Sokolí 2012 - Memoriál Luboše Švaříčka

Liga: TRL
Místo: Sokolí
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 02. 09. 2012 13:30
Kontakt:   Smejkal Roman ml.
Telefon:  721 070 381

Začátek rezervace: 01. 08. 2012 20:00
Konec rezervace: 02. 09. 2012 13:30
Začátek tipování:  02. 09. 2012 20:00
Konec hlasování: 02. 09. 2012 00:00
Zadal: Smejkal Roman

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

XII.ročník Memoriálu Luboše Švaříčka, soutěž zařazena do Třebíčské okresní ligy hasičských soutěží.

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-sokoli-2012-09-02-2829.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výčapy D - dorostTRMichal Svoboda
22Kouty TRSmejkal Roman
33Sokolí TRSmejkal Roman
44Myslibořice TRRoman Benda
55Račerovice KachnovTRLadinek Carda
66Stařeč TRJakub
77Litovany TRTomáš Juřena
88Nárameč SDH NáramečTRPetr Pavlík
99Nová Ves TRSmejkal Roman
1010Strachoňovice JISmejkal Roman
1111Kněžice TRRosťa Neuwirth
1212Výčapy TRMichal Svoboda
1313Bačice SDH Bačice-UdeřiceTRSDH Bačice-Udeřice
1414Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
1515Kamenná TRJakub Procházka
1616Lipník TRDavid Nedvěd
1717Bransouze TRSDH Bransouze
1818Radonín TRKamil Šeda
1919Krahulov TRSmejkal Roman
2020Mladoňovice TRAleš Daňhel
2121Svatoslav TRZora Vochyánová
2222Vladislav TRPepa Sedlák
2323Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
2424Chlum TRKamil Šeda
2525Trstěnice ZNSmejkal Roman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Mladoňovice TRJana Zvěřinová
22Rudíkov TRSmejkal Roman
33Myslibořice TRRoman Benda
44Kamenná TRJakub Procházka
55Bransouze TRSDH Bransouze
66Krahulov TRSmejkal Roman
77Svatoslav TRZora Vochyánová
88Hodov SDH HodovTRMarcela Šulová
99Jaroměřice nad Rokytnou TRMilan Urbánek
1010Petrůvky TRMichaela Dvořáková
1111Bačice ŽenyTRSDH Bačice-Udeřice


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budišov TR16,8416,4916,842018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nárameč TR16,9716,7716,972018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3517,2417,352006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR16,9017,4417,442018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Petrůvky TR17,3017,4617,462012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,0917,6017,602018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Svatoslav TR--17,642011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Výčapy TR--17,932011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Svatoslav TR16,6918,0018,002009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stařeč TR18,0316,6018,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Výčapy TR--18,082010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myslibořice TR17,6018,0918,092018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radonín TR18,4418,0018,442013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Okříšky TR18,6118,5618,612005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Výčapy TR18,6118,1718,612007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svatoslav TR--18,632010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mladoňovice TR18,7218,7618,762013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Výčapy TR18,9318,2018,932012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Výčapy TR18,2918,9618,962013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radonín TR--19,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radonín TR18,1719,0519,052012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Budišov TR18,7719,0919,092013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Přibyslavice TR19,1118,6719,112009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Výčapy GKH--19,182010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kožichovice TR19,0519,2719,272006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kamenná TR19,3718,9319,372012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Čechtín TR19,1119,4319,432008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR18,7219,4319,432009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Trnava BusterTR18,1419,6219,622012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radonín TR19,6618,9919,662007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Bačice TR18,5419,6919,692018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Svatoslav TR19,7017,3319,702012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myslibořice TR19,7419,4319,742013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svatoslav TR18,9919,7619,762008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radonín TR--19,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Myslibořice TR--19,802011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Radonín TR19,2119,8219,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Výčapy TR20,0317,9420,032018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myslibořice TR--20,042010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Výčapy TR20,2020,1020,202006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Čechtín TR19,4420,2620,262005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Rudíkov TR20,3619,8320,362012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Radonín TR19,0520,4920,492008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kamenná TR20,5319,4920,532013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Lipník TR20,6620,4320,662013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chlum TR--20,702010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Trnava BusterTR--20,722011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Okříšky TR19,9820,7520,752008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kamenná TR--20,782011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Okříšky TR19,4320,8120,812006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kožichovice TR20,2620,8620,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Jaroměřice nad Rokytnou TR18,9621,0421,042012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechtín TR21,0821,0321,082006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stařeč TR21,1420,2621,142005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chlum TR19,1621,3621,362007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Svatoslav TR21,5820,0421,582007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Radonín TR21,3021,6321,632003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Trnava TR21,1921,6921,692008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Radonín TR21,8521,8621,862005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Trnava TR--21,872011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Stařeč TR22,3521,9122,352003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myslibořice TR22,4319,9922,432012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Lipník TR20,0622,7422,742012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenná TR--22,932010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Dolní Smrčné JI--23,032010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Trnava TR23,6722,5023,672013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hrotovice TR23,4924,0124,012013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Čechtín TR20,2124,1624,162018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Petrovice TR18,0424,3624,362013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Heraltice TR27,4020,0427,402006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hodov TR27,9223,6727,922012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Sedlatice JI27,9519,6027,952005/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Mastník TR28,3325,8628,332003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Okříšky TR28,4425,5328,442003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Nový Telečkov TR28,1728,6128,612003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bransouze TR22,2529,3529,352012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenná TR29,0429,8729,872009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Čechočovice TR--29,892010/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kněžice TR19,5430,2030,202007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jaroměřice nad Rokytnou TR20,1430,3130,312013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Chlum TR33,5519,3233,552008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Výčapy TR35,0933,1135,092008/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Radonín TR36,7136,5936,712018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rudíkov TR--43,512011/09/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Čáslavice TR43,8243,7743,822006/08/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Krahulov TR46,1333,5946,132012/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Častohostice TRNPNPNP2013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Kouty TRNPNPNP2018/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Okříšky TR--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Čechtín TR--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Horky TRNPNPNP2013/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dolní Smrčné JI--NP2009/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Kožichovice TR--NP2003/08/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Sedlejov JI--NP2007/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/31 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2004/08/29 Sokolí, TR, Memoriál L. Švaříčka
TRL
2005/08/28 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2006/08/27 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2007/09/02 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2008/08/31 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2009/08/30 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2010/09/19 Sokolí, TR, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2011/09/04 sokolí,
TRL
2012/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2012/09/02 Areál SDH Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
-
2013/09/08 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
2014/08/31 Areál SDH Sokolí, XIV. ročník soutěže Memoriál Luboše Švaříčka
-
2015/09/06 Sokolí u Třebíče, Areál SDH Sokolí
-
2017/08/27 Areál SDH Sokolí, XVII. ročník Memoriálu Luboše Švaříčka
-
2018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka
TRL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce
TRL
2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH
TRL
2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH
TRL
2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa
TRL
2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH
TRL
2019/07/07 Bransouze, Pohárovka
TRL
2019/07/14 Chlum, O pohár SDH
TRL
2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár
TRL
2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany
TRL
2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce
TRL
2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH
TRL
2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse
TRL
Kdy Kde Liga