SŠ Rooseveltova 472, Olomouc 2018 - O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC

Liga: -
Místo: Olomouc
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   OSH Olomouc
Telefon: 

Začátek rezervace: 16. 09. 2018 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Hlavinka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-olomouc-9949.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Chválkovice MužiOLBernard ŠAFAŘÍK
24Odrlice OLNicol Pospíšilová
35Domamyslice PVJakub Hlavinka
46Olšovec ŽenyPRFilip Staněk
57Droždín Chvádrož, ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
68Svésedlice ŽenyOLSDH Svésedlice
79Měrotín OLJakub Hlavinka
810Hlubočky ŽenyOLPavla Jahnová
911Plinkout OLivo šnejdar
1012Blatec OLEva Sahligerová
1113Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
1214Nenakonice OLJiří Tomecek
1315Chválkovice ženyOLBernard ŠAFAŘÍK
1416Cholina ŽenyOLSabina Hájíčková
1517Kožušany OLPetr Zmeškal
1618Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
1719Ješov MužiOLLukáš Pluháček
1820Náměšť na Hané OLTereza Žáčková
1921Svésedlice OLSDH Svésedlice
2022Šumvald OLBoB Kobylka
2123Opatovice PRDalibor Vašíček
2224Ješov ŽenyOLLukáš Pluháček
2325Jasenice mužiVSJakub Kopřiva
2426Milotice nad Bečvou ženyPRJakub Kopřiva
2527Odry NJRadek Černý
2628Nová Dědina OLJirka
2729Radíkov OLDejv Tietze
2830Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2931Břevenec OLJosef Šenk


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ17,2017,0217,202016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV17,2817,0317,282015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Loučany OL17,4417,1817,442014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Domamyslice PV17,5117,5017,512014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plinkout OL17,3917,5317,532016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL16,8417,6917,692015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Ludéřov OL17,6117,7117,712016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Janovice BR17,6717,7717,772015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Loučany OL17,1117,8517,852016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice BPV17,9517,5317,952014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,9617,4017,962015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice PV17,9817,6017,982016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chválkovice OL18,1118,0418,112015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Břevenec OL18,2317,7318,232015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Určice PV18,2417,9718,242015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Břevenec OL18,2717,3918,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice APV17,3618,2718,272014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludéřov OL18,3217,1018,322015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Měrotín OL17,8818,3518,352015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Plinkout OL18,4617,1218,452015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Ludéřov OL18,3718,4818,482014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nová Dědina OL17,9518,7718,772014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chválkovice OL19,0318,7419,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Ješov OL18,9019,3219,322014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Velký Týnec OL19,1219,4019,402015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Měrotín OL18,2719,5819,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nová Dědina OL17,3019,6719,672015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Pavlov výběrSU19,8819,4519,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Dětkovice APV18,1120,3020,302015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Kožušany OL20,5020,0220,502015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Plinkout OL19,9920,7220,722014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Velký Týnec OL21,1520,4021,152016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlubočky OL21,1719,2921,172016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Haňovice OL18,2921,5221,522015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Haňovice OL21,5819,5121,582014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Hradečná OL20,3321,5921,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice AOL21,8619,4421,862014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Nenakonice OL21,9421,0021,942015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Cholina OL22,1017,3322,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Domamyslice BPV21,9522,4122,412015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Slavětín OL22,5521,7822,552016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lošov OL22,1922,5922,592014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Medlov OL21,2422,6022,602014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Lošov OL22,6522,8222,822015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hlubočky OL17,7823,7023,702014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Droždín OL22,4223,7623,762014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Velký Týnec OL23,8322,5923,832014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Hlubočky OL23,9524,1024,102015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Dědina OL26,5817,2526,582016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Niva PV27,2426,6927,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lesnice SU29,3629,2229,362014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Šumvald OL34,6433,1334,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Tršice BOL41,1322,9541,132014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Odrlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Niva PVNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nemrlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Nové Dvory OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Droždín OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Křenovice PRNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Haňovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pavlov JI--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Svésedlice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Luboměř NJNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Svésedlice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Řídeč OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pavlov SUNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nenakonice OL--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Břevenec OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Janovice BR--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Tršice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Luboměř NJNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Olešnice OLNPNPNP2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Stražisko PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chválkovice OLNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nové Dvory OLMSMSMS2015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Měrotín OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čelechovice na Hané PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Moravičany SUDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bílovice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nenakonice OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Náměšť na Hané OLDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Domamyslice PVDSQDSQDSQ2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,8917,3217,322016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radíkov PR17,3317,1517,332016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pěnčín PV17,0417,3617,362016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hlubočky OL17,4217,2017,422016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Velký Týnec OL19,2618,1819,262016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nová Dědina OL18,1219,4319,432016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nové Dvory OL19,7619,3519,762016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV19,6019,9119,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chválkovice OL20,6920,4320,692016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Droždín ChvadrožOL18,4321,0321,032016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Olešnice OL21,4118,4921,412016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Svésedlice OL24,1423,7024,142016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Haňovice OL19,0233,0933,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nenakonice OL35,0522,3535,052016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nová Hradečná OL41,6021,3441,602016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Bílovice PVNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/19 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/20 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2003/09/21 Olomouc, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2005/08/20 II. Kolo - Olomouc, OL, Oblastní kolo
VCPR
2014/09/13 Lokomotiva Olomouc, O pohár
HE
2015/05/12 Olomouc, ČP TFA
-
2015/05/17 Olomouc, Stovky Olomouc
ČP
2015/09/19 Olomouc stadion Lokomotiva HE, stadion Lokomotiva Olomouc - Hanácká extraliga
HE
2015/09/19 Lokomotiva Olomouc Tohatsu cup, stadionLokomotiva Olomouc - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/09 Olomouc, Olomoucký dvojboj a 100 m s překážkami
ČP
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva HE, Olomouc stadion Lokomotiva HE
HE
2016/09/17 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 Olomouc stadion Lokomotiva TFC, Olomouc stadion Lokomotiva TFC
-
2017/09/23 stadion Lokomotiva olomouc, Lokomotiva Olomouc - o pohár OSH Olomouc
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga