Rohovládova Bělá 2018 - 1. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Rohovládova Bělá
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 19. 05. 2018 14:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 05. 2018 19:30
Konec rezervace: 18. 05. 2018 23:59
Začátek tipování:  19. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 19. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovladova-bela-9203.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
22Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
33Stradouň UOSDH Stradouň
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Moravany PAHonza Louža
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Stéblová DPAPatrik Kučera
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Zderaz CCRVáclav Pulda
2121Srch PALeoš Panchártek
2222Slepotice PAMartin Ježek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Holice PAVeronika Janusová
1010Stéblová PAPatrik Kučera


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Orlice UO16,0316,0016,032016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK16,2715,8516,272016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libuň JC16,4516,4516,452016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC16,4416,6216,622017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rokytno PA16,4216,7316,732017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Letohrad - Orlice UO16,7116,7516,752018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK17,0316,9517,032018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO17,2417,3517,352016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hrobice ExplosiaPA17,0117,4317,432018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA17,5317,4517,532018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rohovládova Bělá PA17,3917,6217,622015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Slepotice PA17,1217,8817,882018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hrobice PA17,9417,6217,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Holice PA17,8817,9417,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slepotice PA17,7117,9517,952017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nepomuky UO18,0317,8518,032017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nepomuky UO17,9518,0518,052018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hrobice PA18,0817,5518,082016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Holice PA18,4218,3218,322018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stéblová PA18,4218,2218,422018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dolní Přím HK18,2518,4218,422016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roudnice HK18,4417,7718,442017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kunětice PA17,6418,4718,472015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytno PA18,4618,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Červená UO16,7718,4918,492018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rokytno PA18,5418,1618,542016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice PA18,5417,9518,542017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Holice PA17,5218,5918,592018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudnice HK18,7218,6018,722016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Čeperka PA18,7418,5318,742017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dlouhá Ves RK18,7718,4718,772017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dlouhá Ves RK18,5218,9518,952018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libňatov TU18,9517,7718,952016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Libňatov TU18,0519,0019,002016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stéblová PA18,8719,1019,102017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Orlice UO19,1318,7019,132018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rokytno PA18,4019,3519,352016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Smidary HK19,3919,3319,392016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rohovládova Bělá PA19,3519,4019,402018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Rohovládova Bělá PA19,3719,4819,482018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čeperka PA19,1519,6519,652015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stéblová PA18,5219,7819,782018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Slepotice PA19,6219,8019,802015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Vitiněves JC16,3919,9419,942016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnov RK20,0819,8120,082018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Slepotice PA19,9420,1920,192016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovládova Bělá PA20,3220,1420,322017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čeperka PA20,5619,6820,562017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Smidary HK20,6319,4320,632016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK20,5620,9320,932017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Stradouň UO20,1520,9820,982018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Čeperka PA21,1120,7021,112018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Kunětice PA20,4722,2722,272016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kunětice PA22,2322,5422,542017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holice PA23,0522,7223,052016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hrobice PA23,6323,8123,812015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rohovládova Bělá PA24,9819,9224,982016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stéblová PA27,3828,3628,362016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Smidary HK30,4430,8330,832015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Holice PA29,0233,5333,532015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Libuň JCNPNPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Holice PANPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dubenec TUNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice BUONPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rohovládova Bělá PANPNPNP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dolní Přím HKNPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Roudnice HK--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dolní Přím HKNPNPNP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Čeperka PA--NP2016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rokytno PANPNPNP2017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dlouhá Ves RK--NP2018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Rohovládova Bělá, hřiště, "O pohár starosty obce" , 2B úzké
-
2015/05/16 Roh. Bělá, fotbalové hřiště, 3.kolo LPO
LPO
2015/07/18 Hřiště Rohovládova Bělá, Pohár starosty obce + BIG SHOCK CUP
-
2016/05/21 Rohovládova Bělá, na hřišti, 3.kolo LPO
LPO
2016/05/21 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2017/05/20 Fotbalové hřiště Roh. Bělá, IV. kolo LPO 2017
LPO
2017/05/20 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
2018/05/19 Fotbalové hřiště, Roh. Bělá, II.kolo LPO 2018
LPO
2018/05/19 Rohovládova Bělá, 1. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže