Velký Ořechov 2024 - O pohár SDH Ořechov

Liga: ZLPS
Místo: Velký Ořechov
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Kdy: 14. 07. 2024 13:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 09. 07. 2024 20:00
Konec rezervace: 13. 07. 2024 20:00
Začátek tipování:  14. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 14. 07. 2024 00:00
Zadal: Tomáš Jankůj

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-velky-orechov-14281.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Míkovice UHLojza Tvrdoň
23Mladcová ZLOndra Struška
34Kněžpole AUHDaniel Palčík
45Částkov UHTomáš Jankůj
56Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
67Karolín KMVojtěch Ševčík
78Pitín UHTomáš Šašinka
89Veselá ZLDavid Červenka
910Bojkovice UHTomáš Šašinka
1011Vřesovice HOJiří Vyoral
1112Litenčice KMFilip Měrka
1213Kněžpole BUHJakub Volařík
1314Chvalnov KMDrahomír Šušlík
1415Vrbětice ZLBronislav Lysák
1516Lhota ZLJan Ondrašík
1617Louky ZLpeca
1718Oldřichovice ZLJan Brázda
1819Nevšová ZLAdéla Maryášová
1920Sazovice ZLLucie Štefková
2021Tečovice BZLRoman Matuška
2122Všemina ZLŠimon Chovanec
2223Salaš UHMichal Janováč
2324Racková ZLEliska Rapantova
2425Mirošov BZLPavel Sáblík
2526Racková ZLEliska Rapantova
2627Lukov ZLMichal Kadlčák
2728Nedašov Muži ZLPetr Sáblík
2829Salaš UHMichal Janováč
2930Hoštice KMAntonín Novák
3031Pitín DorciUHTomáš Šašinka
3132Vrbka KMJosef Pospíšil
3236Trnava ZLJiří Vajďák
3338Pitín DorciUHTomáš Šašinka
Smíšené
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice UHKarolína Gajdošíková
22Mladcová ZLLukáš Struška
33Velký Ořechov A muži nad 35 letZLTomáš Jankůj
44Sazovice ženyZLTomáš Jankůj
55Hostětín ženyUHTomáš Jankůj
66Pohořelice ženyZLTomáš Jankůj
77Roštění ženyKMTomáš Jankůj
88Lhota ženyZLTomáš Jankůj
99Hradčovice UHJan Javor
1010Pohořelice dorostenkyZLTomáš Jankůj
1111Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1212Roštění dorciKMSDH Roštění
1313Popov ženyZLAdéla Maryášová
1414Hradčovice dorostenkyUHAdéla Stehlíková
1515Lhota dorostenkyZLTomáš Jankůj
1616Pitín DorciUHTomáš Šašinka
1717Martinice KMKarolína Vedrová
1818Hrobice ŽenyZLMonča
1919Popov ZLKarolína Fojtů
2020Vřesovice 35+HOMichal Rock:)
2121Trnava ZenyZLJiří Vajďák
2222Březolupy ŽenyUHLucie Hubáčková
2323Mirošov CZLPavel Sáblík
2424Polichno DorciZLPavel Novosad
2525Veselá ZLDavid Červenka
2626Vrbka DorciKMJosef Pospíšil
2727Žeranovice DorciKMFrantišek Konečný
2828Návojná DorciZLRostislav Vaněk
2929Trnava DorciZLJiří Vajďák
3030Šarovy ZLValentýna Kročilová
3131Březolupy DorostenciUHLucie Hubáčková
3232Machová ženyZLLucie Štefková
3333Racková ZLEliska Rapantova
3434Racková ZLEliska Rapantova
3535Trnava DorkyZLJiří Vajďák
3636Březolupy DorkyUHLucie Hubáčková
3737Machová muži 35+ZLLucie Štefková
3838Nedašov DorkyZLPetr Sáblík
3939Sazovice muži, 35+ZLNela Furmanová
4040Lipová DorciZLTomáš Vaněk
4141Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
4242Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
4343Louky ZLpeca
4444Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
4545Šarovy nad 35letZLJaroslav Křen
4647Hostišová ženyZLLukáš Konečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rymice KM16,8916,6716,892017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice UH16,6317,2917,292023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Holešov KM17,3417,0917,342019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Bojkovice UH17,3817,4117,412023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pohořelice ZL17,5317,3017,532024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Karolín KM17,5616,6017,562023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nedašova Lhota ZL17,5817,6317,632016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bojkovice UH17,3417,6317,632019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice UH17,7516,9517,752024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Roštění KM17,6017,7917,792023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM17,3917,8017,802013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rymice KM17,8117,0717,812016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice UH17,8117,0317,812021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice BKM17,8917,7217,892017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice UH17,6517,9017,902019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Bečva VS18,0016,9618,002024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pohořelice ZL17,8618,0218,022021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Popov ZL18,1718,0618,172019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kaňovice ZL17,9718,2618,262017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Vlachovice ZL18,2617,2118,262021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velký Ořechov ZL18,3518,1618,352018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vlachovice ZL17,8718,5018,502024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Velký Ořechov ZL18,5218,5418,542015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Drnovice ZL17,6018,6018,602018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Velký Ořechov ZL17,9018,6418,642017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Míkovice UH18,4018,6518,652023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Martinice KM17,5918,7318,732024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hradčovice UH18,6418,8018,802022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nedašova Lhota ZL18,8117,5818,812015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zahnašovice KM18,3418,8518,852014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nedašova Lhota ZL18,0318,8918,892014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hřivínův Újezd ZL18,9118,0618,912017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Sazovice ZL18,9218,1018,922024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Velký Ořechov ZL18,9717,5618,972019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Vysoké Pole ZL18,7219,0219,022019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vysoké Pole ZL19,0418,9819,042018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Racková ZL19,0518,5219,052023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Vlachovice ZL18,7219,1419,142022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Holešov KM18,9219,1419,142018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pohořelice ZL19,1818,2219,182023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Pohořelice ZL18,4719,1919,192022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Machová ZL19,2418,8719,242015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Popov ZL17,9619,2719,272018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bojkovice UH19,1919,3919,392018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Vlachovice ZL19,4018,9219,402019/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rymice KM17,9119,4019,402018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bojkovice UH19,4518,3919,452017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Racková ZL19,3419,4719,472017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Velký Ořechov ZL19,4819,0519,482013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Slušovice ZL19,4919,1019,492015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Velký Ořechov BZL18,0019,5219,522016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Roštění KM19,5217,0219,522024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Tečovice ZL19,0219,5619,562013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Prštné ZL19,0519,5819,582013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Racková ZL19,5818,9819,582015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Tečovice ZL19,6118,2119,612021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kaňovice ZL19,3419,6219,622016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sazovice ZL19,6318,6519,632022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Martinice KM19,4219,6419,642021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hradčovice UH19,0519,6519,652023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kunovice UH18,5219,7319,732017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Velký Ořechov ZL19,7519,1919,752014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Velký Ořechov BZL19,7918,9919,792018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Lhota ZL19,8019,6919,802017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lhota ZL19,9018,3219,902021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,9819,2319,982014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Hřivínův Újezd ZL20,0419,2120,042014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Mysločovice ZL19,1620,0820,082013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bratřejov ZL18,8320,1120,112017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sazovice ZL20,1519,9720,152017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Tečovice ZL18,7820,1520,152022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Vlachovice ZL19,2220,1620,162015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Popov ZL20,1917,1920,192023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Racková ZL20,0320,2120,212024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Slušovice ZL20,3518,2920,352016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Vlachovice ZL20,3618,1620,362017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Vlachovice ZL20,4017,8320,402018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Velký Ořechov ZL17,4720,4020,402021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Brusné KM20,4520,3220,452017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Bílovice UH20,4920,1420,492017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Tečovice ZL19,2220,5020,502014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Vysoké Pole ZL20,5920,0520,592017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bratřejov ZL19,1720,7120,712021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Machová ZL20,7319,9720,732018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Machová ZL19,7020,7420,742017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Trnava ZL20,7420,0920,742024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Vysoké Pole ZL20,7518,8520,752016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Míkovice UH20,5320,7920,792021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bratřejov ZL20,8319,9920,832016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Sazovice ZL19,4920,8420,842018/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Hřivínův Újezd - KaňoviceZL19,1720,8820,882013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Hradčovice UH17,6520,8920,892024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Machová ZL20,9720,5420,972022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bratřejov ZL21,0619,7021,092015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Trnava ZL21,1020,0721,102023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Popov ZL20,9521,1121,112022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Lhota ZL21,1820,6421,182013/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Lukov ZL20,5121,2121,212021/07/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Slušovice ZL21,2220,7621,222017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Malenovice ZL21,3519,9721,352014/07/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Všemina ZL15,6515,8015,802022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mirošov ZL15,4316,2316,232024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hradčovice UH16,6516,3516,652022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mirošov ZL16,3516,6916,692022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mirošov ZL15,5416,9716,972023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Pitín UH17,4717,8017,802024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Popov ZL17,4317,8317,832024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vlachova Lhota ZL18,0917,9218,092024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Veselá ZL18,6116,1218,612024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Louky - Prštné ZL18,4318,7518,752022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Polichno ZL18,8217,1318,822024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trnava ZL18,9818,9818,982024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Racková ZL16,8319,0619,062024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Šarovy ZL19,1418,7919,142023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sazovice ZL18,2320,3820,382022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veselá ZL20,4919,8720,492023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbka KM20,7320,7520,752024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pitín UH21,2521,6621,662023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Želechovice nad Dřevnicí ZL22,0622,1222,122023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Návojná ZL24,6424,7124,712024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Záhlinice KM20,8731,0531,052024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Roštění KM31,9532,3032,302024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá ZL43,6844,1844,182022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Šarovy ZL46,9560,7660,762022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Březolupy UH69,5049,7269,502023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Žeranovice KM19,7820,43NP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Březolupy UHNPNPNP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenky TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pohořelice ZL18,6817,7418,682023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Racková ZL18,9520,0720,072023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dolní Bečva VS19,1320,1520,152024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hradčovice UH20,4020,4720,472024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Machová ZL20,3120,7320,732023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Racková ZL20,4421,5921,592022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hostišová ZL21,6021,3721,602023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Machová ZL21,7022,4922,492022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhota ZL27,1226,6927,122024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Trnava ZL26,6828,2828,282024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pohořelice ZL18,2328,4028,402022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Trnava ZL26,3230,2630,262023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhota ZL41,4041,1241,402023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pohořelice ZL46,7645,83NP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Březolupy UH29,11NPNP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Trnava ZLNPNPNP2022/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nedašov ZL23,3822,89NP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hradčovice UH35,94NPNP2023/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Šarovy ZL19,8721,03NP2024/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/07/08 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2008/07/13 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V.Ořechov
ZLPS
2009/07/12 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár pivovaru Janáček a SDH V. Ořechov
ZLPS
2010/07/11 Velký Ořechov, ZL, O putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2012/07/08 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2013/04/14 Velký Ořechov, hřiště, Hasičského silového víceboje TFA
-
2013/07/14 Velký Ořechov, O Putovní pohár SDH Velký Ořechov
ZLPS
2014/07/13 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2015/07/12 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2016/07/10 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2017/07/09 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH
ZLPS
2018/07/08 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
2019/07/07 Velký Ořechov, O pohár starosty SDH Velký Ořechov
ZLPS
2021/07/11 Velký Ořechov, Pohárová soutěž ZLPS, 3B
ZLPS
2022/07/10 Velký Ořechov, Pohárová soutěž
ZLPS
2023/07/09 Velký Ořechov, O putovní pohár SDH V.O. a Vinařství T. Juráka
ZLPS
2024/07/14 Velký Ořechov, O pohár SDH Ořechov
ZLPS
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/20 Nevšová, O pohár SDH Nevšová
ZLPS
2024/08/03 Pohořelice, O pohár SDH Pohořelice
ZLPS
Kdy Kde Liga