Netín 2023 - Netín

Liga: EXČR
Místo: Netín
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Kdy: 15. 07. 2023 11:00
Kontakt:   Vladimír Sklenář
Telefon:  +420606434079

Začátek rezervace: 02. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2023 11:00
Začátek tipování:  02. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 07. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-netin-12867.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Maršovice ZRJosef Košík
22Sychotín BKHonza Adamec
33Velký Ořechov ZLHonza Adamec
44Bezděčí u Trnávky SYLubomír Kadlec
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Špičky PRHonza Adamec
1010INDIVINDI NAPatrik Baláž
1111Domamyslice PVHonza Adamec
1212Zahnašovice KMHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Krotějov SportTAPořadatelé Extraligy
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Trnava TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice  DUOHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Letohrad - Orlice  BUOHonza Adamec
2424Bílovice PVHonza Adamec
2525Hrabůvka PRHonza Adamec
2626Olešnice SMHonza Adamec
2727Jaronice CBHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Starý Jičín NJHonza Adamec
3030Drahňovice BNHonza Adamec
3131Zbraslav BOTomáš Strašák
3232Třeština SUVladimír Švub
3333Brumov BKJaroslav Culek
3434Sychotín BBKPetr Budiš
3535Černín ZNJiří Veselý
3636Krasonice JIMarek Svačina
3737Brada - Rybníček JCMichal Pomezný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBPatrik Baláž
22Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
33Plumlov PVHonza Adamec
44Benetice TRHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Ploukonice SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice  CUOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína ZLHonza Adamec
1010Olšovec PRHonza Adamec
1111Stařeč TRHonza Adamec
1212Zdislavice BNHonza Adamec
1313Netín ZRPavla Čermáková
1420Žernovník BKAnna Pernicová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1315,8416,132023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mysločovice ZL16,1615,9716,162023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Krotějov SportTA16,0716,3216,322023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nevcehle JI16,2416,4016,402023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Čikov TR16,5216,1916,522018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Oponešice TR16,3316,5316,532017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešnice XOL16,5516,1016,552023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Budeč JH16,3216,5716,572023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Lavičky ZR16,2816,5916,592023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čechtín TR16,6216,4216,622023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,5516,6716,672023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR16,3516,7616,762019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Lavičky ZR16,7016,7716,772019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Plumlov PV16,3816,7816,782015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Netín CirkusZR16,5116,7916,792014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,8116,4816,812015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Netín CirkusZR16,8216,5516,822015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Plumlov PV16,8616,3216,862023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Pasohlávky BBO16,5616,9116,912023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čechtín TR16,9216,8816,922021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,4916,9416,942018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lavičky ZR16,9516,7216,952014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Lavičky ZR16,9616,5916,962016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čikov TR16,9816,2416,982019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Olešná HB16,9816,7416,982018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR16,8217,0317,032019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI16,9517,0617,062019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pasohlávky BO16,8517,0717,072016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Brada - Rybníček JC16,7917,0717,072023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice DUO16,3417,0817,082023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílovice PV17,0816,7917,082023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lavičky ZR17,0816,4017,082015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Plumlov PV16,4817,0917,092021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Žižkovo Pole BHB17,1017,1117,112023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Špičky PR16,5517,1317,132023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pasohlávky BO16,2217,1317,132018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Plumlov PV17,1316,0517,132023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Čikov TR16,9517,1417,142022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zahorčice ST17,1617,1217,162019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zahnašovice KM16,8817,2017,202022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Hrabůvka PR16,9417,2017,202023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Olešná HB16,0817,2217,222019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Krokočín TR17,0817,2317,232015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Trnava TR16,8617,2317,232014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Maršovice ZR17,0517,2317,232023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Radostín nad Oslavou BZR16,8517,2417,242022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR16,4817,2517,252022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Netín CirkusZR17,2716,8317,272018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Čikov TR16,6017,3017,302017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Netín CirkusZR17,3216,4317,322017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Čikov TR17,3416,9317,342019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radostín nad Oslavou BZR17,3517,2817,352019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Radostín nad Oslavou BZR17,3617,3217,362017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Starý Lískovec Sport BM17,2817,3817,382014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Orlice BUO17,3816,4517,382023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Radostín nad Oslavou BZR17,3817,1117,382015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Žernovník BK17,3917,0817,392018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Lhotky Sport ZR17,1317,4117,412014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Maršovice ZR16,9817,4417,442014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kamenná TR17,4717,0817,472016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lavičky ZR17,4816,6617,482017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lhotky Sport ZR16,9617,5017,502019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  INDIVINDI NA17,5417,4517,542023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bezděčí u Trnávky SY17,5417,1317,542023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radostín nad Oslavou BZR17,4317,5417,542019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Trnava TR17,3217,5517,552017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Čikov TR17,3817,5517,552016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Čikov TR17,2817,5517,552014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Netín CirkusZR17,5917,4217,592019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lavičky ZR17,2517,5917,592021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Maršovice ZR17,5917,3117,592016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Meziříčko ZR17,6217,4917,622015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radostín nad Oslavou BZR17,5717,6217,622016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Krokočín TR17,1217,6517,652016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olešná HB17,5717,6617,662017/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lhotky Sport ZR17,6917,1117,692018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Míchov BK17,6917,0517,692018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Radostín nad Oslavou BZR17,3317,7017,702021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kynice HB17,7017,4117,702018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Radostín nad Oslavou BZR17,4417,7117,712014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Pavlov ExperimentZR17,5617,7117,712018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Hluboké ZR17,0917,7317,732014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Čechtín BTR17,5417,7317,732021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Netín CirkusZR17,2417,7417,742023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Stanoviště BO16,9717,7517,752014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Lhotky Sport ZR17,7617,2917,762019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zahnašovice KM16,8317,7917,792023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Pohled HB17,8017,2917,802021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Velký Ořechov ZL17,8417,1117,842023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zbraslav BO17,3017,9417,942014/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Čikov TR17,9617,5117,962022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Obrubce MB16,3417,9617,962023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lavičky ZR17,4117,9817,982022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Nevcehle JI17,9917,9017,992015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Netín SupersportZR18,0217,6618,022016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Starý Lískovec Sport BM18,0317,6418,032013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Frýdštejn JN18,0516,8218,052023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Čikov TR17,9618,0818,082013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Čikov TR18,1017,0218,102015/05/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Lhotky Sport ZR18,1317,9218,132013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,0915,7316,092023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Budíkovice TR16,1915,3316,192023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Benetice TR16,6016,7816,782023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Volenice PB16,7816,6916,782023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olšovec PR16,0417,1117,112023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky HK16,8217,2317,232023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR17,6317,5317,632023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bransouze TR17,3717,9817,982021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Velké MeziříčíZR18,0017,9118,002021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jabloňov ZR18,1016,9818,102023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krasice - Prostějov PV18,3016,7018,302023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Jabloňov ZR17,9918,4118,412022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Benetice TR16,5118,4718,472023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Petrůvky TR17,5218,5018,502023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohuňov SY18,6518,5318,652023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žernovník BK17,1418,7418,742023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Benetice TR18,4118,9018,902022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jabloňov ZR18,9618,3718,962022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Petrůvky TR18,9918,8618,992021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Radostín nad Oslavou ZR18,4420,3220,322022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stařeč TR20,4618,6820,462023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Netín ZR20,5119,4720,512023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radostín nad Oslavou ZR19,9520,6020,602022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Otín ZR20,6321,5921,592023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bohuňov SY21,6921,1921,692021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žďár nad Sázavou 2 zámekZR21,9221,2221,922023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Lavičky ZR22,5422,4622,542022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár nad Sázavou 2 ZR21,2922,7622,762022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR23,2317,4823,232022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bohuňov SY23,2123,4323,432022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Netín ZR22,4323,6023,602021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pavlínov ZR23,6023,5823,602022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Benetice TR18,6223,9223,922022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pavlínov ZR24,9824,3624,982022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Pavlov ExperimentZR25,6721,8125,672021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jabloňov ZR27,6717,8527,672021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Ploukonice SM27,5828,9728,972023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Netín ZR31,2126,8331,212023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Lavičky ZR30,6432,6832,682022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bory ZR33,9133,8533,912023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radostín nad Oslavou ZR33,3933,9933,992023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Otín ZR35,8935,4235,892022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Netín ZR36,3836,4936,492022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pavlínov ZR37,1820,6837,182023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Bohuňov SY38,5138,5838,582022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Netín ZR40,2138,8740,212022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Svatoslav TR47,0146,9747,012022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hamry nad Sázavou TragédkyZR46,3347,9447,942022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lavičky ZRNPNPNP2023/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Letohrad - Kunčice CUONP16,51NP2023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pavlov ExperimentZRNPNPNP2022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Radostín nad Oslavou ZRNPNPNP2021/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2023/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Otín ZRNPNPNP2022/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žďár nad Sázavou 2 ZRNPNPNP2022/05/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/20 Netín, 3. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/06/02 Netín, Žďárská liga
ŽL
2014/06/01 Netín, Žďárská liga
ŽL
2015/05/31 Netín, O pohár
ŽL
2016/05/29 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2017/05/28 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2020/05/17 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín
ŽL
2022/05/28 Netín (Starý Lískovec Sport), Netín
ŽL
2022/05/29 Netín, Netín
ŽL
2023/05/28 Netín, O pohár SDH Netín
ŽL
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2024/06/02 Netín, O pohár SDH Netín
ŽL
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga