Olomouc stadion Lokomotiva TFC 2017 - Olomouc stadion Lokomotiva TFC

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 09. 2017 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 09. 2017 18:00
Konec rezervace: 23. 09. 2017 11:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-8886.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubočky OLMarek Šperka
22Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
55Břevenec OLJosef Šenk
66Ješov OLLukáš Pluháček
77Ludéřov OLMatěj Sedláček
88Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
99Nenakonice OLJiří Tomecek
1010Klokočí PRJosef H
1111Dolní Studénky SUMichal Bureš
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Blatec OLEva Sahligerová
1414Ráječek SUlallin
1515Svésedlice OLSDH Svésedlice
1616Medlov OLLukáš Debnár
1718Bělkovice-Lašťany OLIvo Hél
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Klokočí PRKateřina Gajdošíková
22Medlov OLMagdalena Břeňová
33Loučany OLDagmar Bartoňková
44Nová Hradečná OLSDH Nová Hradečná
55Hlubočky OLMarek Šperka
66Nenakonice OLJiří Tomecek
77Nová Dědina OLEva Dušková
88Blatec OLEva Sahligerová
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Svésedlice OLMarkéta Bečáková
1111Droždín ChvádrožOLBernard ŠAFAŘÍK
1212Ješov OLLukáš Pluháček
1318Dolní Studénky SUMichal Bureš
1420Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga