Sloup (noční) 2018 - Noční útočení v JZD

Liga: -
Místo: Sloup
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Kdy: 12. 05. 2018 19:00
Kontakt:   Tomáš Fiala, SDH Sloup
Telefon:  731 634 719

Začátek rezervace: 02. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 11. 05. 2018 23:59
Začátek tipování:  12. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 12. 05. 2018 00:00
Zadal: Tomáš Fiala

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhsloup.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

XI. Noční útočení v JZD
v rámci „Poháru starosty OSH Praha - západ“

KAPELA ,,MOP – ROCK“, BOHATÁ TOMBOLA + OBČERSTVENÍ

Pořadatel: SDH Sloup
Termín konání: sobota 12. května 2018
Místo konání: Sloup u Davle, areál bývalého JZD (okres Praha-západ)
Časový harmonogram:
od 19:00 prezentace družstev
21:00 nástup družstev
21:15 start ženy sport, poté PS 12 a muži sport zároveň

Kategorie:
- PS 12 (může být smíšené družstvo - kategorie není rozdělena na muže a ženy)
- PS sport Muži, Ženy (obě kategorie zvlášť, ale muži nesmí soutěžit za družstvo žen)
Každé družstvo si smí vypůjčit pouze jednoho soutěžícího z jiného družstva, zároveň může půjčit všechny své členy v dané kategorii. Tato skutečnost musí být písemně vypsána na přihlášce. Půjčený musí běžet ve svém dresu, zbytek družstva musí běžet v jednotné ústroji. Družstvo může soutěžit v obou kategoriích (PS 12 i PS sport).


Soutěžní disciplína:
- požární útok na 2B dle Směrnice hasičských sportovních soutěží SH ČMS bez přetlakového ventilu s vlastní motorovou stříkačkou (pořadatel PS nedodává)
- soutěžící musí být členem SH ČMS, v den soutěže 15 let (stvrzuje svým podpisem vedoucí na přihlášce)
- čas na přípravu 4 minuty
- sklopné terče s elektronickou časomírou
- osvětlená celá soutěžní dráha
- 2 pokusy při účasti 35 družstev, 1 pokus při účasti více jak 35 družstev
- 1 základna
- vlastní požární stříkačka, smí být nastartována před startem pokusu
- v kategorii PS 12 sport:
            • je možné použít hadice "C" min. šířka 64 mm., hadice "B" min. šířka 99 mm., min. délka 19 m.

Registrace před soutěží:
http://firesport.eu/rezervace-mista-sloup-9500.html
- zahájení registrace bude ve středu 02. 05. 2018 (deset dní před soutěží) ve 20:00 a bude ukončena 11. 5. 2018 v čase 23:59, je závazná a přesouvat družstva lze jen na internetové registraci
- lze se nahlásit i přes Tomáše Fialu, tel. 731 634 719, e-mail: tomassfiala(zavináč)gmail.com, který provede internetovou registraci družstva

Přihlášení v den soutěže:
- zaplacení startovného a odevzdání řádně vyplněné přihlášky do každé kategorie (přihláška je jednotná, bude k dispozici na www.oshpz.cz a u pořadatele při prezenci)
- startovné 200,- Kč za jedno soutěžní družstvo v každé kategorii
- startovné a přihlášku registrovaných družstev lze odevzdat maximálně 30 minut před startem soutěže tj. do 20:45, pokud nebude dodržen časový limit, družstvo bude přesunuto na konec celé soutěže.

Kontaktní osoby:
Tomáš Fiala, email: tomassfiala(zavináč)gmail.com, tel. 731 634 719
Michal Zrno, email: michal.zrno(zavináč)seznam.cz, tel. 604 173 028


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sloup-9500.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STTomáš Fiala
22Sloup PZTomáš Fiala
33Pikovice PZZdeněk Prošek
44Štítary Muži DOMiroslav Žáček
55Solopisky PS12PZTomáš Fiala
66Křížkový Újezdec PHKarel K
77Davle PS12PZTomáš Fiala
88Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
99Čisovice PS12PZTomáš Fiala
1010Benešova Hora PTVladimír Jírovec
1111Křížkový Újezdec PS 12PHnepřihlášen
1212Dolní Břežany PS 12PZDaniel Pelák
1313Luka pod Medníkem PS 12PZJakub Nejedlý
1414Bratřínov PZBarbora Barsová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sloup PZTomáš Fiala
22Zahořany PZPetr Kšána
33Davle PS12 (ženy)PZTomáš Fiala
44Čisovice PS12 (ženy)PZTomáš Fiala
55Křížkový Újezdec PHRenáta Bohuslavová
66Křížkový Újezdec PS 12 (ženy)PHRenáta Bohuslavová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Líchovy PanthersPB15,4615,3215,462013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB15,7415,9915,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Namnice PB16,3315,8916,332013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH15,9916,3716,372018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Starý Rožmitál PB16,2116,5316,532013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ16,2916,5516,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Buková PB16,7216,2916,722013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíč PB16,5617,0017,002013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radětice PB15,8817,0917,092013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,1417,1217,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Veselá SM16,3717,1517,152015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary DO16,8917,3017,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Tomice BN16,8017,4017,402013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary sport (2. pokus)DO17,5415,6217,542018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sloup sport (2. pokus)PZ16,9017,8617,862018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bukovina, Turnov SM17,9317,5417,932015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zalužany PB16,9417,9917,992013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krásná Ves MB16,8618,0618,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Ves u Bakova MB18,1317,9818,132015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Starosedlský Hrádek PB18,2118,4918,492015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Karlinky LI17,2118,7818,782015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hradčany LI17,2419,0319,032015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sedmpány BN19,2417,3519,242015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Ves LI19,2618,9019,262015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Křížkový Újezdec PH18,1219,3119,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec sportPH19,3919,0219,392018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Suchodol sport (2. pokus)PB18,4019,7619,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Daměnice BN16,1320,0720,072015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chotilsko PB20,5720,6020,602013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Rosovice PB20,8720,1120,872013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velké Hamry JN21,0620,4121,062015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Oprechtice sportDO21,7020,5721,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libiš BME22,4522,4222,452015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dolní Břežany PS12 (2. pokus)PZ22,7723,0823,082018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PS12PH22,8623,6023,602018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Luka pod Medníkem PS12PZ24,1623,9324,162018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Čisovice PS12PZ25,2924,6125,292018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Křečovice BN24,2325,3025,302015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pikovice PS12 (2. pokus)PZ25,4523,8425,452018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratřínov PZ24,7925,5125,512013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH25,0625,8325,832018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ořech PZ22,6226,3326,332015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Vranovice PB16,6327,9427,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník CHloumekME34,1634,9434,942015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sedlčany PB28,3535,8635,862013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Pikovice PS12PZ33,0636,9936,992018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Odolenovice JN37,2738,3638,362015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sloup sportPZ20,4738,7938,792018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hvozdnice PS12 smíšený (2. pokus)PZ40,5837,9040,582018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ39,0643,1743,172018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ44,0543,3344,052018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Davle sportPZ47,1034,6447,102018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libiš AME51,6346,8351,632015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Želízy ME52,0454,8654,862015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Hvozdnice PS12 smíšenýPZ55,0259,8459,842018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Davle sport (2. pokus)PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mračnice DO25,8918,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Jeřmanice ZHTLI16,3217,42NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sedlčany PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Štítary sportDO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Jesenice PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Oprechtice sport (2. pokus)DO--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Suchodol PBNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Suchodol sportPB--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála JNNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dolní Břežany PS12PZ--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNP17,47NP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Zahorčice sportST--NP2018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup sportPZ18,3718,5118,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chotilsko PB18,9118,4118,912013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Radětice PB19,4619,8019,802013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála BéčkoJN19,7819,8719,872015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ20,0620,1120,112013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahořany sportPZ19,0520,3620,362018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Petrovice PB20,6120,6520,652013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jeřmanice LI20,3021,2121,212015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB22,2922,3922,392015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lužná RA22,1923,4623,462015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Křížkový Újezdec sportPH22,1323,8923,892018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bratřínov PZ23,6224,6224,622013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Daměnice BN19,9024,8524,852015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Křížkový Újezdec PS12PH25,1625,3325,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Křížkový Újezdec sport (2. pokus)PH26,1425,2326,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Karlinky LI25,8827,1227,122015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN26,3527,1727,172013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mělník CHloumekME23,7227,9927,992015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libiš ME29,6628,7029,662015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Skalice PB29,5130,2230,222015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Čisovice PS12PZ30,5227,0030,522018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratřínov PZ30,3931,3131,312015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Luka pod Medníkem PS12 (2. pokus)PZ31,0631,7631,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Čisovice PS12 (2. pokus)PZ31,9231,4131,922018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Luka pod Medníkem PS12PZ32,1433,1433,142018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Křížkový Újezdec PS12 (2. pokus)PH23,4236,3336,332018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahořany sport (2. pokus)PZ37,7939,4139,412018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malé Přílepy ModréBE42,7744,5544,552013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Davle sportPZ49,0348,2449,032018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Líchovy PB57,7458,2458,242013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Davle sport (2. pokus)PZ97,6999,7699,762018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ30,61NPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zalužany PBNP21,35NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Jankov BN32,4335,10NP2013/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Křížkový Újezdec PHNPNPNP2015/05/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga