Soběnov 2018 - O pohár

Liga: JČHL
Místo: Soběnov
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 25. 08. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2018 13:00
Konec rezervace: 25. 08. 2018 13:00
Začátek tipování:  25. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 25. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sobenov-9253.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT--17,062018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Srubec CB--18,792017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Holubov CK--18,822018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Netřebice CK--18,932018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kolence JH--18,962018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Soběnov CK--19,002018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chlum BCK--19,022017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Holubov CK--19,252017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Srubec CB--19,272018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Holašovice CB--19,342018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krč PI--19,342018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krč PI--19,382017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Benešova Hora PT--19,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum BCK--19,512018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vlkovice CB--19,522018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ledenice CB--19,662018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Soběnov CK--19,672017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Holašovice CB--19,792017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--19,842017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lišov ACB--19,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Třísov CK--19,892017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Třísov CK--19,902018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovice PT--20,092018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lišov BCB--20,152017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netřebice CK--20,462017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Soběnov BCK--20,552017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--20,692018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Přísečná ACK--20,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Milenovice PI--20,902017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Třebín - LipíCB--21,432017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Přídolí CK--21,672018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Křenovice CB--21,722017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Soběnov BCK--21,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plešovice CK--21,832017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velešín ACK--22,132018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Velešín ACK--22,232017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Netřebice BCK--22,272017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Lišov ACB--22,852017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Brloh CK--23,532018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Třebín - LipíCB--24,732018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Velešín BCK--25,432017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kájov CK--25,642018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Benešov nad Černou CK--28,222017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Přísečná BCK--35,162018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mojné CK--39,912017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Milenovice PI--55,922018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Přísečná ACK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ločenice CB--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Soběnov CCK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Ledenice CB--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Přísečná BCK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křenovice CB--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Soběnov SmrhovCK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Smrhov CK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žernovice PT--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Kájov CK--NP2017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrdějovice BCB--18,292018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žernovice PT--19,092018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Srubec CB--19,622018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Netřebice CK--20,362018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mydlovary CB--20,372018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Chmelná CK--21,162018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lišov BCB--21,692018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lišov ACB--22,042018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chlum CK--22,552018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Holubov CK--24,412018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Besednice CK--27,332018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Netřebice BCK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Soběnov CK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Todně CB--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Soběnov, O pohár
JČHL
2018/08/25 Soběnov, O pohár
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže