Plumlov 2019 - Plumlov

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 06. 07. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Velké Hoštice OP 16,18 16,18 15,94
2.  Loučany OL 16,42 16,42 16,37
3.  Trnava TR 16,43 16,43 16,01
4.  Olešnice OL 16,72 16,72 16,56
5.  Mladoňovice TR 16,92 16,92 16,17
6.  Břevenec OL 17,16 17,07 17,16
7.  Ludéřov OL 17,37 16,76 17,37
8.  Měrotín OL 17,51 17,38 17,51
9.  Plumlov PV 17,57 17,57 16,86
10.  Mysločovice ZL 17,59 17,44 17,59
11.  Dětkovice PV 17,90 17,90 17,33
12.  Bílý Potok JE 18,02 18,02 16,99
13.  Otinoves PV 18,03 18,03 17,54
14.  Soběsuky A PV 18,31 18,02 18,31
15.  Dětkovice VY 18,34 17,60 18,34
16.  Pšánky HK 19,17 16,77 19,17
17.  Soběsuky B PV 19,22 18,28 19,22
18.  Náměšť na Hané OL 19,45 18,87 19,45
19.  Plinkout OL 34,69 33,32 34,69
20.  Vrchoslavice PV NP NP NP
20.  Chválkovice OL NP NP NP
20.  Dub nad Moravou OL NP 20,37 NP
20.  Domamyslice B PV NP 20,95 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,72 17,72 16,33
2.  Nepomuky UO 18,19 18,19 17,21
3.  Hlubočky OL 18,88 18,61 18,88
4.  Soběsuky B PV 19,96 19,96 18,20
5.  Pěnčín PV 20,17 18,08 20,17
6.  Dub nad Moravou OL 21,60 21,16 21,60
7.  Droždín Chvadrož OL 21,61 19,67 21,61
8.  Krasice PV 21,66 21,66 17,03
9.  Haňovice OL 22,20 22,20 17,40
10.  Soběsuky A PV 22,27 22,27 21,57
11.  Loučany OL 23,41 23,41 18,75
12.  Malé Hoštice OP 23,46 23,30 23,46
13.  Dolní Libina SU 25,91 25,91 24,53
14.  Dětkovice PV 28,38 27,96 28,38
15.  Vojnice OL 34,73 22,16 34,73
16.  Náměšť na Hané OL NP NP NP
16.  Dětkovice VY NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nevcehle JI16,0316,3516,352016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT16,2516,5716,572016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM16,7216,7416,742019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Skrochovice OP16,8516,1416,852017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Nevcehle JI16,8615,9116,862008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Zahnašovice KM16,8717,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Radíkov OL17,3116,9217,312014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Vitiněves JC17,3716,3217,372016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Myštěves HK16,4917,3917,392016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Libuň JC17,3817,4017,402017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chrášťany LT17,4117,4417,442008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Benešov u Semil SM16,5717,4417,442017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Úherce PS17,4617,4617,462006/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Výčapy TR--17,492003/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Sychotín B BK17,5016,5017,502016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Lhotky C ZR17,0617,5317,532008/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Nevcehle JI16,6417,6217,622014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Sloup PZ17,7216,3317,722019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bílovice PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bílovice A PV17,7817,7817,782016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Výčapy TR16,7717,7917,792005/07/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Žernovník BK16,6717,9117,912017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Libuň JC17,9416,8317,942016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chrášťany LT17,9117,9517,952009/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice Explosia PA18,0816,8218,082019/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Výčapy TR18,0818,0918,092002/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dětkovice - Muži

17,90https://youtu.be/HTNaDuhx7CM Ladislav Kořínek
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/03 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2002/06/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2003/06/08 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV,
PROL
2004/06/20 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2005/07/24 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2006/07/16 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2008/08/30 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2009/08/22 Plumlov, PV, O pohár starosty města
EXČR
2014/07/19 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2014/07/19 Plumlov, hřiště, O pohár starosty
VCPV
2016/07/09 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2016/07/09 Plumlov, O pohár
VCPV
2017/07/08 Plumlov, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/08 Plumlov, O pohár starosty
VCPV
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Plumlov
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře