Dětřichov (Střelice) 2023 - 6. kolo BIOMAC HE - Střelice (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Střelice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 07. 2023 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2023 18:00
Konec rezervace: 01. 07. 2023 10:00
Začátek tipování:  01. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2023 00:00
Zadal: BIOMAC Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strelice-13199.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střelice OLBIOMAC Hanácká extraliga
22Bezděčí u Trnávky SYOndra Šafařík
33Hrabišín SUAdéla Haitmarová
44Sobotín SUAdéla Blažková
55Třeština SUJan Přecechtěl
66Velká Bystřice OLMichal Surma
77Nenakonice OLMatěj Tomeček
88Olešnice OLJan Šándor
910Chválkovice OLLukáš Hampl
1011Domamyslice PVKlára Piňosová
1112Bludov SUTomáš Riedl
1213Šumvald OLEliška Blažková
1314Dolany OLOndra Šafařík
1415Plinkout OLJan Brachtl
1516Břevenec OLLukes Kyselý
1617Břidličná BRJaromir Pavlik
1718Bezděčí u Trnávky SYJiří Kadlec
1819Těšetice TyfočáciOLJan Svoboda
1920Nová Dědina OLNikola Motlíčková
2021Bludov SUTomáš Riedl
2122Chořelice OLMarek Ressler
2224Bludov SUTomáš Riedl
2325Bludov SUMarek Elšík
2426Andělská Hora BRMartin Král
2535Janovice BRRoman Brixel
2650Mladeč OLRadek Hégr
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Střelice ženyOLBIOMAC Hanácká extraliga
22Nová Dědina OLNikola Motlíčková
33Dolany OLPetr Holoubek
44Dolní Libina SUVeronika Koulová
55Hrabišín SURoman Jírů
66Šumvald OLNikola Tylová
77Haňovice OLNicol Pospíšilová
88Třeština SUIvana Smolková
99Chválkovice OLPavlína Brachová
1010Bezděčí u Trnávky SYMartina Dvořáková
1111Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
1213Náměšť na Hané OLLinda De Roecková
1314Vojnice OLTereza Jílková
1416Šumvald OLEliška Blažková
1521Chválkovice OLPavlína Brachová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Domamyslice PV16,8116,7616,762016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV16,3716,8516,852014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Cholina OL16,0316,9916,992013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Plinkout OL16,9617,1817,182016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Loučany OL17,3817,2817,382013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Střelice OL17,3317,4317,432013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Oskava NemrlovSU17,6517,4617,652013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Cholina OL17,2617,7217,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Domamyslice PV17,7317,4617,732015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Plinkout OL17,8417,3217,842013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Čelechovice na Hané PV17,3317,8517,852016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dětkovice BPV17,8717,9517,952015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Olešnice OL17,8717,9917,992015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dětkovice PV17,0818,0718,072016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nová Dědina OL18,1117,7118,112016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Náměšť na Hané AOL17,6618,1618,162015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pavlov výběrSU18,1617,7218,162016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Hlubočky OL17,5118,2718,272015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Hlubočky OL18,2018,2718,272016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Ludéřov OL18,2818,2718,282015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břevenec OL17,4018,2918,292015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Janovice BR18,3417,7818,342015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Plinkout OL17,7918,3818,382014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Nová Dědina OL17,8818,4918,492014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ráječek SU18,5318,1418,532015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Loučany OL18,5817,2418,582015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice XOL18,5718,6018,602014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Domamyslice DvojkaPV18,6918,2518,692016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL18,7217,6818,722014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Měrotín OL18,771,7618,772013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dětkovice BPV18,7818,6518,782014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chválkovice OL18,8118,7018,812016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břevenec OL17,2218,8518,852014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Niva PV18,2218,9218,922015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Domamyslice PV19,0418,3619,042014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Ludéřov OL18,5519,0719,072016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Šumvald OL19,0818,4219,082016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Čelechovice na Hané PV19,1118,4219,112014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Haňovice OL19,1118,5519,112015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Plinkout OL19,1517,5219,152015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chválkovice OL18,7819,1619,162015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dětkovice APV17,7519,1819,182015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Mostkov SU19,2318,2619,232013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chválkovice OL19,3418,7219,342014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Náměšť na Hané OL19,5619,5719,572016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čelechovice na Hané PV19,1419,6019,602015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Janovice BR19,2119,6919,692014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Měrotín OL19,9319,5519,932014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Haňovice OL18,0720,0220,022014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Nová Hradečná OL19,7021,0021,002013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Náměšť na Hané OL18,2321,2221,222014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Haňovice OL21,7618,5421,762013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Troubelice OL19,5821,7921,792013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Šumvald OL21,8021,8321,832013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Drahanovice OL22,3922,2922,392014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Měrotín OL23,1022,5223,102016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Odrlice OL23,4420,3123,442014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Nové Dvory OL22,8323,4423,442016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Loučany OL26,7626,3626,762014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nové Dvory LT26,2626,9426,942014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olešnice OL27,4826,7627,482016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Loučany OL27,2127,9127,912016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Nová Dědina OL29,4517,7929,452013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Dětkovice BPV29,4129,5729,572013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Niva PVNPNPNP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chválkovice OLNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Nové Dvory OLNPNPNP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Měrotín OLNPNPNP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Odrlice OLNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Břevenec OLNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nová Dědina OLNPNPNP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Dětkovice APV--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Střelice OL--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Domamyslice PVNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Niva PV--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Břevenec OLNP19,79NP2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Niva PVNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Troubelice OL--NP2014/06/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Troubelice OLNPNPNP2015/06/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Olešnice OLNPNPNP2013/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Střelice OLMSMSMS2016/06/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/28 Střelice, OL,
BIOMAC HE
2013/06/29 Střelice-Dětřichov, Pohár
BIOMAC HE
2014/06/28 Střelice, O pohár, Střelice-Dětřichov
BIOMAC HE
2015/06/27 Střelice - Dětřichov, Sřtelice - Dětřichov
BIOMAC HE
2016/06/25 areál Střelice-Dětřichov, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2023/07/01 Dětřichov (Střelice), 6. kolo BIOMAC HE - Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/22 Chválkovice (Olomouc), Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2024/06/23 Dolní Libina - koupaliště, Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2024/06/29 Střelice (Dědřichov), Střelice (3B)
BIOMAC HE
2024/07/20 Šumvald, Šumvald
BIOMAC HE
2024/07/27 Janovice, Janovice (2B)
BIOMAC HE
2024/08/10 Hrabišín, Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2024/08/11 Třeština, Třeština (3B)
BIOMAC HE
2024/09/07 Dolany, Dolany (2B - noční)
BIOMAC HE
2024/09/21 Plinkout, Plinkout (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga