Pěnčín - hřiště 2019 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 08. 2019 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 18. 08. 2019 19:00
Konec rezervace: 24. 08. 2019 10:00
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-10570.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín PVMartin Bartoš
22Sychotín BKStanislav Režný
33Soběsuky PVKamila Krychtálková
44Dětkovice PVLadislav Kořínek
55Otinoves PVRoman Klech
66Ludéřov OLJan Zelinka
77Soběsuky PVKamila Krychtálková
88Bílovice PVStanislav Režný
99Čelechovice na Hané PVJan Makovec
1010Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
1111Dětkovice BPVLadislav Kořínek
1212Lipová PVMartin Barták
1313Niva PVTomáš Růžička
1414Náměšť na Hané OLMartin Dedek
1515Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
1630Niva PVTomáš Růžička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice APVStanislav Režný
22Krasice PVStanislav Režný
33Pěnčín PVStanislav Režný
44Soběsuky PVKamila Krychtálková
55Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
66Bílovice BPVStanislav Režný
77Soběsuky PVKamila Krychtálková
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Haňovice OLsdhhanovice
1010Soběsuky PVKamila Krychtálková
1111Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
1212Vojnice OLAdriana Šulcová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,7216,6816,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,8116,7116,812018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,1116,9217,112018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ludéřov OL16,9717,2717,272018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,2917,2517,292017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3616,9117,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice PV17,5517,1717,552018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV17,4017,6417,642018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV17,8717,4017,872018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV17,9217,4017,922017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,9217,3717,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice APV17,6418,0018,002017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Polkovice PR18,1117,9118,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bořitov BK18,1417,6318,142017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL18,1717,4118,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lipová PV18,2018,0518,202017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV18,2417,8318,242019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Soběsuky APV18,3518,4118,412018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV18,5017,8918,502017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Otinoves PV18,5118,5718,572019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV16,6518,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV18,6318,4318,632016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Soběsuky PV18,6717,7418,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Soběsuky PV18,2418,7718,772017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lipová PV18,8417,5818,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV19,0618,5419,062016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Domamyslice PV19,1017,0119,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dětkovice PV19,1018,4319,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,8419,1119,112018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL19,4216,7719,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Niva PV19,4717,7919,472019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Niva PV19,4918,7219,492018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bílovice PV19,5518,1619,552017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bílovice PV19,7617,8019,762019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čelechovice na Hané PV17,3719,7819,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Soběsuky BPV19,8319,6219,832018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Domamyslice BPV18,3719,8619,862017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ludéřov OL17,9020,0420,042017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Soběsuky APV18,9920,1420,142019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Cholina OL19,6520,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludéřov OL20,7417,7520,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lipová PV20,7718,6020,772016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dětkovice BPV20,8020,7920,802019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bílovice PV20,8318,0220,832016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kelčice PV21,4920,3221,492017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Otinoves PV19,7223,7423,742018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Soběsuky BPV20,2823,7823,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PV22,9423,9523,952018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Seloutky PV24,2623,7624,262019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Náměšť na Hané OL30,7218,2430,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nová Dědina PV39,2838,9939,282018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sychotín BKNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Niva PVNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Niva PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kelčice PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
2017/09/09 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2018/08/25 Pěnčín, Pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže