Netín 2024 - Netín

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele: 
Kdy: 13. 07. 2024 11:00
Kontakt:   Vladimír Sklenář
Telefon:  +420606434079
Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čechtín TR 16,31 15,96 16,31
2.  Budeč JH 16,33 16,33 16,10
3.  Olešnice SM 16,36 16,31 16,36
4.  Pasohlávky B BO 16,40 16,40 16,00
5.  Lavičky ZR 16,42 16,42 16,08
6.  Krotějov Sport TA 16,52 16,52 16,42
7.  Mysločovice ZL 16,53 16,53 16,06
8.  Letohrad - Kunčice D UO 16,55 16,55 16,31
9.  Renmotor Jinolice JC 16,56 16,46 16,56
10.  Hrabůvka PR 16,59 16,35 16,59
11.  Prchalov NJ 16,60 15,99 16,60
12.  Netín ZR 16,92 16,92 16,78
13.  Sedlčany PB 17,15 17,15 17,07
14.  Starý Jičín NJ 17,16 16,94 17,16
15.  Dubenec TU 17,17 16,43 17,17
16.  Seč CR 17,22 16,81 17,22
17.  Obrubce MB 17,41 17,41 16,96
18.  Sychotín BK 17,52 17,10 17,52
19.  Čechtín B TR 17,67 17,67 17,64
20.  Žďár nad Sázavou 2 ZR 17,99 17,99 17,03
21.  Zahnašovice KM 18,12 16,93 18,12
22.  Radostín nad Oslavou B ZR 18,33 17,53 18,33
23.  Indivindi NA 18,36 18,36 17,35
24.  Nevcehle JI 18,49 18,49 18,07
25.  Rašín JC 18,78 18,78 18,52
26.  Drahňovice BN 19,10 19,10 17,73
27.  Brumov BK 19,78 19,78 18,18
28.  Prchalov B NJ 20,01 18,11 20,01
29.  Plumlov PV NP NP NP
29.  Doubrava MB NP NP NP
29.  Krasonice JI NP NP NP
29.  Olešnice X OL NP NP NP
29.  Velká (Hranice III) PR NP NP NP
29.  Maršovice ZR NP NP NP
29.  Nahořany NA NP 20,64 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Kunčice C UO 15,69 15,48 15,69
2.  Chlum BN 15,75 15,27 15,75
3.  Olšovec PR 15,95 15,95 15,80
4.  Stará Říše JI 15,96 15,96 15,94
5.  Markvartovice OP 16,04 15,23 16,04
6.  Krotějov Sport TA 16,46 16,46 15,67
7.  Budíkovice TR 16,90 15,99 16,90
8.  Plumlov PV 16,91 16,64 16,91
9.  Volenice PB 17,11 17,11 16,71
10.  Olešná HB 17,28 16,91 17,28
11.  Petrůvky TR 17,43 16,68 17,43
12.  Pšánky HK 17,50 17,50 16,17
13.  Hamry nad Sázavou ZR 18,12 18,12 17,36
14.  Ploukonice SM 18,13 16,37 18,13
15.  Žernovník BK NP NP 18,30

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Letohrad - Kunčice C UO15,4815,6915,692024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chlum BN15,2715,7515,752024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Olšovec PR15,9515,8015,952024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Stará Říše JI15,9615,9415,962024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Markvartovice OP15,2316,0416,042024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Krotějov Sport TA16,4615,6716,462024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Budíkovice TR15,9916,9016,902024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Plumlov PV16,6416,9116,912024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Stará Říše JI16,9616,8516,962018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Petrůvky TR16,6617,0117,012015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Velké Meziříčí ZR16,7917,1017,102018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Volenice PB17,1116,7117,112024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Olešná HB16,9117,2817,282024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Petrůvky TR16,6817,4317,432024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Petrůvky TR16,7417,4517,452013/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bohuňov SY17,4617,4017,462017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Pšánky HK17,5016,1717,502024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krokočín TR17,6217,1517,622014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Petrůvky TR17,8217,4817,822014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Stará Říše JI17,8317,6517,832019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Netín ZR17,8517,9017,902017/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Velké Meziříčí ZR17,1718,0218,022019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Velké Meziříčí ZR17,4818,0318,032014/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Petrůvky TR--18,082024/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Velké Meziříčí ZR18,1118,0618,112019/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Hamry nad Sázavou ZR18,1217,3618,122024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Ploukonice SM16,3718,1318,132024/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Radostín nad Oslavou ZR17,8218,1318,132018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lavičky ZR--18,182024/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bohuňov SY18,1918,2518,252019/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  16 ** 0 13.07.2024 10:45
 Michal Matějíček  16 ** 0 13.07.2024 07:17


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Vaculík  15 ** 0 13.07.2024 10:46
 Michal Matějíček  15 ** 0 13.07.2024 07:18

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/05/20 Netín, 3. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/06/02 Netín, Žďárská liga
ŽL
2014/06/01 Netín, Žďárská liga
ŽL
2015/05/31 Netín, O pohár
ŽL
2016/05/29 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2017/05/28 Netín, 1.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2018/05/27 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2020/05/17 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku
ŽL
2021/07/18 Netín, O putovní pohár SDH Netín
ŽL
2022/05/28 Netín (Starý Lískovec Sport), Netín
ŽL
2022/05/29 Netín, Netín
ŽL
2023/05/28 Netín, O pohár SDH Netín
ŽL
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2024/06/02 Netín, O pohár SDH Netín
ŽL
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
Kdy Kde Liga


Komentáře