Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup 2015 - stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 09. 2015 10:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2015 18:00
Konec rezervace: 19. 09. 2015 10:30
Začátek tipování:  19. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 19. 09. 2015 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-7045.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
22Nová Dědina OLEva Dušková
33Svésedlice OLSDH Svésedlice
44Újezd OLMartin Novotný
55Kožušany OLKlára Koňariková
66Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
77Plinkout OLivo šnejdar
88Nenakonice OLJiří Tomecek
99Tršice OLJaroslav Hubka
1010Velký Týnec OLAnna Majerova
1111Měrotín OLTomáš Hlavinka
1213Hlubočky OLMartin Pecko
1314Klokočí PRJosef H
1415Pavlov vyběrSUAdam Laštůvka
1516Břevenec OLLukáš Kyselý
1617Lesnice SUl Zdeněk Trendl
1718Ješov OLLukáš Pluháček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Studénky SUMichal Bureš
22Svésedlice OLSDH Svésedlice
33Pěnčín PVLenka Kopečná
44Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
55Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
66Loučany OLDagmar Bartoňková
77Hlubočky OLGabriela Krejčí
88Kožušany OLKlára Koňariková
99Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1010Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1111Nová Dědina OLEva Dušková
1212Blatec OLEva Sahligerová
1313Medlov OLMagdalena Břeňová
1414Klokočí PRKateřina Gajdošíková
1515Újezd OLMartin Novotný
1616Nenakonice OLJiří Tomecek
1717Grygov OLEliška Vávrová
1818Ješov OLLukáš Pluháček
1925Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga