Sportovní areál Pěnčín 2020 - Pohárová soutěž - 2B Cup

Liga: -
Místo: Pěnčín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 15. 08. 2020 14:00
Kontakt:   SDH Pěnčín - Martin Bartoš
Telefon:  +420608355749

Začátek rezervace: 08. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 14. 08. 2020 22:00
Začátek tipování:  08. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 15. 08. 2020 00:00
Zadal: Martin Bartoš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/766142374153071/

Poznámka pořadatele

SDH Pěnčín zve všechna sportovní družstva na Pohárovou soutěž v PÚ.

Datum: 15.8.2020
Místo konání: Sportovní areál Pěnčín
Zahájení: 14:00 hodin (prezence do 13:45)
Kategorie: Muži i ženy 2B (poběží současně)
Startovné: 150 Kč za družstsvo

Závod se bude konat na travnaté trati s tartanovou základnou.
Elektronická časomíra, sklopné terče
Útok bude proveden dle pravidel VC Prostějovska 2019 s místní úpravou
Zapůjčení dvou členů jiného soutěžního družstva je povoleno
Rezervace startovního pořadí na www.firesport.eu od 8.8. 2020 ve 19:00
Kontaktní osoba: Martin Bartoš Tel.: +420 608 355 749


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pencin-11447.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Pěnčín "A"PVPeťa Bartoňková
22Kožušany OLTomáš Herzog
33Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
44Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
55Vojnice OLTereza Jílková
66Soběsuky APVAnna Pospíšilová
77Pěnčín "B"PVPeťa Bartoňková
88Bílovice Muži APVPetr Dokoupil
99Dolní Libina ŽenySUAdéla Blažková
1010Seloutky M(uži) PVBarbora Sojčáková
1111Čelechovice na Hané PVPeťa Bartoňková
1212Bílovice "C" odpadPVLukáš Říčař
1313Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1414Prchalov ANJJakub Šenk
1515Vojnice Muži OLTereza Košůtková
1616Krasice ženyPVBarča Burešová
1717Blatec Ženy OLJitka Hrabalová
1818Prchalov BNJJakub Šenk
1919Haňovice OLMafka Sobotová
2020Velká Bystřice OLMichal Surma
2121Blatec Muži OLJitka Hrabalová
2222Radíkov OLTomáš Herzog
2323Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2424Soběsuky Ženy APVMarek Šustr
2525Kožušany OLRadek Vyhnal
2626Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2727Soběsuky Ženy BPVMarek Šustr
2828Čechy pod Kosířem ŽenyPVAdéla Buiglová
2929Dolany OLPetr Holoubek
3030Přáslavice OLBarbora Ivanová
3131Nenakonice OLJiří Tomecek
3234Přáslavice OLBarbora Ivanová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL16,7216,6816,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,8116,7116,812018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Olešnice OL17,1116,9217,112018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Ludéřov OL16,9717,2717,272018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL17,2917,2517,292017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3616,9117,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bílovice PV17,5517,1717,552018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dětkovice PV17,4017,6417,642018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Čelechovice na Hané PV17,8717,4017,872018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dětkovice PV17,9217,4017,922017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plinkout OL17,9217,3717,922016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Domamyslice APV17,6418,0018,002017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Polkovice PR18,1117,9118,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bořitov BK18,1417,6318,142017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Měrotín OL18,1717,4118,172017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lipová PV18,2018,0518,202017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dětkovice PV18,2417,8318,242019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Soběsuky APV18,3518,4118,412018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čelechovice na Hané PV18,5017,8918,502017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Otinoves PV18,5118,5718,572019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV16,6518,6218,622016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Čelechovice na Hané PV18,6318,4318,632016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Soběsuky PV18,6717,7418,672016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Soběsuky PV18,2418,7718,772017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lipová PV18,8417,5818,842019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice BPV19,0618,5419,062016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dětkovice PV19,1018,4319,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice PV19,1017,0119,102016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Domamyslice BPV18,8419,1119,112018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludéřov OL19,4216,7719,422019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Niva PV19,4717,7919,472019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Niva PV19,4918,7219,492018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bílovice PV19,5518,1619,552017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bílovice PV19,7617,8019,762019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Čelechovice na Hané PV17,3719,7819,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Soběsuky BPV19,8319,6219,832018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Domamyslice BPV18,3719,8619,862017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ludéřov OL17,9020,0420,042017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Soběsuky APV18,9920,1420,142019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Cholina OL19,6520,2620,262016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Ludéřov OL20,7417,7520,742016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lipová PV20,7718,6020,772016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dětkovice BPV20,8020,7920,802019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bílovice PV20,8318,0220,832016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kelčice PV21,4920,3221,492017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Otinoves PV19,7223,7423,742018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Soběsuky BPV20,2823,7823,782019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Čechy pod Kosířem PV22,9423,9523,952018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Seloutky PV24,2623,7624,262019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Náměšť na Hané OL30,7218,2430,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Nová Dědina PV39,2838,9939,282018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Sychotín BKNPNPNP2019/08/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Niva PVNPNPNP2017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Niva PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kelčice PVNPNPNP2016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/05/19 Pěnčín, PV,
PROL
2016/08/21 Sportovní areál Pěnčín, První ročník dětské pohárové soutěže
-
2016/09/03 Pěnčín, O pohár
VCPV
2017/09/09 Pěnčín, O pohár starosty
VCPV
2018/08/25 Pěnčín, Pohár starosty
VCPV
2019/08/24 Pěnčín - hřiště, O pohár starosty
VCPV
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga