Sádek Areál 2017 - Sádek 2017 9.kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Sádek
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 12. 08. 2017 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica
Telefon:  732264864

Začátek rezervace: 26. 07. 2017 10:00
Konec rezervace: 11. 08. 2017 14:00
Začátek tipování:  12. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Dušan Gregořica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhsadek/?ref=bookmarks

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sadek-9027.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlebičov OPJiří Bena
22Prchalov NJDušan Gregořica
33Jamnice OPDominik
44Široký Brod JELibor Suchánec
55Jeseník JEMichal Straka
66Bohuslavice OPTomáš Dominik
77Vávrovice OPMichaela Trojanová
88Bolatice OPLenka
99Komárov OPJiří Bena
1010Sádek OPDušan Gregořica
1111Služovice OPDušan Baránek
1212Svoboda OPPetr Balarin
1313Široká Niva BRLucie Čapková
1414Neplachovice OPKlára Konečná
1515Velké Hoštice OPAdam Nevřela
1616Hněvošice OPPetr Vitásek
1717Zátor BRMartin Suhaj
1818Milostovice OPJaromír Volný
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malé Hoštice OPDušan Gregořica
22Služovice OPDušan Baránek
33Velké Hoštice OPKateřina Večerková
44Bolatice OPLenka
55Svoboda OPPetr Balarin
66Milostovice OPVeronika
77Vávrovice OPMichaela Trojanová
88Zátor BRMartin Suhaj
99Skrochovice OPTomáš Dominik


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,5017,2517,252016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jamnice OP17,2917,3017,302016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP17,3117,3917,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,4817,0717,482016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,5117,2917,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chlebičov OP18,3718,0918,372016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neplachovice OP17,4318,3918,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oldřišov OP18,6018,1218,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárov OP18,1418,6718,672016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vávrovice OP18,6818,6018,682016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kozmice TA18,7118,6918,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Milostovice OP19,1617,9219,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR19,5918,6119,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrochovice OP19,6018,9019,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kravaře OP19,6119,3619,612016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Březová OP19,8320,1420,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Služovice OP20,5118,8920,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  - Jesenik-37,0219,2937,022016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hněvošice OP17,52NPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/16 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2004/08/14 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2005/08/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2006/08/12 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2007/06/09 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2008/06/21 Sádek, OP, -, MSP Sádek
MSP
2009/06/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2013/06/22 Sádek, Areál, MSP Sádek 2013
-
2013/06/22 Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku
-
2014/08/16 Kulturní areál Sádek, O pohár SDH Sádek
-
2016/08/13 Areál Sádek, Moravskoslezský pohár 11.kolo - SÁDEK
-
2016/08/13 Sádek, 11. kolo MSP
MSP
2017/08/12 Sádek Areál, Sádek 2017 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Křepice, fotbalové hřiště, O putovní pohár starosty obce, noční soutěž, 2B
-
Kdy Kde Liga