Soběnov 2018 - O pohár

Liga: JČHL
Místo: Soběnov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 08. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2018 13:00
Konec rezervace: 25. 08. 2018 13:00
Začátek tipování:  25. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sobenov-9253.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice BCB--18,292018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Žernovice PT--19,092018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Lišov BCB--19,382017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Srubec CB--19,622018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Netřebice CK--20,362018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mydlovary CB--20,372018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Netřebice CK--20,532017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chlum CK--21,062017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chmelná CK--21,162018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Todně CB--21,502017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lišov BCB--21,692018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lišov ACB--22,042018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chlum CK--22,552018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov nad Černou CK--22,562017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chmelná CK--23,332017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Holubov CK--24,412018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Besednice CK--27,332018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lišov ACB--31,652017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Žernovice PT--33,452017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hrdějovice CB--35,482017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Přísečná CK--37,902017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Srubec CB--43,072017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Soběnov CK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Todně CB--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Holubov CK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Netřebice BCK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Soběnov CK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Soběnov, O pohár
JČHL
2018/08/25 Soběnov, O pohár
JČHL
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 Srubec, O pohár, sklopky
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
JČHL
2019/06/08 Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?)
JČHL
2019/06/09 Třísov, O pohár, nástřik
JČHL
2019/06/22 Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?)
JČHL
2019/07/06 Krč, O pohár, sklopky
JČHL
2019/07/13 Křenovice, O pohár, sklopky
JČHL
2019/07/27 Lipí, O pohár, sklopky
JČHL
2019/08/03 Kájov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/14 Mydlovary, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/15 Lišov, O pohár, sklopky
JČHL
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga