Sádek Areál 2019 - Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Sádek
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 17. 08. 2019 14:00
Kontakt:   Dušan Gregořica
Telefon:  732264864

Začátek rezervace: 05. 08. 2019 06:00
Konec rezervace: 16. 08. 2019 14:00
Začátek tipování:  12. 08. 2017 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2017 00:00
Zadal: Dušan Gregořica

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhsadek/?ref=bookmarks

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sadek-9027.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sádek OPDušan Gregořica
22Bolatice OPLenka
33Chlebičov OPDušan Gregořica
44Starý Jičín BNJMichal Straka
55Svoboda OPDušan Gregořica
66Neplachovice AOPHonza Malý
77Hněvošice OPPetr Vitásek
88Komárov OPJiří Bena
99Jamnice OPDominik
1010Starý Jičín NJMichal Straka
1111Služovice OPDušan Baránek
1213Zátor BRMartin Suhaj
1314Milostovice OPJaromír Volný
1415Velké Hoštice OPLukáš Pluške
1520Hrabůvka PRHonza
1621Neplachovice BOPHonza Malý
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bolatice OPDušan Gregořica
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Služovice OPMonika Neminářová
44Malé Hoštice OPDominik
55Neplachovice OPHonza Malý
66Milostovice OPVeronika
77Starý Jičín NJTereza


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké Hoštice OP16,5017,2517,252016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jamnice OP17,2917,3017,302016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Svoboda OP17,3117,3917,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sádek OP17,4817,0717,482016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bolatice OP17,5117,2917,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chlebičov OP18,3718,0918,372016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Neplachovice OP17,4318,3918,392016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Oldřišov OP18,6018,1218,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárov OP18,1418,6718,672016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vávrovice OP18,6818,6018,682016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kozmice TA18,7118,6918,712016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Milostovice OP19,1617,9219,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Leskovec nad Moravicí BR19,5918,6119,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Skrochovice OP19,6018,9019,602016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kravaře OP19,6119,3619,612016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Březová OP19,8320,1420,142016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Služovice OP20,5118,8920,512016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  - Jesenik-37,0219,2937,022016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Luboměř NJNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Hněvošice OP17,52NPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/16 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2004/08/14 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2005/08/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2006/08/12 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2007/06/09 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2008/06/21 Sádek, OP, -, MSP Sádek
MSP
2009/06/20 Sádek, OP, MSP Sádek
MSP
2013/06/22 Sádek, Areál, MSP Sádek 2013
-
2013/06/22 Kulturní areál Sádek, 4. Moravskoslezského poháru v požárním útoku
-
2014/08/16 Kulturní areál Sádek, O pohár SDH Sádek
-
2016/08/13 Areál Sádek, Moravskoslezský pohár 11.kolo - SÁDEK
-
2016/08/13 Sádek, 11. kolo MSP
MSP
2018/08/18 Areál Sádek, Sádek 2018 10.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/17 Sádek Areál, Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2019/08/17 Areál Sádek, Sádek 2019 9.kolo Moravskoslezského poháru
-
2020/09/19 Sádek Areál, Sádek - pohárová soutěž, dle pravidel MSP muži 3B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/19 Karlinky, Karlinský Víceútok
-
2021/06/19 Újezd, fotbalové hřiště, 5. ročník o putovní knihu starosty obce Újezd, 2 B
-
2021/06/19 Oprechtice, Climart Cup 2021
-
2021/06/20 Pozděchov - hasičská dráha, 46. Ročník O Pohár přátelství
-
2021/06/20 Svoboda, has. hřiště, 3. kolo MSP (2B)
-
2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO
-
2021/06/25 Nové Bránice, hasičské hřiště, Noční soutěž,žáci mladší starší
-
2021/06/26 Vřesovice koupaliště, Požární útok o hodový pohár
-
2021/06/26 Sport. areál městyse Chotětov, 20. ročník Chotětovského poháru
-
2021/06/26 Karlinky, Karlinský H faktor
-
2021/06/26 Sazovice, Hasičský den Sazovice 2021
-
2021/06/26 Litohoř, Memoriál Antonína Abraháma
-
2021/06/26 Vranín !! ZRUŠENO!!, Vranínská noční soutěž - zrušeno (snad příští rok)
-
2021/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2021/07/02 Karlovice - fotbalové hřiště, 1. ročník Memoriálu IVA URBÁNKA
-
2021/07/03 Hrobice - Dubíček, Pohárová soutěž obce Hrobice
-
2021/07/04 Velké Karlovice - Tisňavy, O Valašský Širák
-
2021/07/04 Hartmanice (sy), O pohár starostky obce Hartmanice 2021
-
2021/07/04 Roseč, Noční hasičská soutěž o pohár starostky
-
2021/07/05 “Hliník” Vojnice, Hasičská soutěž SDH Vojnice VIII. ročník
-
2021/07/05 Sokolská zahrada Zdislavice, Soutěž o pohár starosty sboru na 2B
-
2021/07/09 Závada - hřiště TJ Sokol, 3. kolo NHHL
-
2021/07/10 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/10 Kostníky, hřiště u Hájku, Noční Hasičské závody KOSTNÍKY
-
2021/07/11 Budeč, IV. Hasičské závody v Budči
-
2021/07/17 Chlum u Vlašimi, Noční soutěž v PÚ
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/31 Tutleky, Noční hasičská soutěž
-
2021/08/07 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/07 TJ hřiště Krhová, II. ročník O pohár starostky obce Krhová
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/14 Za obcí Paseky směrem na Nuzov, Pasecká šedesátka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/28 Volnočasový areál Bakov n/Jiz, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/11 Vidice - louka, 12. ročník Memoriálu Václava Lehnera.
-
2021/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2021
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga