Opatovice 2019 - OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž

Liga: -
Místo: Opatovice
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   David Roman
Telefon:  608914177

Začátek rezervace: 25. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 21. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00
Zadal: David Roman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdh-opatovice.cz

Poznámka pořadatele

SDH OPATOVICE

 

POŘÁDÁ V SOBOTU

 

22. ČERVNA 2019


 

2. ROČNÍK NOČNÍ SOUTĚŽE

 

OPATOVSKÝ STŘIK

 

           

Místo konání:           OPATOVICE - sportovní areál TJ SOKOL

           

Startovné:                 200,- Kč za družstvo

 

Začátek soutěže:     22:00 hod.

 

Kategorie:                 MUŽI a ŽENY– 2B
           

Soutěž bude probíhat dle pravidel VC OSH Přerov.

 

Možnost zapůjčení 2 cizích závodníků.

 

Povolené hadice B 65 plošná míra 100 mm, C 42 plošná míra 65 mm.

Ohodnocení družstev :

 

                                                                  Muži:                                                                         

 

1. místo 1200,- Kč + pohár + věcná cena

2. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena

3. místo   800,- Kč + pohár + věcná cena

4. místo   500,- Kč

5. místo   200,- Kč

 

Ženy:    

1. místo 1000,- Kč + pohár + věcná cena

2. místo   800,- Kč + pohár + věcná cena

3. místo   500,- Kč + pohár + věcná cena

4. místo   300,- Kč

5. místo   200,- Kč

 

 

Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu, nebo na čísle 608914177 – Roman David

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-opatovice-10629.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Opatovice mužiPRDavid Roman
22Hrabůvka PRHonza
33Loučka ŽenyVSJosef Kundrát
44Podolí VSAleš
55Opatovice ženyPRDavid Roman
66Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
77Nová Ves mužiFMDavid Roman
88Lukov ZLJan
99Olšovec ženyPRDalibor Vašíček
1010Loukov ženyKMmarta
1111Odry Tošodry fireteamNJzdenek bortl
1212Nová Ves ženyFMDavid Roman
1313Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1414Radslavice VYLukin
1515Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1616Potštát ŽenyPRVeronika Kocjanová
1717Hranice PRVítězslav Stratil
1818Bohuslavice u Zlína ŽenyZLNikola Višenková
1919Býškovice mužiPRTomáš Kolda
2020Olšovec ŽENYPRFilip Staněk
2123Býškovice ženyPRTomáš Kolda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,8816,7516,882008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI--16,882006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hrabůvka PR16,7716,8916,892019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Petrovice TR--16,962006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV17,0316,8217,032017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM16,9517,0417,042019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Radíkov PR16,8917,0917,092019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Špičky PR16,7317,1217,122016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,9217,1517,152009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plumlov PV--17,172006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Litava BO16,9717,2017,202009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Úherce PS17,1517,2717,272009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Luboměř NJ17,0217,2717,272016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,2916,2717,292009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lhenice TP17,1217,2917,292008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI--17,292007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevcehle JI--17,292007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Neplachovice OP17,1717,3017,302009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevcehle JI17,3016,6217,302009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Urbanov JI17,1017,3217,322008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kunovice VS17,1417,3217,322015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litava BO17,2717,3317,332008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ17,0117,3317,332017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lestkov SM17,3417,1817,342008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radíkov PR17,4617,3717,462008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radíkov PR17,4617,3717,462008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pavlov JI17,4717,4617,472009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Plumlov PV--17,512004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šarovy ZL--17,512006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Plumlov PV--17,512004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Babice VS17,5217,4617,522018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zahnašovice KM17,5317,2517,532017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Mladcová ZL17,4117,5417,542017/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Velké Hoštice OP17,5417,1117,542009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Mladcová ZL17,5617,2117,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Čechtín TR17,2617,5617,562008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Čechtín TR--17,572006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Plumlov PV--17,592007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plumlov PV--17,592007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Trnava TR17,2117,6217,622009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vrbětice ZL17,6317,4517,632009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vrbětice ZL17,6317,4517,632009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mladcová ZL17,6017,6517,652016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Radíkov PR--17,662006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radíkov PR--17,662006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rychlov KM17,6717,6617,672009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Rychlov KM17,6717,6617,672009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Petrovice TR17,4117,6917,692008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Lestkov SM17,2017,7017,702009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Zahnašovice KM17,7117,0117,712016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Prchalov NJ17,7217,6817,722008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Držková ZL17,5617,7217,722009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Kunovice VS17,7317,3517,732012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Vacenovice HO--17,742006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Petrovice TR17,7417,2617,742009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Prchalov NJ--17,772006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mladcová ZL17,5817,7817,782012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Valšovice (Hranice VI) PR17,7717,7917,792016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Babice VS17,7317,8117,812009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Babice VS17,7317,8117,812009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Lestkov SM--17,842007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lestkov SM--17,842007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olšovec PR17,8517,5317,852010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Špičky PR17,8617,7317,862012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Květinov HB17,5917,8617,862008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Hlinsko PR17,8617,5917,862016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zahnašovice KM16,7617,9017,902018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Luboměř NJ17,9117,8817,912010/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Úherce PS--17,912005/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Úherce PS--17,912005/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Šarovy ZL--17,922004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Šarovy ZL--17,922004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Polkovice PR17,8617,9317,932018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Špičky PR17,9517,7717,952019/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Olšovec PR17,9717,5917,972012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Petrovice TR--17,982004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šarovy ZL17,9817,1117,982008/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Olšovec PR17,9817,6317,982009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Petrovice TR--17,982004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Olšovec PR--17,982007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Olšovec PR17,9817,6517,982009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Olšovec PR--17,982007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Strážov KT--17,992006/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Špičky PR17,8217,9917,992018/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kámen HB17,4517,9917,992009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Babice VS--18,002004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Babice VS--18,002004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Pravčice KM18,0317,6318,032009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Petrovice BTR--18,032007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Pravčice KM18,0317,6318,032009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Petrovice BTR--18,032007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Valšovice (Hranice VI) PR18,0417,8918,042014/06/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Plumlov PV--18,042003/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Plumlov PV--18,042003/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Lavičky ZR--18,052007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lavičky ZR--18,052007/06/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Vacenovice HO--18,062004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Vacenovice HO--18,062004/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Babice VS17,2518,1118,112016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Květinov HB18,1217,3418,122009/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1998/06/27 Opatovice, PR, Putovní pohár Obecního úřadu Opatovice
EXČR
1999/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2000/06/24 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2001/06/23 Opatovice, PR, Putovní pohár Obecního úřadu Opatovice
EXČR
2002/06/29 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2003/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2003/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2004/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2004/06/26 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2005/06/25 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2005/06/25 Opatovice, PR, O putovní pohár OZ
VCPR
2006/06/24 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2006/06/24 Opatovice, PR, O pohár zastupitelstva OU
VCPR
2007/06/23 Opatovice, PR, O pohár zastupitelstva OU
VCPR
2007/06/23 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2008/06/28 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2008/06/28 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2009/06/27 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2009/06/27 Opatovice, PR, O putovní pohár obecního zastupitelstva
EXČR
2010/06/26 Opatovice, PR, Pohár zastupitelstva
VCPR
2011/06/25 Opatovice, O pohár obecního zastupitelstva
VCPR
2012/06/16 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2013/06/15 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2014/06/21 Opatovice, O pohár zastupitelstva
VCPR
2015/06/20 Opatovice, O putovní pohár ZO Opatovice
VCPR
2016/06/25 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce
VCPR
2017/06/24 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva obce
VCPR
2018/06/23 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva
VCPR
2018/06/23 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/22 Opatovice, O putovní pohár zastupitelstva
VCPR
2019/06/22 Opatovice, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/10 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž Mužů a Žen na 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Machová, O POHÁR SDH MACHOVÁ
-
2020/07/11 Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/11 Mrákotín, O pohár starosty městyse Mrákotín.
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž MH
-
2020/07/12 Prlov (fotbalové hřiště), 47. ročník Memoriálu obětí Prlova, soutěž na 2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga