Ústrašice (hřiště Želeč) 2019 - O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina

Liga: THL
Místo: Ústrašice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 04. 08. 2019 11:00
Kontakt:   Radek Bubník
Telefon:  734 249 989

Začátek rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Konec rezervace: 04. 08. 2019 11:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ustrasice-10217.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA15,9716,4616,462019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Šipoun PT16,5116,4516,512019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Šipoun PT16,6016,6516,652018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Žďár JH16,7616,7716,772019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Krotějov SportTA16,8616,0716,862018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Stoklasná Lhota TA16,5216,9816,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Chotěmice TA17,0116,3117,012019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Zdislavice BN16,8317,0317,032018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,6317,0617,062019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žďár JH17,0117,0917,092018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chotěmice TA17,1216,6717,122018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dobronice u Chýnova TA17,1216,9017,122019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Chářovice ŠponaBN17,2016,6617,202019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ústrašice BTA17,1917,3617,362018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA17,4016,7817,402019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice nad Lipou PE16,9417,4417,442018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zdislavice BN17,3217,4817,482019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,5416,7317,542019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jaronice CB17,3117,5917,592018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slapy TA17,4317,6317,632018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Dobronice u Chýnova TA16,8417,6317,632018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Daměnice BN17,6417,5517,642019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Řepeč TA17,7617,4017,762018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Rybova Lhota TA17,8517,8417,852018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Skrýchov u Malšic TA17,7517,9017,902018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE17,9517,9317,952018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drunče JH17,0817,9817,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE18,1317,9818,132019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Chýnov TA18,1518,1418,152018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Český Rudolec JH18,2218,2118,222018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kozmice TA18,2417,8318,242018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Bohdalín PE18,2617,5918,262019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Slavošovice CB18,2717,8518,272019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Jaronice CB18,3416,7618,342019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA18,1418,4918,492019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lom TA18,5018,3618,502019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bohdalín PE17,0818,5618,562018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Želeč TA18,5717,8718,572018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Kozmice TA18,1618,7418,742019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Zhoř u Tábora TA18,8518,0918,852018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Strmilov JH18,1619,2019,202018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Ústrašice BTA17,8919,2019,202019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Tučapy ATA19,7919,2419,792018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Božejovice TA19,6819,9819,982018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Hosín CB19,8220,2320,232019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Nová Ves u Chýnova TA18,6320,2720,272019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Želeč TA18,8721,9421,942019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Řepeč DTA21,3023,0323,032019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Nová Ves u Chýnova TA26,5026,7126,712018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Chabrovice TA28,1427,2028,142019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stoklasná Lhota TANPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Rybova Lhota TANPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Drunče JHNPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Řepeč TANPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Choustník TANPNPNP2018/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Choustník TANPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 místní hřiště, O POHÁR OBCE ÚSTRAŠICE a Memoriál Patrika Pažina
-
2018/08/18 Ústrašice (koná se v Želči), O pohár
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže