Slavonice 2023 - O pohár starosty města Slavonice - noční

Liga: VCT
Místo: Slavonice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 29. 07. 2023 21:00
Kontakt:   Filip Mašek
Telefon:  728015200

Začátek rezervace: 16. 07. 2023 18:00
Konec rezervace: 28. 07. 2023 18:00
Začátek tipování:  29. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 29. 07. 2023 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

2B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-slavonice-13046.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roseč DorostJHJan Zahradník
22Chlum u Třeboně ŽENYJHPetr Belanský
33Slavonice A PS 12JHJan Zahradník
44Lásenice ŽenyJHLukáš Jankovec
55Mníšek JHJan Zahradník
66Heřmaneč JHOndřej Pecha
77Dolní Žďár Ženy AJHMichaela Nováková
88Roseč JHJan Šachl
99Slavonice AJHJan Zahradník
1010Lásenice JHLukáš Jankovec
1111Dolní Žďár JHMichaela Nováková
1212Hamr JHMichal Szokol
1313Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1414Dolní Žďár Ženy BJHMichaela Nováková
1515Heřmaneč PS 12JHOndřej Pecha
1616Slavonice Ženy JHJan Zahradník
1717Hamr ženy JHMichal Szokol
1818Telč B , PS12JIJiří Líčka ml.
1920Dešná JHNatálie Panzerová
2021Rapšach JHstáňa
2122Chlum u Třeboně AJHPetr Belanský
2223Slavonice B PS 12JHJan Zahradník
2324Písečné Ženy JHRadka Burešová
2425Telč BJIJiří Líčka ml.
2527Dešná ŽenyJHNatálie Panzerová
2628Lhotice TRKristýna Fedrova
2729Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
2830Olešnice CBLukáš Kučera
2931Menhartice TRMartin Liška
3035Menhartice PS 12TRMartin Liška
3136Lomnice nad Lužnicí JHTomáš Řehoř
3238Cizkrajov PS 12JHDana Tesařová
3339Ďáblice SDH PÁLOVICEABPetra Skořepová
3440Slavíkovice PS12TRFilip Mašek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH16,8217,5217,522023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mníšek JH17,4717,7317,732023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Telč BJI17,1717,7417,742023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chlum u Třeboně AJH19,6318,5119,632023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Hamr JH19,9220,7820,782023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lomnice nad Lužnicí JH21,8721,6121,872023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Žďár JH22,0823,4123,412023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Stříbřec JH22,2923,6923,692023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Meziříčko JH23,8823,3623,882023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice CB24,3025,4625,462023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lhotice TRNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dešná JHNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Roseč JHNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Menhartice TRNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Slavonice JHNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lásenice JHNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Strachoňovice JI19,7521,3121,312023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dešná JH22,0922,8622,862023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hamr JH23,6725,1525,152023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Písečné JH25,3823,3825,382023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rapšach JH26,3426,0826,342023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slavonice JH26,7727,3327,332023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dolní Žďár AJH24,7127,5727,572023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lásenice JH26,6128,5228,522023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dolní Žďár BJH33,7834,3434,342023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chlum u Třeboně JHNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/08/15 Fotbalový stadion, O Putovní Pohár Starosty Města Slavonice
-
2016/08/27 Slavonický stadion, O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA SLAVONICE
-
2023/07/29 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční
VCT
2024/07/27 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/08 Olešnice, VCT - O pohár starosty obce Olešnice
VCT
2024/06/15 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2024/06/22 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně
VCT
2024/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2024/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2024/07/27 Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční
VCT
2024/08/10 Dešná, O pohár starosty
VCT
2024/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2024/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2024/09/07 Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce
VCT
2024/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga