Plumlov 2021 - Pohár hejtmana Olomouckého kraje

Liga: EXČR
Místo: Plumlov
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 26. 06. 2021 11:00
Kontakt:   Tomáš Vlach
Telefon:  777 838 652

Začátek rezervace: 12. 06. 2021 11:00
Konec rezervace: 26. 06. 2021 11:00
Začátek tipování:  12. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-plumlov-11545.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pravčice KMPořadatelé Extraligy
22Vésky BUHPořadatelé Extraligy
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLPořadatelé Extraligy
2727Hrabišín SUPořadatelé Extraligy
2828Budeč JHPořadatelé Extraligy
2929Letohrad - Kunčice DUOPořadatelé Extraligy
3030Radíkov PRJakub Sirbu
3131Otinoves PVMichaela Vystavělová
3232Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3333Hlubyně PBJiří Novotný
3434Frýdštejn JNDaniel Matura
3535Sedlatice JIVojtěch Šťastný
3636Markvartovice OPPořadatelé Extraligy
3738Lešná VSJakub Grygařík
3839Odry TošOdryNJjarek
3941Olešnice OLLukáš Hampl
4042Starý Jičín NJDaniel Vahalík
4143Bílovice PVPetr Dokoupil
4244Ratiboř VSVeronika Květoňová
4345Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hlubyně PBDana Hrzalová
22Benetice TRPořadatelé Extraligy
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYHonza Adamec
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMPořadatelé Extraligy
1212Košťálov SMPořadatelé Extraligy
1313Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1414Jakubov u Moravských Budějovic TRVendula Vejmelkova
1515Markvartovice OPPořadatelé Extraligy
1616Ratiboř VSNikola Višenková
1717Soběsuky BPVMichaela Vystavělová
1818Senetářov BKLeona Vašíčková
1919Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
2020Bojkovice UHLucie Bartošová
2121Soběsuky CPVMichaela Vystavělová
2222Bílovice PVPetr Dokoupil
2323Neplachovice OPHonza Malý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,6515,7715,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,4715,8515,852019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Oponešice TR15,7115,9315,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI15,7515,9515,952014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,1315,9216,132019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Trnava TR16,1716,0616,172014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Velké Hoštice OP16,1815,9416,182019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabůvka PR16,1915,7716,192019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Čikov TR16,2315,8616,232019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Nevcehle JI16,2616,2616,262009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velké Hoštice OP15,8316,2816,282020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahorčice ST16,2916,1916,292019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice BUO16,3216,3116,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Prchalov NJ16,3216,3216,322019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Plumlov PV16,1716,3316,332021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC16,3216,3516,352019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Čechtín TR16,3116,3516,352020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI16,1416,4216,422017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pasohlávky BO16,4216,3916,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnava TR16,2916,4216,422020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Loučany OL16,4216,3716,422019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Trnava TR16,4316,0116,432019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Prchalov NJ16,1216,4516,452017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pasohlávky BO16,2816,4616,462020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Babice VS16,3316,4616,462016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Renmotor Jinolice JC16,1016,4716,472019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Renmotor Jinolice JC16,4816,2616,482020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Trnava TR16,5016,0116,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Plumlov PV16,4216,5016,502014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Vésky BUH16,3616,5216,522020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Nevcehle JI16,5216,3716,522020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lestkov SM16,5316,4616,532009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lhenice TP16,5516,2116,552008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hoštice OP15,8516,5816,582016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Nevcehle JI16,1916,6016,602021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Prchalov NJ16,6016,1716,602016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Mladoňovice TR16,6115,9216,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Babice VS16,4516,6416,642021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Lavičky ZR16,4516,6416,642019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Obrubce MB15,9916,6616,662019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Babice VS16,6716,3116,672017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Lavičky ZR16,2916,6916,692014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Letohrad - Kunčice DUO16,7016,0516,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Frýdštejn JN16,7016,5616,702021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Olešnice OL16,7216,5616,722019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Obrubce MB16,7416,4616,742021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Úherce PS16,6716,7416,742009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,7616,5816,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Renmotor Jinolice JC16,7616,3916,762021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Žernovník BK16,7716,6916,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bašnice JC16,4316,7916,792017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Plumlov PV16,7916,0016,792016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Velké Hoštice OP15,9716,8016,802021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Starý Lískovec Sport BM16,2916,8016,802016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Čechtín TR16,8316,5816,832008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Letohrad - Kunčice CUO16,5216,8316,832016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Vrbětice ZL16,6216,8716,872008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Plumlov PV16,8916,4016,892008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Prchalov NJ16,9016,7016,902014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Stará Říše JI16,9016,2616,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Krotějov SportTA16,4716,9016,902021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Budeč JH16,3716,9016,902021/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Únětice 1911 PJ16,9016,7816,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sychotín BK16,8816,9116,912014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mladoňovice TR16,9216,1716,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Stará Říše JI16,9215,9416,922019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Břevenec OL16,4116,9416,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Velké Hoštice OP16,8916,9616,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Petrovice TR16,9616,9216,962014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Hrabůvka PR16,9616,4316,962020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Špičky PR16,9816,4216,982019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sedlatice JI16,0616,9916,992017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Obrubce MB16,9916,4716,992020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Libuň JC16,7616,9916,992014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Dubenec TU16,3817,0017,002019/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Petrovice BTR16,8417,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Litava BO16,6817,0117,012008/08/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Petrovice TR16,5817,0217,022020/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Lhotky Sport ZR16,5017,0217,022016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Plumlov PV16,8117,0317,032009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Velké Hoštice OP16,6517,0317,032014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Benetice TR17,0516,9417,052009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kámen HB17,0816,8617,082009/08/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Olšovec PR17,0816,7917,082014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ludéřov OL16,8217,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Líchovy PB16,5017,0917,092017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže