U kačárny, Rokytno 2018 - IX.kolo LPO 2018

Liga: LPO
Místo: Rokytno
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 06. 10. 2018 10:30
Kontakt:   SDH Rokytno
Telefon: 

Začátek rezervace: 17. 04. 2018 20:00
Konec rezervace: 04. 10. 2018 20:00
Začátek tipování:  06. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 06. 10. 2018 00:00
Zadal: Leoš Kříž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rokytno-9616.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Choltice PALeoš Kříž
24Perálec CRDusan Simon
35Hrobice PALeoš Kříž
46Čeperka NPALeoš Kříž
57Srch SPALeoš Kříž
68Smidary HKLeoš Kříž
79Moravany PALeoš Kříž
810Dubenec TULeoš Kříž
911Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
1012Rokytno PALeoš Kříž
1113Stradouň UOLeoš Kříž
1214Srch JPALeoš Kříž
1315Stéblová DPALeoš Kříž
1416Slepotice APALeoš Kříž
1517Choltice PAJakub Dušek
1618Bohuslavice NAPepa Malý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slepotice PALeoš Kříž
23Čeperka PALeoš Kříž
34Holice PALeoš Kříž
45Stéblová PALeoš Kříž
56Rohovládova Bělá PALeoš Kříž
67Stradouň UOLeoš Kříž
78Hrobice ExplosiaPALeoš Kříž
89Dlouhá Ves RKPepa Malý


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrobice PA16,9817,6117,612016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrobice PA17,3318,3118,312015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Rohovládova Bělá PA--18,552018/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Rokytno PA17,7118,6618,662015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Stradouň UO--18,812018/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libňatov TU17,4318,9818,982015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Holice PA--19,202018/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Holice PA19,2118,7219,212016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slepotice PA19,0219,5619,562016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Smidary HK20,3218,9120,322015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Čeperka PA20,5320,2820,532016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Čeperka PA--20,982018/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Stéblová PA21,2319,7621,232016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slepotice PA18,9621,3421,342015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kunětice PA21,6019,5121,602015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Holice PA18,3123,5423,542015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rohovládova Bělá PA18,4624,2724,272016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stéblová PA27,1621,7327,162015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kunětice PA28,8831,0731,072016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK31,7631,6931,762016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice ExplosiaPA--37,042018/10/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rokytno PA--NP2016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/10/03 Rokytno, U Kačárny, 10. kolo LPO
LPO
2016/09/24 Rokytno, u Kačárny, 8.kolo LPO
LPO
2017/10/07 U Kačárny, Rokytno, XII. kolo LPO 2017
LPO
2018/10/06 U kačárny, Rokytno, IX.kolo LPO 2018
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže