Telč 2012 - O pohár města Telče

Liga: -
Místo: Telč
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 01. 09. 2012 20:00
Kontakt:   M!lka
Telefon:  608135673

Začátek rezervace: 01. 09. 2012 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2012 20:00
Začátek tipování:  27. 08. 2012 20:00
Konec hlasování: 27. 08. 2012 00:00
Zadal: Milan Pařil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

XIII. ročník soutěží v požárním útoku v Telči na náměstí proběhne v sobotu 1.září.
Účast více než 100 soutěžních družstev.
Pořadatel akce SDH Nevcehle (www.sdhnevcehle.cz)


Start kategorie mladých hasičů O pohár starosty města Telče 9:00

Start kategorie žen O pohár Zámku Telč 16:30

Start kategorie mužů O pohár města Telče 20:15

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-telc-vnitrni-mesto-2012-09-01-3098.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radkov JIMilan Pařil
22Jakubov u Moravských Budějovic TRMilan Pařil
33Hornice TRMilan Pařil
44Lhotky SPORTZRMilan Pařil
55Kněžice TRMilan Pařil
66Heřmaneč JHMilan Pařil
77Zvole SUMilan Pařil
88Bezděkov pod Třemšínem PBMilan Pařil
99Žďár JHMilan Pařil
1010Olšovec PRMilan Pařil
1111Benetice TRMilan Pařil
1212Jankov BNMilan Pařil
1313Mladoňovice TRMilan Pařil
1414Špičky PRMilan Pařil
1515Plumlov jedééPVMilan Pařil
1616Starý Lískovec Sport BMMilan Pařil
1717Dolní Němčice JHMilan Pařil
1818Pasohlávky BVMilan Pařil
1919Jinolice RenmotorJCMilan Pařil
2020Želetava TRMilan Pařil
2121Žernovník BKMilan Pařil
2222Chrášťany LTMilan Pařil
2323Dolní Němčice BJHMilan Pařil
2424Lavičky ZRMilan Pařil
2525Sedlejov JIMilan Pařil
2626Bříšťany JCMilan Pařil
2727Stará Říše JIMilan Pařil
2828Předín TRMilan Pařil
2929Krasonice JIMilan Pařil
3030Tatobity SMMilan Pařil
3131Pavlov JIMilan Pařil
3232Chrást PBMilan Pařil
3333Chotěmice TAMilan Pařil
3434Krahulčí JIMilan Pařil
3535Police TRMilan Pařil
3636Pavlov BJIMilan Pařil
3737Horky TRMilan Pařil
3838Mladějov JCMilan Pařil
3939Dvorce TAMilan Pařil
4040Čeperka PAMilan Pařil
4141Sedmpány BNMilan Pařil
4242Chvalovice ZNMilan Pařil
4343Šašovice TRMilan Pařil
4444Strachoňovice JIMilan Pařil
4545Šaratice VYMilan Pařil
4646Rohovládova Bělá PAMilan Pařil
4747Velichovky NAMilan Pařil
4848Hrubá Vrbka HOMilan Pařil
4949Vémyslice ZNMilan Pařil
5050Budeč JHMilan Pařil
5151Boršov JIMilan Pařil
5252Velké Meziříčí ZRMilan Pařil
5353Jablonná PBMilan Pařil
5454Radotice TRMilan Pařil
5555Kamenice nad Lipou PEMilan Pařil
5656Knínice JIMilan Pařil
5757Čikov TRMilan Pařil
5858Oponešice TRMilan Pařil
5959Nová Ves JIMilan Pařil
6060Hrobice PAMilan Pařil
6161Trstěnice ZNMilan Pařil
6262Bašnice JCMilan Pařil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chrášťany LTMilan Pařil
22Nevcehle JIMilan Pařil
33Velké Meziříčí ZRMilan Pařil
44Sedlejov JIMilan Pařil
55Jindřichovice JIMilan Pařil
66Nová Včelnice JHMilan Pařil
77Radonín TRMilan Pařil
88Velké Meziříčí BZRMilan Pařil
99Nevcehle BJIMilan Pařil
1010Dvorce TAMilan Pařil
1111Boršov JIMilan Pařil
1212Trnava TRMilan Pařil
1313Kamenice nad Lipou PEMilan Pařil
1414Hrobice PAMilan Pařil
1515Nová Ves JIMilan Pařil
1616Předín TRMilan Pařil
1717Lhotky SPORTZRMilan Pařil
1818Trnava BUSTRTRMilan Pařil
1919Němčice BKMilan Pařil
2020Chotěmice TAMilan Pařil
2121Mladoňovice TRMilan Pařil
2222Petrůvky TRMilan Pařil
2323Bezděkov pod Třemšínem PBMilan Pařil
2424Sychotín BKMilan Pařil
2525Jeřmanice LIMilan Pařil
2626Ždírec nad Doubravou HBMilan Pařil
2727Radíkov PRMilan Pařil
2828Výčapy TRMilan Pařil


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,9617,2217,222013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,3817,5017,502011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3817,6517,652009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Benetice TR17,5117,6617,662012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI17,8317,5517,832007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV17,8417,3717,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevcehle JI17,55-17,862003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,8617,1417,862008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI17,9017,9017,902002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC17,5917,9317,932014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV17,7417,9517,952009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radíkov PR17,9917,9917,992008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR17,9917,9817,992011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,8418,0018,002012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR18,0117,9218,012006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR17,3418,0518,052014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE--18,092005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jinolice RenmotorJC18,1018,0218,102012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Petrovice TR18,1417,2618,142007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM18,1718,1718,172010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB18,1618,1918,192013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR18,2217,9018,222009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevcehle JI17,5918,2518,252011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plumlov PV18,2618,0018,262007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Petrovice TR17,59-18,272003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI18,3318,3318,332000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle BJI--18,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Urbanov JI18,0118,3518,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,3518,3018,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO18,3918,1118,392014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,4018,0418,402014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Plumlov PV--18,422005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Žďár JH18,4318,0318,432006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Petrovice TR18,4818,4818,482002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Olešná HB17,8518,4918,492014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Černovice BK--18,522005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,5418,5418,542008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dolní Němčice JH17,9318,5418,542012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žďár JH--18,562005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dolní Němčice JH18,4218,5718,572013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žernovník BK18,5718,5918,592012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Čikov TR18,6218,4318,622014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Boršov JI18,6318,6118,632013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,6218,6418,642013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Předín TR18,6518,5218,652012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velichovky NA18,1618,6518,652012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Žďár JH18,19-18,652003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Únětice PJ18,6818,6818,682010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hluboké TR18,2018,6918,692013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Radíkov PR18,7018,7018,702010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Pasohlávky BV18,7418,1518,742013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chářovice BN18,7618,3718,762013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Petrovice TR--18,772004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Bašnice JC18,7818,4118,782006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Větřní JIPCK--18,812005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nevcehle BJI--18,822004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Petrovice TR17,3618,8518,852005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pavlov JI18,5518,8618,862009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Žernovník BK18,1318,8618,862013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tatobity SM18,8118,8718,872014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Sedlatice JI17,5118,8818,882014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Nevcehle JI18,9017,3618,902013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Slapy TA18,9418,0318,942014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nová Včelnice JH-18,4718,952003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Nevcehle JI18,1018,9618,962006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bašnice JC--18,992005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Strážov KT18,9918,9318,992006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Nevcehle JI--19,012004/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Čikov TR19,0218,2619,022013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Petrovice TR19,0319,0319,032000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bohdalín PE19,0318,8619,032014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Čechtín TR18,3719,0619,062006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dolní Němčice JH19,1018,2819,102014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chrášťany LT19,1218,4219,122014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žernovník BK18,2319,1519,152014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Černovice BK18,4619,1619,162006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Čikov TR19,1819,0819,182012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sedmpány BN19,1917,9519,192014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Nevcehle JI--19,232005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Želetava TR18,8919,2419,242012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Špičky PR19,2418,8219,242014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Bohdalín PE18,77-19,252003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Žďár JH19,0919,2619,262012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Přibyslavice TR19,2819,2819,282002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,4219,2919,292012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Stanoviště BO-18,3219,292003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Vémyslice ZN19,3119,2119,312014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Nevcehle BJI19,22-19,322003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Benetice TR19,3319,0019,332013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Urbanov JI17,4719,3419,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Olšovec PR18,6219,3419,342012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Hostěradice ZN19,34-19,352003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Pňovice PB18,0719,3719,372006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bukovany BN19,3219,3719,372014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Želetava TR19,3819,3419,382006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Radotice TR19,2619,3919,392012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Markvarec JH19,3919,3919,392001/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Třísov CK19,4119,4119,412000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Výčapy TR-19,2919,422003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Krasonice JI19,4919,0519,492012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga