Pohořelice 2022 - Pohárová soutěž

Liga: ZLPS
Místo: Pohořelice
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 07. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 07. 2022 11:00
Konec rezervace: 02. 07. 2022 11:00
Začátek tipování:  02. 07. 2022 00:00
Konec hlasování: 02. 07. 2022 00:00
Zadal: Administrátor ZLPS

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-pohorelice-12901.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS15,0514,9915,052019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR16,2115,6516,212019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hoštice KM16,5916,3916,592019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladcová ZL16,2917,0717,072019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velký Ořechov CZL17,1915,1417,192019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mirošov ZL18,6018,2118,602019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hradčovice BUH17,3318,9918,992019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louky ZL19,3418,4119,342019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá ZL19,6919,0219,692019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov BZL18,4320,7020,702019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice BZL21,2121,9321,932019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hrubá Vrbka HO24,4425,7625,762019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM25,9516,7425,952019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Hrobice ZL26,8226,0126,822019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarošov UH28,1019,3528,102019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Medlov KM31,3818,1331,382019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lukov ZL-15,90NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Odry NJ--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM18,2616,8218,262019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Tečovice ZL18,4117,5418,412022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holešov KM18,6818,1418,682022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bojkovice UH18,2118,7118,712022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice UH18,7517,4818,752022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Popov ZL18,2318,8818,882022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pohořelice AZL18,5518,9818,982019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pohořelice BZL19,3917,7819,392019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Racková ZL18,8819,6319,632022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vlachovice ZL19,8120,1620,162022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hradčovice UH21,0419,5721,042022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Popov ZL20,8321,3221,322019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Vlachovice ZL17,9223,8423,842019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bohuslavice u Zlína ZL21,9224,6224,622019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Martinice KM25,4925,3725,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trnava ZL25,4922,5625,492022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pohořelice ZL34,9634,0334,962022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratřejov ZL21,33-NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Rymice KM--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bojkovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jarošov UH-20,28NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lhota ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bílovice UH--NP2019/11/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Machová ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Sazovice ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mirošov ZL15,7615,2015,762022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Racková - Tečovice ZL16,0317,6017,602022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Veselá ZL18,1316,9618,132022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Sazovice ZL18,3818,4518,452022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hradčovice UH16,8919,1019,102022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Šarovy ZLNPNPNP2022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohořelice ZL17,7518,1418,142022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Trnava ZL29,7931,3531,352022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Machová ZL31,5531,0131,552022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Racková ZL32,9334,9234,922022/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, ZRUŠENO!!!!! O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2021/11/13 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár
-
2022/07/02 Pohořelice, fotbalové hřiště, Pohořelice- 4.kolo ZLPS
-
2022/07/02 Pohořelice, Pohárová soutěž
ZLPS
2022/11/19 Pohořelice, Sametový pohár
-
Kdy Kde Liga


Soutěže