Olomouc stadion Lokomotiva HE 2016 - Olomouc stadion Lokomotiva HE

Liga: HE
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 09. 2016 18:00
Konec rezervace: 17. 09. 2016 10:00
Začátek tipování:  17. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2016 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-7743.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ješov OLLukáš
22Haňovice OLJiří Hofschneider
33Prchalov NJJiří Možíš
44Nová Dědina OLEva Dušková
55Ludéřov OLLukáš Navrátil
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
88Velký Týnec OLAnna Majerova
99Loučany OLLukáš Navrátil
1010Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
1111Křenovice PRSDH Křenovice
1212Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
1313Luboměř NJjiljí Šimíček
1414Plinkout OLivo šnejdar
1515Slavětín OLMartina Hubáčková
1616Stražisko PVzdenek
1717Měrotín OLTomáš Hlavinka
1818Hlubočky OLGabriela Krejčí
1919Šumvald OLBoB Kobylka
2020Nenakonice OLFrantišek Buršík
2121Čelechovice na Hané PVJan Makovec
2222Plumlov PVMartin
2323Bílovice PVStanislav Režný
2424Náměšť na Hané OLRudolf Piterka
2525Domamyslice PVDavid Vykopal
2626Slavětín OLVít Slavíček
2727Moravičany SUMartin
2828Břevenec OLJosef Šenk
2935Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Dětkovice PVLadislav Kořínek
23Loučany OLPavel Hlavinka
34Pěnčín PVLukáš Navrátil
45Radíkov ženyPRVlastimil Hynčica
56Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
67Nová Hradečná OLEva Dušková
78Hlubočky OLGabriela Krejčí
89Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
910Babice Při přidávání míst v rezervaci jsem omylem na tomhle místě někoho vymazal...Ozvěte se kdo tu bylOLPavel Hlavinka
1011Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1112Nová Dědina OLEva Dušková
1213Haňovice OLMafka Sobotová
1314Olešnice OLMartina Hubáčková
1415Hlubočky OLGabriela Krejčí
1516Svésedlice OLSDH Svésedlice
1617Velký Týnec OLAnna Majerova
1718Nenakonice OLFrantišek Buršík
1820Paršovice PRMichaela Mlčáková
1921Bílovice BPVStanislav Režný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Loučany OL17,3917,5917,592014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hlubočky OL18,0218,0218,022015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV17,2618,1318,132015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,8117,1618,812015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Dědina OL18,9518,9918,992014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hlubočky OL17,8919,1119,112014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pěnčín JN19,2517,4419,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nová Hradečná OL19,2618,9619,262015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chválkovice ChvádrožOL19,6919,6719,692014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Velký Týnec OL18,4119,7019,702015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kožušany OL19,8618,9719,862015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Medlov AKM19,5419,9519,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Svésedlice OL19,7720,1020,102014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ludéřov OL20,2520,4020,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Medlov OL19,3220,4320,432015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Droždín ChvadrožOL19,0420,5720,572015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Haňovice OL20,5820,6020,602014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL20,7220,7020,722015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Svésedlice OL19,8420,7620,762015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Hradečná OL20,8020,6020,802014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chválkovice OL22,0620,5822,062015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Olešnice OL23,0420,7123,042014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ludéřov OL28,3129,6029,602015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kožušany - TážalyOL33,0333,0133,032014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Velký Týnec OL41,3542,0042,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Haňovice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Radíkov PRNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2019/06/29 Vřesovice u Prostějova,, Hodový pohar
-
Kdy Kde Liga


Soutěže