Radíkov 2018 - O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Radíkov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 24. 06. 2018 09:30
Kontakt:   Vlastimil Hynčica
Telefon:  +420 776 133 607

Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2018 00:00
Zadal: Roman Hynčica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radikov-9145.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasonice JIRadek
22Lubno FMMirek
33Babice VSPetr Korábečný
44Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Choltice PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1818Únětice 1911 PJHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Zahnašovice KMLukáš
3434Špičky PRVeronika Květoňová
3535Vrchoslavice PVRadim Janečka
3636Dětkovice VYMichal Hrabánek
3737Jamnice OPDominik
3838Hněvošice OPKlára Konečná
3939Loučany OLLukáš Trefil
4040Hrabůvka PRHonza
4141Prchalov NJJakub Šenk
4242Jistebník NJFilip Pustějovský
4343Nevšová ZLBronislav Lysák
4444Jasenice VSPořadatelé Pořadatelé
4545Prchalov NJJakub Šenk
4646Mladcová ZLOndra Struška
4747Kuřim BBOJara
4848Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
4949Morkovice KMPavel Krejčí
5050Polkovice PRTomáš Mareček
5152Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
5253Pravčice KMJiří Možíš
5354Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
5455Odry NJzdenek bortl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Špičky PRVeronika Květoňová
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Radíkov PRPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Skrochovice OPMišelka Volná
1010Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Malé Hoštice OPKlára Konečná
1313Pravčice AKMJiří Možíš
1414Zahnašovice KMMonika Škrabanová
1515Markvartovice OPPetr Glogar
1616Nepomuky UOMartin Valda
1717Katusice MBBlanka Kuntošová
1819Olšovec PRpetr


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice BUO15,9015,9315,932018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Velké Hoštice OP15,8415,9415,942019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladoňovice TR16,1016,0316,102019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nevcehle JI16,1016,1016,102019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Plumlov PV16,1115,9316,112019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stará Říše JI16,0516,1316,132014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lavičky ZR16,1715,9916,172018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oponešice TR15,9016,2116,212018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Prchalov NJ--16,242015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Trnava TR16,2516,1916,252019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Trnava TR16,2116,2916,292017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Velké Hoštice OP16,2616,3016,302017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mladoňovice TR16,0916,3516,352017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pasohlávky BO16,3416,3816,382019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lavičky ZR16,1416,3816,382016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice BUO16,3916,4116,412019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC16,2216,4116,412017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bašnice JC16,1716,4316,432018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Nevcehle JI16,3016,4416,442012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM16,2616,4416,442016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV16,4516,4016,452018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Sedlatice JI--16,452011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI--16,452015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čikov TR16,5116,3216,512018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Jeleni UO16,2216,5416,542018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR16,4616,5516,552014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle JI16,3516,5716,572018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice CUO16,2416,5716,572016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pasohlávky BO16,2016,5716,572018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Olšovec PR16,5916,5916,592013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV16,6016,4916,602015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Jankov BN--16,602015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,5516,6316,632016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Prchalov NJ16,4716,6316,632018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice 1911 PJ16,6416,4816,642017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mladoňovice TR16,6516,0116,652018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lavičky ZR16,4716,6516,652013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,6616,3916,662019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bašnice JC16,6616,4016,662016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bašnice JC--16,662015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Únětice 1911 APJ16,4416,6616,662018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Letohrad - Jeleni UO16,6516,6616,662019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Renmotor Jinolice JC--16,672015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zahorčice ST16,6316,6916,692018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lavičky ZR16,7016,5116,702009/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lavičky ZR16,1116,7216,722019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bezděkov pod Třemšínem PB--16,742015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Špičky PR16,7516,6616,752019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Prchalov NJ16,7516,4416,752014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pšánky HK16,3916,7616,762017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jankov BN16,7716,7416,772016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,2316,7716,772018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV16,6916,7816,782014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Zlatá Olešnice JN16,7816,7416,782018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Trnava TR16,4716,7816,782016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Petrovice BTR16,7916,7716,792010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Velký Ořechov ZL16,8016,5116,802018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Lavičky ZR--16,802011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Petrovice TR--16,802011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV--16,812011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Čikov TR16,6516,8216,822019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Prchalov NJ16,5116,8216,822016/05/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bašnice JC16,6416,8416,842014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Bašnice JC16,8416,5216,842017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Prchalov NJ16,1116,8416,842016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Plumlov PV16,8516,3016,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Pravčice KM16,8516,5816,852018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Letohrad - Kunčice BUO16,4916,8516,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nevcehle JI16,8516,8916,852008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Velké Hoštice OP16,8516,5316,852013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hrabišín SU16,5616,8616,862019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Radíkov PR16,6516,8616,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Radíkov PR16,6516,8516,862010/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žernovník BK16,8716,6816,872013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice BUO16,8716,6016,872014/06/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Louňovice pod Blaníkem BN16,8316,8716,872017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Velké Hoštice OP16,6416,8816,882018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pasohlávky BO16,8816,8516,882013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Olešná HB16,4416,8916,892016/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Trnava TR16,8316,8916,892008/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Renmotor Jinolice JC16,8916,5516,892018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Valšovice (Hranice VI) PR16,9116,8216,912018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Renmotor Jinolice JC--16,912011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,9116,8616,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Neplachovice OP16,9116,9016,912013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Prchalov NJ16,7416,9116,912017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dneboh MB16,9116,4816,912019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Špičky PR--16,912015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Trnava TR--16,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lavičky ZR--16,952015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kunovice VS16,9518,5416,952012/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Stará Říše JI16,6016,9516,952013/06/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Únětice 1911 PJ--16,962011/06/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sychotín BK16,9616,7116,962019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Olšovec PR--16,962015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Chrášťany LT16,4616,9716,972017/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Zahnašovice KM16,7716,9816,982015/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Obrubce MB16,9816,7916,982019/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Radostín nad Oslavou ZR16,4016,9916,992018/06/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/06/30 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1997/06/29 Radíkov, PR, O pohár starosty SDH
EXČR
1998/06/28 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH
EXČR
1999/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2000/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2001/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2002/06/30 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2003/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2004/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2004/06/27 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2005/06/26 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2005/06/26 Radíkov, PR, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2006/06/25 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2006/06/25 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2007/06/24 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2008/06/29 Radíkov, PR, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2008/06/29 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2009/06/28 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2009/06/28 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, Putovní pohár SDH Radíkov
EXČR
2010/06/27 Radíkov, PR, O pohár SDH
VCPR
2011/06/26 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2011/06/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2012/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2013/06/30 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2014/06/15 Radíkov, O pohár SDH
VCPR
2015/05/17 Radíkov, Radíkov CUP
-
2015/06/14 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2015/12/05 Celkové vyhlášení, Vyhlášení Extraligy HVP ČR v PÚ 2015
EXČR
2016/05/21 Radíkov, NOČNÍ Radíkov Cup 2016
-
2016/05/29 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
VCPR
2016/06/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
EXČR
2017/05/27 Radíkov, Noční Radíkov CUP 2017
-
2017/05/28 Radíkov, O Pohár SDH Radíkov
VCPR
2017/05/28 Radíkov, O putovní pohár SDH Radíkov
FSCR
2017/07/02 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2018/06/24 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov
VCPR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga