Olomouc stadion Lokomotiva HE 2015 - stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga

Liga: HE
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2015 10:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2015 18:00
Konec rezervace: 19. 09. 2015 10:00
Začátek tipování:  19. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-6203.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Luboměř NJjiljí Šimíček
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Loučany OLPetr Bartoněk
44Kožušany OLKlára Koňariková
55Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Svésedlice OLSDH Svésedlice
88Janovice BRpetr boxan
99Domamyslice PVPetr Bartoněk
1010Nenakonice OLJiří Tomecek
1111Plinkout OLivo šnejdar
1212Dětkovice APVLadislav Kořínek
1313Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
1414Velký Týnec OLAnna Majerova
1515Určice PVOndřej Pazdera
1616Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1717Nemrlov SUJan Navrátil
1818Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1919Haňovice OLPavel Hlavinka
2020Olešnice OLPetra Hubáčková
2121Nové Dvory OLTomáš
2222Pavlov vyběrSUAdam Laštůvka
2323Bavorovice CBPavel Hlavinka
2424Cholina OLzdenek Valouch
2525Břevenec OLLukáš Kyselý
2626Niva PVZdenek Ovad
2727Měrotín OLTomáš Hlavinka
2828Hlubočky OLMartin Pecko
2929Tršice OLJaroslav Hubka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Medlov OLMagdalena Břeňová
22Pěnčín PVLenka Kopečná
33Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
44Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
55Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
66Kožušany OLKlára Koňariková
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Nová Dědina OLEva Dušková
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Svésedlice OLSDH Svésedlice
1111Nenakonice OLJiří Tomecek
1212Velký Týnec OLAnna Majerova
1314Haňovice OLMafka Sobotová
1415Nové Dvory OLTomáš
1517Olešnice OLPetra Hubáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
Kdy Kde Liga


Soutěže