Roštění 2022 - O pohár starosty obce Roštění

Liga: PHL
Místo: Roštění
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 07. 2022 13:00
Kontakt:   Martina Daďová
Telefon:  725 667 087

Začátek rezervace: 17. 07. 2022 20:00
Konec rezervace: 29. 07. 2022 20:00
Začátek tipování:  30. 07. 2022 20:00
Konec hlasování: 30. 07. 2022 00:00
Zadal: Tomáš Hráček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.sdhrosteni.cz/

Poznámka pořadatele

Nástup soutěžních družstev v 12:45, start prvního soutěžního družstva v 13:00.

Kategorie: Muži 3B, ženy 2B, muži nad 35 let 2B
Základna: Vydlážděná plocha kolem základny s odvodněním, náběh k základně travnatý
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů 

FACEBOOK událost -->> zveřejňujeme zde nejaktuálnější informace k soutěži

 

 

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rosteni-12137.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMMishi
22Velká (Hranice III) PRMishi
33Ratiboř VSMishi
44Kněžpole UHOndřej Hlavinka
55Vysoká PRTomáš Horák
66Mladcová ZLMishi
77Křenovice PRMishi
88Zahnašovice KMMishi
99Karolín KMMishi
1010Hoštice KMMishi
1111Mysločovice ZLMishi
1212Špičky PRMishi
1313Vrbka KMMishi
1414Kostelany KMMishi
1515Těšetice OLLibor Daňa
1616Hradčovice UHAdéla Stehlíková
1717Velký Ořechov ZLPatrik Hruška
1818Pravčice BKMMartin Masař
1919Měrotín OLSDH Měrotin
2020Vrchoslavice PVRadim Janečka
2121Hlinsko PRPetr Šromota
2222Litenčice KMFilip Měrka
2323Chvalnov KMDaniel Šušlík
2424Partutovice PRmartin humplik
2525Dolany OLPetr Holoubek
2626Medlov KMSDH Medlov
2727Staré Město UHRoštění -dorky/ženy
2828Hrabůvka PRHonza
2929Jasenice VSTomáš Sýkora
3030Pacetluky KMRoštění -dorky/ženy
3131Janovice BRTomáš Nebes
3232Těšetice Tyfočáci OLTomáš Navrátil
3333Krasice - Prostějov  PVTomáš Petržela
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roštění KMTomáš Hráček
22Plumlov PVTomáš Hráček
33Hradčovice UHAdéla Stehlíková
44Vlachovice ZLHana
55Olšovec PRLenka Zdráhalová
66Loučka VSMishi
77Karolín KMMishi
88Krasice - Prostějov  (J)elitaPVBarča Burešová
99Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
1010Racková ZLVendula Odstrčilíková
1112Martinice KMRoštění -dorky/ženy
1213Bernartice nad Odrou NJFilip Pantůček
1314Kostelany KMPetr Botek
1415Ludslavice KMMichaela Kratochvílová
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMPetr Miklík
23Tučapy KMRoštění -dorky/ženy
34Pacetluky KMRoštění -dorky/ženy
45Prusinovice KMRoštění -dorky/ženy
56* Stará Ves-Roštění -dorky/ženy
67Ludslavice KMPavel Lužík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV15,3715,3715,372023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dětkovice VY15,9316,0016,002018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pravčice KM15,7016,0616,062013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice VY16,5516,3316,552019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice AKM16,5616,2616,562017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahnašovice KM16,5715,9516,572019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radíkov PR16,6016,0316,602017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíkov PR16,6616,6016,662018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice KM16,7116,1216,712014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM16,4516,7316,732017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rymice KM16,3216,8816,882017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rychlov KM16,8316,9616,962015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Rymice KM17,0216,8117,022015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM17,0516,4117,052018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Pravčice BKM17,1016,7817,102017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pravčice AKM17,1116,9917,112018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hlinsko PR17,1216,9617,122019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Roštění KM17,1516,8517,152023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,1817,1317,182014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Milotice nad Bečvou PR17,1017,1917,192019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zahnašovice KM17,2516,6617,252016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Milotice nad Bečvou PR16,9917,3217,322018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loukov KM17,3417,2517,342018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pravčice KM17,5417,4817,542015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pravčice BKM17,5417,3817,542018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Špičky PR16,4417,6017,602018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlinsko PR17,3517,6317,632017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ratiboř VS17,2617,6717,672021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Loukov KM17,7217,4317,722013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Bílany KM17,7717,6117,772016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Olšovec PR17,8215,9817,822019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zahnašovice KM16,7717,8317,832015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bílovice UH17,8816,5517,882021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Loučka VS17,8917,3717,892019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nětčice KM17,9917,3117,992017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Loučka AVS17,3418,0118,012022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Pravčice BKM18,0417,9318,042019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rychlov KM18,0218,0518,052013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hlinsko PR17,0118,1918,192018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Racková ZL18,2317,4618,232022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Vlachovice ZL18,2317,1518,232022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rymice KM17,0718,2318,232018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Roštění KM17,2718,3018,302021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dětkovice PV17,5118,3418,342022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nětčice KM17,4218,3918,392018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pravčice KM18,4217,2718,422016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Loučka VS18,4317,0018,432021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lukov ZL18,3118,4418,442021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Loukov KM18,4817,8218,482019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zahnašovice KM18,4817,9018,482013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Tučapy KM18,5318,5718,572014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Roštění KM17,0318,6118,612022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loukov KM18,6518,5518,652017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Holešov KM18,6518,4518,652017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Tučapy KM18,6618,4118,662016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Špičky PR17,2818,7918,792017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov KM18,8218,8118,822015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Loukov KM17,6918,8318,832021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílany KM18,3518,8718,872013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tučapy KM17,7618,9718,972013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Tučapy KM19,0017,2619,002015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rymice KM19,0917,9019,092013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Počenice KM19,1118,8519,112015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Střítež nad Ludinou PR19,0919,1819,182013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nětčice KM19,2419,1519,242015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Morkovice KM18,8519,2519,252023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Rymice KM18,3819,2619,262014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nětčice KM19,3819,0119,382023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Rymice KM19,0919,5119,512019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Loukov KM19,2519,6119,612014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Machová ZL18,9819,6519,652015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nětčice KM19,7019,6619,702019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Karolín KM19,8319,1319,832019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Slušovice ZL17,6519,9719,972015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nětčice BKM20,0320,1720,172014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bílany KM20,2019,1020,202015/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Ludslavice KM19,1420,2020,202022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Morkovice KM18,5320,3620,362021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Nětčice KM20,6320,3020,632014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Choryně VS20,9218,7720,922017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Olšovec PR20,8421,1821,182022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bernartice nad Odrou NJ21,4419,8221,442022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roštění KM21,2921,5121,512019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rychlov KM19,9921,5221,522017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Brusné KM21,5519,6221,552018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Rymice KM22,7322,5022,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Radkova Lhota PR22,9422,6722,942021/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Morkovice KM23,1222,4523,122018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Karolín KM23,5619,9023,562018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Brusné AKM22,8024,2224,222016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kostelany KM24,9622,4224,962023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Litenčice KM22,7725,2825,282023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Loukov KM25,5220,7125,522016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nětčice BKM19,7725,8025,802013/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Rychlov KM26,2026,3526,352014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dub nad Moravou OL26,4324,5126,432022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Rychlov KM27,3527,0627,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Karolín KM27,5917,6727,592022/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nětčice KM18,0228,5828,582016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kostelany KM32,1631,3732,162019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/07/06 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
-
2013/07/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2014/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2015/07/25 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2016/07/16 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/07/15 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2017/09/08 Roštění, Noční soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/13 Roštění - ZRUŠENO !!!, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2021/07/03 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2022/07/30 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2023/07/29 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2024/07/27 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/04 Morkovice, XI. ročník „O PUTOVNÍ PŘILBU JOSEFA VAŠINY“
PHL
2024/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2024/06/08 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2024/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2024/07/27 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2024/08/04 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2024/08/10 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2024/08/17 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
Kdy Kde Liga