Telč, nám. Zachariáše z Hradce 2013 - O pohár města Telče

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 09. 2013 09:00
Kontakt:   Aleš Němeček
Telefon:  604843547
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Milan Pařil


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Stará Říše JI 17,22 16,96 17,22
2.  Plumlov PV 17,84 17,84 17,37
3.  Olešná HB 18,19 18,16 18,19
4.  Dolní Němčice JH 18,57 18,42 18,57
5.  Boršov JI 18,63 18,63 18,61
6.  Bezděkov pod Třemšínem PB 18,64 18,62 18,64
7.  Hluboké TR 18,69 18,20 18,69
8.  Pasohlávky BO 18,74 18,74 18,15
9.  Chářovice BN 18,76 18,76 18,37
10.  Žernovník BK 18,86 18,13 18,86
11.  Nevcehle JI 18,90 18,90 17,36
12.  Čikov TR 19,02 19,02 18,26
13.  Benetice TR 19,33 19,33 19,00
14.  Oprechtice FM 19,79 19,79 17,90
15.  Bohdalín PE 19,85 19,85 18,70
16.  Renmotor Jinolice JC 19,88 19,88 18,57
16.  Vésky B UH 19,88 19,88 19,76
18.  Stražisko PV 20,12 20,12 19,92
19.  Horky TR 20,25 20,25 18,85
20.  Sedmpány BN 20,26 20,26 19,49
21.  Dvorce TA 20,32 19,19 20,32
22.  Krahulčí JI 20,48 20,48 20,42
23.  Tatobity SM 20,96 19,40 20,96
24.  Žižkovo Pole HB 21,04 21,04 20,16
25.  Velké Meziříčí ZR 21,43 20,11 21,43
26.  Předín TR 21,48 19,48 21,48
27.  Hornice TR 21,89 21,89 21,82
28.  Radětice PB 22,29 22,29 19,47
29.  Heřmaneč JH 22,50 20,08 22,50
30.  Želetava TR 22,69 19,19 22,69
31.  Karolín KM 22,72 19,73 22,72
32.  Dalovy BN 22,81 21,69 22,81
33.  Jindřichovice JI 22,93 22,93 22,45
34.  Oponešice TR 25,12 24,23 25,12
35.  Zvole SU 26,63 26,63 21,59
36.  Hrobce LT 27,46 27,43 27,46
37.  Mladcová ZL 28,67 18,58 28,67
38.  Chrást PB 40,74 40,74 40,07
39.  Budkov TR 48,74 40,33 48,74
40.  Hodějice VY NP NP NP
40.  Budeč JH NP NP NP
40.  Jankov BN NP NP NP
40.  Sedlejov JI NP NP NP
40.  Vémyslice ZN NP NP NP
40.  Markvarec JH NP 25,53 NP
40.  Čeperka N PA NP 19,21 NP
40.  Kněžice TR NP 20,49 NP
40.  Příseka HB NP NP NP
40.  Čeperka P PA NP NP 19,37
40.  Šaratice VY NP NP NP
40.  Mistřice UH NP NP NP
40.  Žďár JH NP NP NP
40.  Strachoňovice JI NP NP NP
40.  Krasonice JI NP NP NP
40.  Petrovice B TR NP NP NP
40.  Velichovky NA NP NP NP
40.  Chvalovice ZN NP NP NP
40.  Starý Lískovec Sport BM NP NP NP
40.  Sedlatice JI NP NP 17,35
40.  Radotice TR NP 20,95 NP
40.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
40.  Nevcehle B JI NP NP NP
40.  Police TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 18,01 17,19 18,01
2.  Chrášťany LT 18,66 17,86 18,66
3.  Sedlejov JI 19,09 18,99 19,09
4.  Dvorce TA 19,62 18,86 19,62
5.  Lhotky Sport ZR 20,78 20,78 20,35
6.  Kamenice nad Lipou PE 21,16 20,54 21,16
7.  Zajíčkov PE 21,46 20,54 21,46
8.  Vítonice ZN 21,89 18,58 21,89
9.  Trnava BUSTR TR 21,91 20,43 21,91
10.  Nové Dvory LT 22,13 22,13 20,42
11.  Žižkovo Pole HB 22,78 22,78 21,16
12.  Boršov JI 22,89 22,76 22,89
13.  Nová Včelnice JH 24,11 23,77 24,11
14.  Nová Říše JI 24,31 24,31 23,73
15.  Jindřichovice JI 25,57 18,92 25,57
16.  Velké Meziříčí ZR 30,04 28,86 30,04
17.  Ždírec nad Doubravou HB 99,99 99,99 99,99
17.  Petrůvky TR 99,99 99,99 99,99
17.  Předín TR 99,99 99,99 99,99
17.  Olší BO 99,99 19,35 99,99
17.  Velké Meziříčí ZR 99,99 30,58 99,99
17.  Horky TR 99,99 99,99 99,99
17.  Olešná HB 99,99 99,99 99,99

Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 13,74 13,32 13,74
2.  Kamenice JI 13,80 13,80 13,37
3.  Mysločovice ZL 13,87 13,87 13,20
4.  Jáma PT 14,81 13,87 14,81
5.  Drnovice VY 14,81 14,81 14,50
6.  Boršov JI 14,84 14,32 14,84
7.  Panská Lhota JI 14,85 14,85 14,72
8.  Lomnička BO 14,91 14,90 14,91
9.  Hvězdoňovice TR 15,30 14,02 15,30
11.  Ludslavice KM 16,09 14,12 16,09
12.  Senetářov BK 16,13 16,13 14,96
13.  Bítovčice JI 16,18 15,56 16,18
14.  Senetářov B BK 16,32 16,32 16,04
15.  Výčapy B TR 16,39 16,18 16,39
16.  Vítonice ZN 16,64 16,64 15,20
17.  Mladoňovice TR 18,03 17,37 18,03
18.  Stará Říše JI 18,73 18,60 18,73
19.  Velký Beranov JI 19,03 18,72 19,03
20.  Vysoké Studnice JI 19,22 19,22 18,66
21.  Znětínek ZR 19,69 19,35 19,69
22.  Kozlov JI 20,60 20,16 20,60
23.  Příseka JI 23,07 22,90 23,07
24.  Dobroutov JI 22,57 23,11 22,57
25.  Dolní Cerekev JI 23,22 13,38 23,22
26.  Sedlejov JI 25,61 23,58 25,61

Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Třísov CK 16,07 15,90 16,07
2.  Velký Beranov JI 17,25 16,80 17,25
3.  Boršov JI 17,31 17,31 16,29
4.  Výčapy TR 17,42 16,92 17,42
5.  Kozlov JI 17,82 17,82 17,09
6.  Dolní Cerekev JI 18,58 17,92 18,58
7.  Oponešice TR 19,10 19,10 18,22
8.  Vysoké Studnice JI 19,73 19,73 19,63
9.  Jáma PT 20,92 20,92 18,20
10.  Jihlava BEDŘICHOV JI 21,04 20,38 21,04
11.  Mladoňovice TR 21,56 19,84 21,56
12.  Velký Beranov B JI 22,25 22,25 19,82
13.  Lomnička BO 26,93 26,04 26,93
14.  Nevcehle JI 34,38 19,31 34,38
15.  Nová Říše JI 40,90 40,90 38,46

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,9617,2217,222013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV17,3817,5017,502011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI17,3817,6517,652009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Benetice TR17,5117,6617,662012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI17,8317,5517,832007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Plumlov PV17,8417,3717,842013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Nevcehle JI17,55-17,862003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevcehle JI17,8617,1417,862008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nevcehle JI17,9017,9017,902002/08/31 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC17,5917,9317,932014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Plumlov PV17,7417,9517,952009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radíkov PR17,9917,9917,992008/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR17,9917,9817,992011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR17,8418,0018,002012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR18,0117,9218,012006/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Oponešice TR17,3418,0518,052014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohdalín PE--18,092005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Renmotor Jinolice JC18,1018,0218,102012/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Petrovice TR18,1417,2618,142007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Starý Lískovec Sport BM18,1718,1718,172010/09/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Olešná HB18,1618,1918,192013/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR18,2217,9018,222009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevcehle JI17,5918,2518,252011/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Plumlov PV18,2618,0018,262007/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Petrovice TR17,59-18,272003/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nevcehle JI18,3318,3318,332000/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Nevcehle BJI--18,342005/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB18,3518,3018,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Urbanov JI18,0118,3518,352009/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice BUO18,3918,1118,392014/09/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Jáma - Starší žáci

14,81https://youtu.be/BbxxQew7Asg Tlumič

Senetářov - Starší žáci

16,13https://youtu.be/0Y9uoM9d4uw Luboš Šebela

Senetářov - Starší žáci

16,13https://youtu.be/3UTj_d1ho5c Luboš Šebela

Senetářov - Starší žáci

16,32https://youtu.be/LMukSVbmVp0 Luboš Šebela

Senetářov - Starší žáci

16,32https://youtu.be/_cOy64wLmsE Luboš Šebela

Velký Beranov - Mladší žáci

17,25https://youtu.be/XuIUd_5ECnM Josef Vrzáček

Velký Beranov - Mladší žáci

17,25https://youtu.be/qywMOfXBrL4 Josef Vrzáček

Olešná - Muži

18,19https://youtu.be/rTM7V-aJ7xI Pavel Kos

Chářovice - Muži

18,76https://youtu.be/iBgAPUPrPpY Milan Pádivý

Velký Beranov - Starší žáci

19,03https://youtu.be/_2Qiuhlm8Q4 Josef Vrzáček

Velký Beranov - Starší žáci

19,03https://youtu.be/bnKPHvPzOds Josef Vrzáček

Oprechtice - Muži

19,79https://youtu.be/L_CjeZTTWhc Martin Nováček

Velký Beranov - Mladší žáci

22,25https://youtu.be/OB5tMuDgA-I Josef Vrzáček

Velký Beranov - Mladší žáci

22,25https://youtu.be/WLBY2n_IcxQ Josef Vrzáček

Karolín - Muži

22,72https://youtu.be/pv5Kreb2450 Martin Ondra

Boršov - Ženy

22,89https://youtu.be/SOkxoMZF2_M Petra Nečadová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/l2PT3hNoCtI

Kód: l2PT3hNoCtI


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/Lf38UDitspk

Kód: Lf38UDitspk



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2000/09/09 Telč, O pohár města Telče
-
2001/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2002/08/31 Telč, O pohár města Telče
-
2003/09/06 Telč, JI, O pohár města Telče
FSCR
2004/09/04 Telč, O pohár města Telče
-
2005/09/03 Telč, O pohár města Telče
-
2006/09/02 Telč, O pohár města Telče
-
2007/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2008/09/06 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2009/09/05 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2010/09/04 Náměstí Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2011/09/03 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2012/09/01 Telč, O pohár města Telče
-
2013/09/14 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
2014/09/13 Telč, nám. Zachariáše z Hradce, O pohár města Telče
-
Kdy Kde Liga


Komentáře