Sloup 2016 - FNC Sloup

Liga: Fire night cup
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 05. 2016 21:15
Kontakt:   Tomáš Fiala
Telefon:  731 634 719
Okres: Praha-západ
Kraj: Středočeský
Zadal: Tomáš Fiala

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Maršovice JN 15,91 15,36 15,91
2.  Sloup PZ 16,22 16,22 1,52
3.  Krásná Ves MB 16,32 16,32 1,61
3.  Vranovice Peklo PB 16,32 15,12 16,32
5.  Smidary HK 16,49 15,01 16,49
6.  Tatobity SM 18,03 17,86 18,03
7.  Sedlčany PB 18,27 16,76 18,27
8.  Jílové u Držkova JN 18,52 17,51 18,52
9.  Jesenice PB 18,56 18,44 18,56
10.  Křížkový Újezdec PH 18,61 1,68 18,61
11.  Úmyslovice NB 18,67 18,19 18,67
12.  Hradčany LI 19,01 17,04 19,01
13.  Mělník Blata ME 19,41 19,38 19,41
14.  Pěnčín JN 19,68 18,59 19,68
15.  Chářovice BN 20,64 20,53 20,64
16.  Lužná RA 21,06 21,06 20,37
17.  Velké Hamry JN 22,66 22,66 22,25
18.  Osnice PZ 26,67 25,38 26,67
19.  Jeřmanice ZHT LI 26,97 23,72 26,97
20.  Janův Důl LI 27,84 20,31 27,84
21.  Příchovice JN 29,16 18,73 29,16
22.  Košťálov SM 29,28 28,27 29,28
23.  Nová Ves LI 29,84 29,84 29,77
24.  Jeřmanice Blata LI 31,98 19,31 31,98
25.  Odolenovice JN 40,48 39,27 40,48
26.  Pikovice PZ 42,65 40,89 42,65
27.  Záskalí LI 53,33 53,33 52,13
28.  Karlinky LI NP - -
28.  Zahořany BN NP - -
28.  Štítary DO NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 18,57 18,57 18,32
2.  Smidary HK 20,24 19,89 20,24
3.  Košťálov SM 20,28 20,28 20,28
4.  Lužná RA 22,08 20,92 22,08
5.  Zahořany BN 23,42 21,14 23,42
6.  Jeřmanice LI 23,62 23,62 22,13
7.  Bratřínov PZ 27,66 23,08 27,66
8.  Těpeře JN 41,62 41,62 4,14
9.  - Karlinky , Liberec XVIII - 51,21 48,25 51,21
10.  Křížkový Újezdec PH NP - -

Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradčany LI 20,74 2,05 20,74
2.  Úmyslovice NB 21,07 20,80 21,07
3.  Příchovice JN 21,47 21,47 21,31
4.  Smidary HK 21,54 21,54 2,07
5.  Jeřmanice ZHT LI 21,70 21,70 21,55
6.  Janův Důl LI 22,03 200,16 22,03
7.  Křížkový Újezdec PH 22,51 22,51 21,41
8.  Nová Ves u Bakova MB 35,63 34,79 35,63
9.  Odolenovice JN 39,32 39,32 23,25
10.  Karlinky LI 40,77 22,33 40,77
11.  Velké Hamry JN 45,03 45,03 43,99

PS-12 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1. Roztoky u Semil SM 21,05 21,05 20,83
2. Dalešice JN 22,54 22,54 22,09
3. Všetaty ME 23,62 23,51 23,62
4. Mělník Blata ME 23,81 22,09 23,81
5. Jeřmanice B LI 25,16 24,85 25,16
6. Záskalí Bezáskovice LI 25,79 23,88 25,79
7. Bratřínov Muži PZ 27,39 26,99 27,39
8. Zahořany BN 30,55 30,55 26,43
9. Křížkový Újezdec Muži PH 30,99 28,82 30,99
10. Radkova Lhota PR 32,44 30,18 32,44
11. Davle PZ 42,35 42,35 40,21
12. Pilínkov, Liberec XXIV LI NP - -
12. Rozstání LI NP 29,28 30,05
12. Bratříkov Ženy JN NP - -
12. Smidary Ženy HK NP - -
12. Janov nad Nisou JN NP - 22,15
12. Sukorady JC NP NP NP
12. Rychnov u Jablonce nad Nisou JN NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Veronika Kaprálková  15 ** 12 05.05.2016 13:48
 Tomáš Zelenka  15 ** 6 05.05.2016 12:50
 Tomáš Tulach  15 ** 0 05.05.2016 13:50
 David Beránek  17 ** 0 06.05.2016 08:43


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Veronika Kaprálková  18 ** 10 05.05.2016 13:49
 Tomáš Tulach  17 ** 0 05.05.2016 13:52
 David Beránek  19 ** 0 06.05.2016 08:43

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga


Komentáře