Strmilov 2023 - 7.kolo PLPÚ / Noční soutěž o pohár starosty města

Liga: PLPU
Místo: Strmilov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 07. 2023 21:00
Kontakt:   JOKL Zdeněk
Telefon:  722007917

Začátek rezervace: 09. 07. 2023 18:00
Konec rezervace: 22. 07. 2023 21:00
Začátek tipování:  09. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 22. 07. 2023 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-strmilov-13053.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Strmilov JHFrantišek Janů
22Nová Včelnice Ženy JHPavlína Jirků
33Zdešov ŽenyJHLukáš Jankovec
44Žirovnice Ženy PEEliška Švadlenová
55Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
66Český Rudolec ŽenyJHAndrea Zeiserová
77Markvarec JHPetr Štěpán
88Dešná BJHRobin Černý
99Žirovnice ŽiKa team, dorostPEEliška Švadlenová
1010Urbanov JILukáš Trkola
1111Strachoňovice ženyJIJiří Líčka ml.
1212Budeč BJHMichal Tříletý
1313Žirovnice PEAdam Hamerník
1414Telč BJIMatěj Plunder
1515Třebětice JHPatrik Plachý
1616Český Rudolec MužiJHOndřej Huml
1717Batelov JIMichal Procházka
1818Budeč B, dorostJHMichal Tříletý
1919Telč B, dorostJIMatěj Plunder
2020Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2121Libkova Voda PEVena Drahný
2222Kamenice nad Lipou PEMarketa Chalupova
2323Krasonice JIMarek Svačina
2424Chotěmice TAPatrik Baláž
2525Horní Němčice JHFrantišek Novák
2626Dolní Žďár JHMichaela Nováková
2727Kamenice nad Lipou MužiPEMarketa Chalupova
2828Slapy TAAleš Tůma
2929Batelov Ženy JIPavla Kaňkovská
3030Police BTRJaromir Filipsky
3131Dolní Němčice JHMiroslav Havlík
3232Horní Pole JHMiroslav Švehla
3333Dolní Cerekev ŽenyJIKarolína Šindelářová
3434Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3535Jaronice CBJan Dvořák
3636Božejov PEDaniel Křížek
3737Humpolec PEDavid Choutka
3838Smrkov ŽenyTAKateřina Macková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zdislavice BN16,5116,5816,582022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Český Rudolec JH16,7816,7116,782023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Chotěmice TA16,6216,8616,862016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Bohdalín PE16,6216,9116,912018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dobronice u Chýnova TA16,5416,9616,962023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jankov BN16,8916,7216,982013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov SportTA16,9916,0316,992019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH17,0017,0417,042022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jaronice CB16,5817,0717,072023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Krotějov SportTA16,7317,1117,112017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Stoklasná Lhota TA17,1416,9317,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slapy ATA17,1416,9617,142016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žďár JH17,1816,9817,182022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Český Rudolec JH17,2417,2417,242017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou PE16,7117,2517,252018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,2317,3017,302022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žďár JH17,1217,3017,302013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jankov BN17,0317,3117,312012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT17,3117,3117,312023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stoklasná Lhota TA--17,322014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotěmice TA16,8217,3317,332023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Skrýchov u Malšic TA17,3516,8217,352019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strmilov JH17,3517,1617,352023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bohdalín PE16,9917,3617,362016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Sedlčany PB17,4116,5817,412022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žďár AJH17,4416,9117,442016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žďár JH17,4617,4617,462017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žďár JH17,4617,2117,462018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jaronice CB17,4817,2617,482019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Strmilov JH17,5216,9317,522022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dvorce ATA17,5917,5217,592012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chotěmice TA--17,592014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dobronice u Chýnova TA17,6616,9217,662022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chářovice BN16,9017,6617,662013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žďár JH17,3617,6617,662012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Nová Ves u Chýnova TA17,4917,6617,662022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žďár AJH17,7217,5517,722015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zdislavice BN17,5117,7217,722019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB--17,732014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dvorce TA17,2417,7417,742016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dvorce ATA--17,742014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dobronice u Chýnova TA17,4417,7417,742019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Řepeč TA--17,762014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Slapy TA--17,772014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou PE--17,852014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zdislavice BN17,6917,8517,852023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Žirovnice PE17,8617,5517,862022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Drunče JH17,6617,8717,872019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chotěmice TA17,8816,9017,882019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Markvarec JH17,6017,9017,902023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dvorce ATA17,9417,7817,942013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slapy TA17,940,1817,942012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Bohdalín PE--17,972014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Stoklasná Lhota TA17,9817,7917,982015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Markvarec JH17,7118,0118,012021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Řepeč TA17,6518,0118,012016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobronice u Chýnova TA18,0217,5418,022021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chotěmice TA17,4618,0218,022022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Holašovice CB--18,022014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kamenice nad Lipou PE18,0417,0518,042019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žirovnice PE17,8818,0418,042018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Bohdalín PE18,0517,7118,052012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Žirovnice PE18,0517,5718,052023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Skrýchov u Malšic TA17,7918,0518,052018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chotěmice TA17,0018,1618,162013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Markvarec JH18,1617,4918,162019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dobronice u Chýnova TA17,5718,1918,192017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Bohdalín PE17,6318,1918,192013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mysletice JI17,6518,2118,212017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Stoklasná Lhota TA17,8618,2418,242019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Rybova Lhota TA18,2518,2618,262019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Rybova Lhota TA17,1518,2718,272023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Skrýchov u Malšic TA18,2717,7918,272023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Slapy TA17,5418,2918,292013/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Strmilov JH18,3418,3418,342017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Chýnov TA--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Žďár JH--18,342014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Ústrašice BTA18,0318,3418,342015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nová Ves u Chýnova TA18,2818,3618,362023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,3818,382016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Strmilov JH--18,422014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Řepeč TA18,0918,4218,422012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Chotěmice TA17,4418,4418,442015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Jaronice Srubec BCB18,5017,6618,502016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Heřmaneč JH17,4618,5118,512017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chýnov TA18,1818,5118,512016/07/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zdešov JH18,1718,5118,512019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Český Rudolec JH17,8918,5218,522019/07/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kamenice nad Lipou PE18,5217,8518,522023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Zdislavice BN18,5617,5118,562018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Kamenice nad Lipou PE17,3018,5718,572017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kozmice TA18,2118,6018,602017/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Chotěmice TA0,1818,6318,632012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Rybova Lhota TA18,6418,3718,642018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Heřmaneč JH17,8218,6518,652012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Zdislavice BN17,9518,7018,702021/07/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Obora TA18,7118,2318,712015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Bohdalín PE18,7317,2018,732022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Ústrašice BTA18,7718,3818,772018/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Tučapy ATA18,7818,0918,782012/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/21 Strmilov, JH,
JČHL
2012/06/16 Strmilov, O pohár SDH Strmilov
THL
2013/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2014/07/19 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2015/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2016/07/02 Strmilov, O pohár
THL
2017/07/22 Strmilov, O pohár
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov !!! AKTUÁLNÍ !!!
-
2021/07/24 Strmilov, O pohár
THL
2022/07/23 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2023/07/22 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2023/07/22 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / Noční soutěž o pohár starosty města
PLPU
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/25 Heřmaneč, 1.kolo PLPÚ / O pohár starosty obce Heřmaneč
PLPU
2024/05/26 Krasonice, 2.kolo PLPÚ / O pohár SDH Krasonice
PLPU
2024/06/08 Dešná, 3.kolo PLPÚ / Memoriál Jaroslava Mrkvy (noční)
PLPU
2024/06/16 Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2024/07/06 Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční)
PLPU
2024/07/13 Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice
PLPU
2024/07/20 Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč
PLPU
2024/07/28 Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou
PLPU
2024/08/03 Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč
PLPU
2024/08/17 Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice
PLPU
2024/09/07 Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice
PLPU
2024/09/21 Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
2024/09/28 Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce
PLPU
Kdy Kde Liga