Rymice 2015 - O pohár starosty SDH Rymice

Liga: PHL
Místo: Rymice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 20. 06. 2015 10:00
Kontakt:   Josef Fuksa
Telefon:  603 787 212

Začátek rezervace: 07. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 19. 06. 2015 20:00
Začátek tipování:  06. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2015 00:00
Zadal: Aranka Nováková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 9:45, start prvního družstva 10:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Kompletní náběh i povrch kolem základny vydlážděn
Povrch: Rovný travnatý povrch po celé dráze, začátek z mírného kopce
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rymice-6162.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rymice KMMartin Ondra
22Luboměř NJMartin Ondra
33Ludslavice KMMartin Ondra
44Mistřice UHMartin Ondra
55Mladcová ZLMartin Ondra
66Zahnašovice KMMartin Ondra
77Karolín KMMartin Ondra
88Nětčice KMMartin Ondra
99Špičky PRMartin Ondra
1010Vítonice KMMartin Ondra
1111Martinice KMMartin Ondra
1212Radkova Lhota PRMartin Ondra
1313Roštění KMMartin Ondra
1414Nová Dědina KMMartin Ondra
1515Polkovice PRMartin Ondra
1616Pravčice KMMishi
1717Sulimov KMSvatopluk Minařík
1818Počenice KMmirrao
1919Rychlov BKMPetr Řeháček
2020Mysločovice ZLLukáš Žák
2121Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2222Martinice VšekazyKMSDH Martinice
2323Tučapy KMRené Jašek
2424Lačnov ženy AVSDominika
2525Nová Dědina BKMDominik Krejčíř
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Tučapy KMMartin Ondra
22Zahnašovice KMMartin Ondra
33Pravčice KMMartin Ondra
44Rymice KMMartin Ondra
55Nětčice KMMartin Ondra
66Rychlov KMVeronika Machačová
77Bílany KMKarolína Smýkalová
88Machová ZLKateřina Brázdilová
99Loukov KMKača Bělíková
1010Radíkov PRJiří Možíš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR16,6317,1617,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Mistřice UH17,1117,4517,452015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pravčice KM17,4817,3117,482013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Hodějice VY17,4817,2917,482018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladcová ZL17,5017,1417,502013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Špičky PR17,5217,1617,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahnašovice KM17,5117,5617,562015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vrbětice ZL17,4017,6217,622013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zahnašovice KM17,6316,4117,632018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladcová ZL16,8317,7617,762016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Prchalov BNJ17,8017,3617,802018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Polkovice PR17,8117,6317,812015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Podhradní Lhota KM17,5117,8617,862013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM17,9016,9417,902016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radkova Lhota PR17,8117,9017,902013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Radkova Lhota PR17,9317,4617,932018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hrabůvka PR17,3118,1518,152018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladcová ZL18,0718,1618,162018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zahnašovice KM17,1318,1718,172013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hlinsko PR17,4718,2318,232018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Podhradní Lhota KM18,3218,3718,372017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Zahnašovice KM17,6518,4018,402016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Hlinsko PR17,4318,4518,452013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mladcová ZL18,5017,7218,502017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Rymice KM18,5117,6118,512016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Roštění KM18,5518,2718,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rymice KM18,2018,5718,572018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Vítonice KM18,5918,3318,592015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Pravčice KM17,0518,6018,602015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Karolín KM17,9718,6418,642013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Nová Dědina AKM17,8018,6518,652016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Držková ZL18,6618,7518,752013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hranice PR18,8317,5418,832018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Nětčice KM18,8518,6218,852016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rychlov KM18,8518,0818,852013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Špičky PR16,5718,8718,872015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Podhradní Lhota KM19,0517,5619,052018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Ludslavice KM17,9919,0919,092015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM18,1719,1619,162016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Karolín BKM19,2818,9419,282013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mladcová ZL18,9819,3419,342015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Martinice KM19,4219,3019,422015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Radkova Lhota PR18,2119,4519,452016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Provodovice PR19,4917,9619,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Radkova Lhota PR17,6219,7219,722015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Luboměř NJ18,9619,7819,782016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Mysločovice ZL19,4519,8819,882016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mysločovice ZL19,9019,8619,902015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rymice KM19,3719,9219,922017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Vrbka KM19,8219,9319,932018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sulimov KM19,5419,9419,942015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rymice KM20,2517,2320,252015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Vítonice KM18,8620,2620,262016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Karolín KM20,3117,8120,312016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Tučapy KM20,4718,7320,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Tučapy KM20,4719,4220,472013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Rajnochovice KM20,2620,4920,492013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Křenovice PR20,7119,8220,712018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Rymice KM19,5420,7420,742013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Počenice KM20,7519,4020,752015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Roštění KM18,3420,9620,962018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Valšovice (Hranice VI) PR18,2521,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina KM20,4921,0221,022013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rychlov BKM21,3920,2721,392015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nová Dědina KM21,4417,9521,442015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Polkovice PR20,5421,5221,522013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Karolín KM21,0521,6121,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Loukov KM21,9720,6121,972016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Roštění KM19,3821,9921,992013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Nětčice BKM21,4322,0622,062013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Počenice KM22,3921,3222,392013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Ludslavice KM22,6122,5522,612013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Litenčice KM23,0820,1723,082016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Záhlinice KM23,6123,2623,612015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Nětčice KM18,0524,3824,382015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Vrchoslavice PV24,6418,9524,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dobrotice KM24,2524,9724,972013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Tučapy KM19,7525,0425,042015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Vrchoslavice PV26,0926,4026,402018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Nová Dědina BKM25,8026,5526,552015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Sulimov KM27,4820,2727,482016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Záhlinice AKM28,4722,6028,472016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Žopy KM28,4729,3129,312015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Morkovice KM27,8329,6829,682013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Ludslavice KM17,3930,0630,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Mistřice UH31,0317,4531,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Lukov ZL31,3232,2132,212016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Roštění KM34,8434,6734,842017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Hlinsko PR36,0718,1936,072016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Količín KM35,7336,9336,932013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zdislavice KM39,2639,1739,262013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Roštění KM23,8941,9541,952015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nětčice KM42,1531,5242,152013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Záhlinice BKM65,5665,0065,562016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Sulimov KM--NP2018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pravčice KM--NP2018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Ratiboř VS--NP2018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Litenčice KMNPNPNP2013/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Šarovy ZLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/15 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2007/07/14 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2008/07/19 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2009/07/18 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2010/07/17 Rymice, KM, O pohár starosty SDH
PHL
2011/06/05 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2012/06/03 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2013/06/02 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2015/06/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O pohár starosty obce rymice
-
2016/07/09 Rymice, O pohár starosty SDH Rymice
PHL
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2017/05/20 Rymice za hasičskou zbrojnicí, O Pohár starosty obce Rymice, 2B, 3B
-
2018/05/19 Rymice, O pohár starosty
PRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
Kdy Kde Liga