Radslavice (noční 2B) 2020 - O pohár starosty obce Radslavice

Liga: VCOV
Místo: Radslavice
Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 19. 09. 2020 19:30
Kontakt:   Martin Jelínek
Telefon:  +420 721 953 241

Začátek rezervace: 11. 09. 2020 20:00
Konec rezervace: 18. 09. 2020 12:00
Začátek tipování:  11. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 18. 09. 2020 00:00
Zadal: Tomáš Urbánek

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-radslavice-11289.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radslavice A, MužiVYTomáš Urbánek
22Ratiboř VSVeronika Květoňová
33Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
44Radslavice ŽenyVYTomáš Urbánek
55Hodějice MužiVYLeoš Dofek
66Křenovice PRTomáš Brabenec
77Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
88Tučapy A, MužiVYTomáš Urbánek
99Hostěrádky-Rešov ŽenyVYTomáš Urbánek
1010Hodějice ZenyVYJosef Cigánek
1111Kostelany KMPetr Botek
1212Nemrlov MužiSUTomáš Urbánek
1313Habrovany VYAdam Cigánek
1414Tučapy B, MužiVYTomáš Urbánek
1515Radslavice B, MužiVYTomáš Urbánek
1616Račice AVYAntonín Hloušek
1717Tvarožná BOAntonín Ryšavý
1818Dětkovice ZenyVYVeronika Malíková
1919Dražovice VYVeronika Kummerová
2020Topolany AVYJosef Šmíd
2121Silůvky BOBroňa Fráňová
2222Topolany ŽenyVYJosef Šmíd
2323Mokrá BOJara
2424Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
2525Mělčany MužiBOTomáš Urbánek
2626Hostěrádky-Rešov VYDenisa Kežlínková
2727Topolany B VYJosef Šmíd
2828Silůvky ženyBOBroňa Fráňová
2929Dražovice VYKristýna Kachlíková
3030Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3131Bratčice ženyBOBroňa Fráňová
3232Hoštice KMAntonín Novák
3333Pustiměř VYMichael Jičínský
3434Šaratice VYJan Jeřábek
3535Račice BVYAntonín Hloušek
3636Topolany VYMichael Jičínský
3737Pustiměř ženyVYMichael Jičínský
3838Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3939Račice CVYAntonín Hloušek
4040Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
4141Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
4242Želeč ŽenyPVMartin
4343Litenčice KMFilip Měrka
4444Kučerov VYTomáš Urbánek
4545Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
4646Želeč MužiPVMartin
4748Hošťálková VSRoman Hlavatý
4849Zborovice Muži KMTibor Krist
4950Mostkovice MužiPVJan Růžička
5051Milešovice Ženy VYJan Florián
5152Bílý Potok MužiJEJiří Urban
5253Mostkovice ŽenyPVJan Růžička
5354Moravské Prusy VYMatěj Bureš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY17,1016,5417,102019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Radslavice VY17,3617,2117,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Radslavice VY17,5017,1417,502019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hodějice VY17,5617,1817,562018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tučapy AVY17,4217,7117,712015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hodějice VY17,7617,7917,792015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Topolany AVY17,9117,9817,982019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tvarožná BO18,1117,3118,112019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrá ABO17,7218,2218,222018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hostěrádky-Rešov VY18,2818,2218,282018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov AVY18,3218,1118,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Topolany BVY18,0718,3918,392019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dětkovice VY18,4217,6818,422018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY18,3318,4618,462019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Topolany AVY18,5118,0618,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Myslejovice APV18,5517,8318,552015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Topolany AVY18,6117,9418,612018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ivanovice na Hané AVY18,5518,7018,702015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tučapy AVY18,7318,0418,732018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ivanovice na Hané VY18,8018,3618,802018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hostěrádky-Rešov AVY18,9418,5618,942019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dětkovice VY19,0817,7619,082015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Habrovany VY19,0919,1019,102018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Topolany BVY18,5019,1119,112015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Šaratice VY19,1819,0019,182019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Radslavice BVY19,1919,2019,202015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Radslavice VY19,2418,8619,242015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Mělčany BO19,5119,1119,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Šaratice VY19,3219,8419,842015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Habrovany AVY19,0220,3320,332015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kučerov VY20,4320,2820,432018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Šaratice VY20,5418,1220,542018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Habrovany VY19,2720,6520,652019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Litenčice KM18,5620,6820,682015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Tučapy BVY20,7319,4320,732015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kučerov VY21,2820,2121,282015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Topolany BVY20,3822,2622,262018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hlubočany VY22,9122,6722,912019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nesvačilka BO23,4021,5623,402015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tvarožná BO22,5024,8324,832015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pustiměř VY24,7829,3629,362018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tučapy VY18,9929,6929,692019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Kučerov VY39,0819,5539,082019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Drnovice AVY40,7842,4042,402015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mokrá ABO--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Pustiměř AVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mokrá BO108,81103,94NP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Pustiměř BVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pustiměř VY18,6318,78NP2019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Myslejovice BPV--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Drnovice BVY--NP2015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2015/06/06 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2016/06/04 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2017/06/03 Radslavice, O pohár starosty obce
VCOV
2018/06/09 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2020/09/19 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice
VCOV
Kdy Kde Liga


Soutěže