Vřesovice u Prostějova, 2019 - Hodový pohar

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 06. 2019 14:00
Kontakt:   Michal Fečo, SDH Vřesovice
Telefon:  702099163

Začátek rezervace: 00. 00. 0000 00:00
Konec rezervace: 29. 06. 2019 14:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00
Zadal: michal fečo

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

 konani zavodu bude areal koupaliště, omlouvame se za smazani rezervace na zavody,ktera tu byla.. s neznamych přičin byla smazana,zavody plati.

Poběží se na 2b


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-10708.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice
-
2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč
-
2019/07/20 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B
-
2019/07/20 Malé Hoštice, hřiště, 5.kolo Moravskoslezského poháru, 3B muži, 2B ženy
-
2019/07/20 Cvičiště Kojatín, IX. ročník Nočních závodů
-
2019/07/20 Medlov, hasičský areál, X. ročník noční soutěže - Memoriál Libora Válka
-
2019/07/20 Čelechovice na Hané NOČNÍ, 5.ročník soutěže v PÚ, hasičská dráha u rybníka
-
2019/07/21 Svésedlice, O putovní poháry starostky SDH Svésedlice
-
2019/07/21 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2019/07/21 areál SDH Služovice, O putovní pohár starosty obce+MSP,muži 3B,ženy 2B
-
2019/07/26 Milevsko rybník Pytlák, Noční soutěž " O pohár Jihočeských týdeníků"
-
2019/07/26 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2019/07/27 Robčice, Plzeň-jih, 1. Ročník o pohár SDH
-
2019/07/27 Hustopeče nad Bečvou - hřiště, O pohár SDH Hustopeče nad Bečvou
-
2019/07/27 Francova Lhota, 2B (SMHL)
-
2019/07/27 Křepice, fotbalové hřiště, Noční soutěž o putovní pohár starosty obce
-
2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce
-
2019/07/28 Lužná - hřiště TJ Sokol, 54. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2019/08/01 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/08/03 Slavětín, Hasičský areál, XVI.ročník pohárové soutěže, 2B
-
2019/08/03 Žerotice, O putovní pohár starosty obce
-
2019/08/03 Hřistě Kostelany, O pohár Starosty obce Kostelany
-
2019/08/03 Oldřišov, 7.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,,
-
2019/08/03 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, Noční soutěž, 2B
-
2019/08/10 Fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2019/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž v PÚ, 2B
-
2019/08/10 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN)
-
2019/08/10 Hřiště TJ Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží Ps 8 na 2B
-
2019/08/10 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B
-
2019/08/11 hřiště Valašská Senice, O pohár starosty obce, 2B
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - 7. kolo NHHL 2019
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/17 Lom fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce Lom
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2019/08/24 Jemnice - hasičské cvičiště, Memoriál Františka Bočka
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/13 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga