Soběnov 2018 - O pohár

Liga: Jihočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 25. 08. 2018 13:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Šipoun PT 17,06 - -
2.  Holubov CK 18,82 - -
3.  Netřebice CK 18,93 - -
4.  Kolence JH 18,96 - -
5.  Soběnov CK 19,00 - -
6.  Srubec CB 19,27 - -
7.  Holašovice CB 19,34 - -
7.  Krč PI 19,34 - -
9.  Benešova Hora PT 19,46 - -
10.  Chlum B CK 19,51 - -
11.  Vlkovice CB 19,52 - -
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Ledenice CB 19,66 - -
13.  Lišov A CB 19,88 - -
14.  Třísov CK 19,90 - -
15.  Žernovice PT 20,09 - -
16.  Slavošovice CB 20,69 - -
17.  Přísečná A CK 20,72 - -
18.  Přídolí CK 21,67 - -
19.  Soběnov B CK 21,72 - -
20.  Velešín A CK 22,13 - -
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Brloh CK 23,53 - -
22.  Třebín - Lipí CB 24,73 - -
23.  Kájov CK 25,64 - -
24.  Přísečná B CK 35,16 - -
25.  Milenovice PI 55,92 - -
26.  Smrhov CK NP - -
26. Výsledek se nepočítá do ligy  Křenovice CB NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrdějovice B CB 18,29 - -
2.  Žernovice PT 19,09 - -
3.  Srubec CB 19,62 - -
4.  Netřebice CK 20,36 - -
5.  Mydlovary CB 20,37 - -
6.  Chmelná CK 21,16 - -
7.  Lišov B CB 21,69 - -
8.  Lišov A CB 22,04 - -
9.  Chlum CK 22,55 - -
10.  Holubov CK 24,41 - -
11.  Besednice CK 27,33 - -
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Soběnov CK NP - -
12.  Todně CB NP - -
12.  Netřebice B CK NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Šipoun PT--17,062018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Srubec CB--18,792017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Holubov CK--18,822018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Netřebice CK--18,932018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kolence JH--18,962018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Soběnov CK--19,002018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chlum BCK--19,022017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Holubov CK--19,252017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Srubec CB--19,272018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Holašovice CB--19,342018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krč PI--19,342018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Krč PI--19,382017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Benešova Hora PT--19,462018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chlum BCK--19,512018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Vlkovice CB--19,522018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ledenice CB--19,662018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Soběnov CK--19,672017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Holašovice CB--19,792017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--19,842017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Lišov ACB--19,882018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Třísov CK--19,892017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Třísov CK--19,902018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Žernovice PT--20,092018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lišov BCB--20,152017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netřebice CK--20,462017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Soběnov BCK--20,552017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--20,692018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Přísečná ACK--20,722018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Milenovice PI--20,902017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Třebín - LipíCB--21,432017/08/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrdějovice B CB--18,292018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2. Žernovice PT--19,092018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3. Srubec CB--19,622018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4. Netřebice CK--20,362018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5. Mydlovary CB--20,372018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6. Chmelná CK--21,162018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7. Lišov B CB--21,692018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8. Lišov A CB--22,042018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9. Chlum CK--22,552018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10. Holubov CK--24,412018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11. Besednice CK--27,332018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12. Todně CB--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13. Netřebice B CK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14. Soběnov CK--NP2018/08/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/26 Soběnov, O pohár
JČHL
2018/08/25 Soběnov, O pohár
JČHL
2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře