkova Lhota PR18,5818,9718,972017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Litenčice KM18,9818,8718,982013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Ludslavice KM18,9918,6118,992015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litenčice KM18,4218,9918,992016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Roštění KM18,6119,0019,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Roštění KM19,0018,7819,002018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Dědina KM19,0118,5319,012017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Babice VS16,7619,0219,022017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vrchoslavice PV18,7519,0919,092016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křenovice PR19,1118,9819,112016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolín KM17,5219,1219,122018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Počenice KM19,0219,1719,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radkova Lhota PR19,2018,6419,202016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Litenčice KM19,2518,8119,252018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kučerov VY19,2519,2419,252014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zahnašovice KM19,1419,2619,262013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Roštění KM19,0419,2819,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mysločovice ZL19,1919,2819,282018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Dětkovice VY19,1219,2919,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Počenice KM19,2019,3119,312015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Karolín BKM18,8819,3419,342013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM19,3618,5619,362016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Myslejovice PV18,3419,4219,422013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Křenovice PR18,5719,4819,482015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina BKM19,5819,1519,582016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sulimov KM19,6719,6719,672015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Litenčice KM19,2719,7519,752015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hodějice VY18,1419,8719,872017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Šaratice VY19,9319,6219,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nětčice KM18,4219,9419,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Vítonice KM20,0618,3620,062016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Roštění KM20,1519,8920,152013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Luboměř NJ18,5920,4120,412017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Dědina KM20,5520,3220,552018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Morkovice KM20,5919,7620,592013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Přílepy KM20,5920,2820,592017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Mladcová ZL19,8820,5920,592018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Skalička PR19,8520,8020,802016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Rymice KM20,8519,7920,852018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nětčice KM21,3121,2021,312017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Zdislavice KM21,1321,4421,442013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Mistřice UH21,4918,4721,492016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vrbka KM21,6220,0921,622018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Počenice KM21,7121,4121,712016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Louky ZL21,7519,4021,752018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Litenčice KM21,9119,8321,912014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dětkovice VY21,9117,6521,912017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Luboměř NJ22,2321,6622,232016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Přílepy KM21,4422,3722,372018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nětčice AKM22,4818,2822,482014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hoštice KM22,2822,5622,562013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sulimov KM22,7721,5022,772017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Zdislavice KM22,1622,8022,802015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mysločovice ZL21,6922,8122,812016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Vrbka KM22,9023,3923,392017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nětčice KM23,3523,4323,432018/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Medlov KM23,6421,8623,642016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nětčice BKM22,3323,7223,722014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM24,1424,0124,142016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdislavice KM24,2921,8424,292014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Podhradní Lhota KM24,4217,6424,422017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Karolín KM17,8224,4324,432017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Polkovice PR24,9224,5024,922015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Morkovice KM25,1720,7825,172014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dětkovice VY25,2325,2325,232015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Pačlavice KM24,1225,2325,232014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Morkovice KM25,6526,0126,012015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Chvalnov KM22,9526,0326,032015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chvalnov -LískyKM24,6226,3026,302013/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Bílany KM26,4722,7826,472017/06/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2014/06/14 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/06/13 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
-
2015/09/19 Litenčice, Noční soutěž
-
2016/06/18 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2016/06/19 Litenčice, soutěž Mladých hasičů v Požárním útoku
-
2016/09/17 Litenčice, Noční soutěž
-
2017/06/17 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2017/09/16 Litenčice, Noční soutěž - O pohár starosty obce
-
2018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových
PHL
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
Kdy Kde Liga