Tuř u Jičína 2013 - Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce

Liga: PKL
Místo: Tuř
Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 04. 05. 2013 10:00
Kontakt:   Miroslav Řehák
Telefon:  603154170

Začátek rezervace: 28. 04. 2013 20:00
Konec rezervace: 04. 05. 2013 10:00
Začátek tipování:  28. 04. 2013 20:00
Konec hlasování: 03. 05. 2013 00:00
Zadal: Miroslav Řehák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://hasicitur.webnode.cz/

Poznámka pořadatele

Prihlaska_Tur.pdf

První ze 14-ti závodů Podkozákovské ligy

Místo: -hasičský areál Tuř

Start: - travnatý

Příběh: - travnatý povrch cca 8 metrů - poté beton k základně

Základna: - komplet až ke kádi tvrdý povrch beton - odvodněno

Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - velmi lehký sklon až k terčům

Prosíme týmy, které si přejí speciální muziku, aby poslali interpreta a název skladby na email  mirekrehak@centrum.cz. Dále Vás chci poprosit, aby jste mi na zmíněný email poslali nějakou prezentaci Vašeho týmu(složení,úspěchy,soutěže apod), aby komentátor měl možnost Váš tým představit. Nezapoměňte při zasílání informací a muziky připsat název týmu. Těšíme se na Vás 4.5.2013         Týmy které by chtěli u nás přespat tak není problém ve vlastních stanech na hřišti, druhý den je totiž pojizerská liga na Boleslavsku tak týmy zdaleka mohou toto využít

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-tur-2013-05-04-3297.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lestkov LestkovSMTomáš Najman
22Libuň Libuň ženyJCMichaela Malá
33Obrubce mužiMBVáclav Repš
44Jablonec nad Jizerou SDH Jablonec nad JizerouSMJoska Mládek
55Jílové u Držkova SDH JílovéJNPavel Štěpán
66Košťálov ženySMTomáš Tulach
77Maršovice JNKarel Bukvic
88Bukovina, Turnov  SDH Bukovina SMPavel Štěpán
99Hradčany HradčanyLITomáš Najman
1010Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
1111Renmotor Jinolice Renmotor JinoliceJCMartin Ponocný
1212Kosmonosy mužiMBVáclav Repš
1313Jablonec nad Jizerou Jablonec nad Jizerou - ŽENYSMJoska Mládek
1414Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
1515Košťálov mužiSMTomáš Tulach
1616Tatobity MužiSMJosef Židů
1717Jeřmanice ženyLIJan Kühnel
1818Mladějov mužiJCVojtěch Kratochvíl
1919Ploukonice SDH PloukoniceSMMiroslav Roubíček
2020Ploužnice Ploužnice "A" mužiSMVojtěch Kratochvíl
2121Podůlší muži AJCJan Kühnel
2222Bašnice mužiJCMilan Novotný
2323Podmoklice SMJakub Böhm
2424Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
2525Příšovice mužiLIRomana Danišová
2626Benešov u Semil ženySMAnna Antonyová
2727Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
2828Bozkov ženySMJan Kühnel
2929Vitiněves JCJitka Heršálková
3030Jeřmanice ženy BLIJan Kühnel
3131Myštěves mužiHKMilan Novotný
3232Bozkov ženy BSMJan Kühnel
3336Bozkov mužiSMJan Kühnel
3440Bozkov muži BSMJan Kühnel
3557Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
3658Malá Skála Malá Skála (muži)JNNikol Vavřichová
3759Roudný MužiJNDavid Fišer
3860Malá Skála Malá Skála Áčko (ženy)JNNikol Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC14,4314,3914,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM14,8214,6814,822013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM14,8914,5714,892014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB14,9815,0615,062013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK15,1415,0715,142013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bašnice JC15,1115,2315,232013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kosmonosy MB15,2614,9715,262014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sloup PZ15,0015,2815,282014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Podůlší JC15,3015,1415,302014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Maršovice JN15,3715,1515,372013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Tatobity SM15,3815,3115,382014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Tuř JC15,5314,9715,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podůlší JC14,7615,5315,532013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jílové u Držkova JN15,6315,0915,632013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Maršovice JN15,3915,6515,652014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Tuř JC15,7514,6515,752014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tuř JC14,6815,8415,842014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,8815,6815,882014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Roudný JN15,7415,9415,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Smidary HK15,9615,7715,962014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Třebešov NA15,9915,4615,992014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Karlinky ALI16,0715,6516,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM16,0815,8516,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Renmotor Jinolice JC16,1214,6516,122014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jílové u Držkova JN16,1515,4916,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Obrubce MB16,1615,4416,162014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bříšťany JC16,2614,9816,262014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mladějov JC16,1916,3116,312013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Roudný JN16,4316,3216,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Hradčany LI15,6016,4316,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tatobity SM15,6016,4416,442013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Kopidlno JC16,6115,4316,612014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bozkov ASM16,6316,3616,632014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Valdice JC16,2516,6716,672014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Jílové u Držkova JN16,2416,7316,732014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Malá Skála JN16,4116,7616,762014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bukovina, Turnov SM16,7316,8016,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Karlinky LI16,8116,4316,812014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI16,9516,9116,952014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kopidlno JC17,1117,1117,112014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Veselá SM17,1515,2517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Košťálov SM17,2116,0117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Sloup PZ16,0317,3617,362014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ploukonice SM17,4216,8317,422014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Příšovice LI17,8818,0818,082014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Bozkov Bozkov ASM16,1318,1018,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB17,7418,1918,192014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Veselá SM16,7318,2018,202014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Janův Důl LI17,6618,3018,302014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Bozkov BSM17,6418,7118,712014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Příšovice LI16,8118,7518,752014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Příšovice LI17,5518,9418,942013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála JN18,5318,9618,962013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Ploukonice SM18,4018,9818,982013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bukovina, Turnov SM19,4118,0419,412014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Ploužnice SM19,5018,7619,502013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Ves LI18,8519,7119,712014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Hradčany LI18,5621,0721,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Jeřmanice LI21,5420,7621,542014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Záskalí LI24,2424,0924,242014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Velké Hamry JN24,5825,3325,332014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Jeřmanice LI25,5525,5125,552013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hradčany LI27,4827,5227,522014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Veselá SM26,4728,3528,352013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Obrubce MB17,0630,4730,472013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nová Ves u Bakova MB34,0833,6434,082014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bozkov Bozkov BSM28,5341,2541,252013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lestkov SMNPNPNP2013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Maršovice JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bukovina, Turnov SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Myštěves HKNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Roudný JNNPNPNP2014/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Ploužnice ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC16,1016,0116,102013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Myštěves HK17,7817,8017,802014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM18,4317,2118,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Libuň JC18,2118,8018,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM19,6118,7519,612013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malá Skála Malá Skála AJN19,8019,2919,802013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Košťálov SM19,8819,7119,882014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krásná Ves MB19,4019,9019,902014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM20,0018,1620,002014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bozkov Bozkov ASM19,6220,0820,082013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Jablonec nad Jizerou SM19,0520,4320,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Malá Skála Malá Skála BJN21,1721,2721,272013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC18,4621,2921,292014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM20,7121,4821,482013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bozkov Bozkov BSM21,8421,5821,842013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jeřmanice Jeřmanice ALI19,8622,0522,052013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krásná Ves MB17,6025,0025,002013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bozkov BSM26,0926,7926,792014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podmoklice SM29,9323,5929,932013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála AJN35,4936,5336,532014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice Jeřmanice BLI42,1245,4345,432013/05/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Malá Skála BJNNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Vitiněves JCNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jeřmanice ALINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bozkov ASMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ploukonice SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/04/27 Tuř u Jičína, Vyhánění pavouků
-
2013/05/04 Tuř u Jičína, Podkozákovská liga-Putovní pohár starosty obce
PKL
2013/10/19 Tuř sportovní hřiště, Veřejný trénink
-
2014/04/26 Tuř - sportovní areál, Vyhánění pavouků
-
2014/05/03 Tuř, PKL Tuř - O putovní pohár starosty obce
PKL
2014/07/26 Tuř, FNC Tuř o pohár firmy Míč systém
FNC
2015/05/02 Tuř, PKL Tuř
PKL
2015/05/30 Tuř, FNC Tuř
FNC
2016/04/23 Tuř, Vyhánění pavouků + Tipni si svůj čas
-
2016/07/23 Tuř, 7. kolo Tuř
FNC
2017/04/29 Tuř, Vyhánění pavouků+tipovací závody
-
2017/07/22 Tuř, FNC Tuř
-
Kdy Kde Liga


Soutěže