Plzeň - Košutka 2013 - Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m

Liga: -
Místo: Všeruby
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 05. 2013 08:00
Kontakt:   Frána Jaroslav
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 04. 2013 20:00
Konec rezervace: 04. 05. 2013 08:00
Začátek tipování:  04. 05. 2013 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2013 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele:  http://www.oshps.cz/

Poznámka pořadatele

Všechny dorostence a dorostenky srdečně zveme na další ročník Memoriálu Vendulky Fránové.Soutěž se koná dne 4.května 2013 v Plzni v areálu profesionálních hasičů.Soutěží se v disciplíně 100m překážek dle pravidel požárního sportu.Všechny soutěžící a příznivce požárního sportu zve rada mládeže okresu Plzeň-sever.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vseruby-2013-05-04-3795.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úněšov Denisa JoudalováPSHonza Adamec
22Hřibojedy Eliška TschöpováTUHonza Adamec
33Petrovice Kristýna KrejčováPBHonza Adamec
44Ivanovice na Hané Martina KalvodováVYHonza Adamec
55Zličín Lucie MinaříkováABHonza Adamec
66Ledce Dominika CaltováPSHonza Adamec
77Manětín Lucie HlousováPSHonza Adamec
88Písková Lhota Eliška FriedlováNBHonza Adamec
99Úněšov Monika HlavinkováPSHonza Adamec
1010Hřibojedy Gabriela TschöpováTUHonza Adamec
1111Petrovice Lucie VšetečkováPBHonza Adamec
1212Ivanovice na Hané Klára UrbankováVYHonza Adamec
1313Zličín Dagmar GrauováABHonza Adamec
1414Ledce Zuzana MeierováPSHonza Adamec
1515Lhenice Denisa BenešováTPHonza Adamec
1616Úněšov Nikola DobráPSHonza Adamec
1717Hřibojedy Natalie JaklováTUHonza Adamec
1818Petrovice Iveta ZrůbkováPBHonza Adamec
1919Ivanovice na Hané Kateřina KamenskáVYHonza Adamec
2020Zličín Terezka LöwingerováABHonza Adamec
2121Ledce Nikola ZelenkováPSHonza Adamec
2222Kosova Hora Lenka MulačováPBHonza Adamec
2323Úněšov Kristýna KašparováPSHonza Adamec
2424Hřibojedy Lenka VodehnalováTUHonza Adamec
2525Petrovice Jitka DoubravováPBHonza Adamec
2626Ivanovice na Hané Monika KalvodováVYHonza Adamec
2727Zličín Andrea VršeckáABHonza Adamec
2828Ledce Simona UhrováPSHonza Adamec
2929Nymburk Lucie HerčíkováNBHonza Adamec
3030Úněšov Michael JoudalováPSHonza Adamec
3131Hřibojedy Petra ŠpůrováTUHonza Adamec
3232Petrovice Martina DvořákováPBHonza Adamec
3333Ivanovice na Hané Milana KusalováVYHonza Adamec
3434Zličín Jessica RusynováABHonza Adamec
3535Ledce Sabina KavaldzievováPSHonza Adamec
3636Písková Lhota Jana ŠtokováNBHonza Adamec
3737Bludov Lenka StrouhalováSUHonza Adamec
3838Kosova Hora Eva FlossováPBHonza Adamec
3939Úněšov Karolína GenttnerováPSHonza Adamec
4040Hřibojedy Tereza PajasováTUHonza Adamec
4141Petrovice Lucie MartínkováPBHonza Adamec
4242Ivanovice na Hané Lucie VečerkováVYHonza Adamec
4343Zličín Marie DolskáABHonza Adamec
4444Ledce Bohdana PlicováPSHonza Adamec
4545Lhenice Tereza HorčicováTPHonza Adamec
4646Bystřice nad Úhlavou Jitka RobenkováKTHonza Adamec
4747Budiměřice Nikola PlacháNBHonza Adamec
4848Obora Adéla BaslováPSHonza Adamec
4949Úněšov Michaela JandováPSHonza Adamec
5050Hřibojedy Daniela TschöpováTUHonza Adamec
5151Petrovice Dominika NeužilováPBHonza Adamec
5252Zličín Lucie KlímováABHonza Adamec
5353Ledce Tereza PokornáPSHonza Adamec
5454Bludov Monika SobotkováSUHonza Adamec
5555Malechov Lucie BaumrukováKTHonza Adamec
5656Kosova Hora Karolína PánkováPBHonza Adamec
5757Úněšov Věrka ŠuchmanováPSHonza Adamec
5858Ledce Lucie VyšatováPSHonza Adamec
5959Bystřice nad Úhlavou Kateřina HájkováKTHonza Adamec
6060Budiměřice Pavlína MacúchováNBHonza Adamec
6161Jáchymov Jana KneifováKVHonza Adamec
6262Obora Adéla KohutováPSHonza Adamec
6363Úněšov Adéla VébrováPSHonza Adamec
6464Ledce Michaela FrantováPSHonza Adamec
6565Písková Lhota Marie NezbedováNBHonza Adamec
6666Bludov Lucie StrouhalováSUHonza Adamec
6767Březová Štěpána AndrlováSOHonza Adamec
6868Malechov Kristýna VlasákováKTHonza Adamec
6969Kosova Hora Hana PetráškováPBHonza Adamec
7070Ledce Tereza JelínkováPSHonza Adamec
7171Budiměřice Veronika HliněnáNBHonza Adamec
7272Obora Kateřina RůžkováPSHonza Adamec
7373Jáchymov Kateřina KneifováKVHonza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lhenice Michal BenešTPHonza Adamec
22Březová Marek Lukáš SOHonza Adamec
33Bystřice nad Úhlavou David VildKTHonza Adamec
44Nevřeň Pavel SovaPSHonza Adamec
55Obora Martin DolejšPSHonza Adamec
66Zličín Ondřej BrabenecABHonza Adamec
77Lhenice Lukaš HeinrichTPHonza Adamec
88Uhlířské Janovice Tomáš GrossKHHonza Adamec
99Bystřice nad Úhlavou Erik KucharikKTHonza Adamec
1010Obora Ondřej JirsaPSHonza Adamec
1111Kosova Hora Marek MulačPBHonza Adamec
1212Lhenice Tomáš VlčekTPHonza Adamec
1313Březová Tomáš VáňaSOHonza Adamec
1414Bystřice nad Úhlavou Petr GrasslKTHonza Adamec
1515Nevřeň Lukáš MatoušPSHonza Adamec
1616Obora Dominik KalousPSHonza Adamec
1717Lhenice Ondra AdamecTPHonza Adamec
1818Křečov Rudolf MalecPSHonza Adamec
1919Bystřice nad Úhlavou Luboš MatheislKTHonza Adamec
2020Obora Dominik SoukupPSHonza Adamec
2121Kosova Hora Vít KřížekPBHonza Adamec
2222Oznice Daniel KlvaňaVSHonza Adamec
2323Michálkovice Marek PeterekOVHonza Adamec
2424Písková Lhota Josef AdamNBHonza Adamec
2525Chlumec nad Cidlinou I Marek DrahorádHKHonza Adamec
2626Zbožnov Martin LidmilaCRHonza Adamec
2727Lhenice Milan RichterTPHonza Adamec
2828Budiměřice Lukáš KolbabaNBHonza Adamec
2929Líchovy Jakub ČermákPBHonza Adamec
3030Bystřice nad Úhlavou Pavel BrejchaKTHonza Adamec
3131Nevřeň Václav PechátPSHonza Adamec
3232Obora Ondřej GrossPSHonza Adamec
3333Zličín Václav DonátABHonza Adamec
3434Oznice Radim BlizňákVSHonza Adamec
3535Bohuňovice Trusovice - Michal BrodackýOLHonza Adamec
3636Karolinka Sklárny Jan GášekVSHonza Adamec
3737Koruna Dominik BělskýSYHonza Adamec
3838Kozlovice Jan VyvialFMHonza Adamec
3939Kostomlátky Jaroslav ŘíhaNBHonza Adamec
4040Bystřice nad Úhlavou Jakub IvaničKTHonza Adamec
4141Obora Luboš DolejšPSHonza Adamec
4242Kosova Hora Dominik PánekPBHonza Adamec
4343Líchovy Radek MíkaPBHonza Adamec
4444Bystřice nad Úhlavou Jan MalastKTHonza Adamec
4545Obora Vojta LavičkaPSHonza Adamec
4646Veselá Jaroslav BechnýZLHonza Adamec
4747Juřinka Jaromír BurdaVSHonza Adamec
4848Kostomlátky David ZumrNBHonza Adamec
4949Obora Lukáš KřížPSHonza Adamec
5050Kosova Hora Lukáš PánekPBHonza Adamec
5151Těškovice Matěj KrayzelOPHonza Adamec
5252Jáchymov Lukáš VaněčekKVHonza Adamec
5353Třebovice Jiří ČervenkaOVHonza Adamec
5454Ivanovice na Hané Aleš SekaninaVYHonza Adamec
5555Bludov Tomáš RiedlSUHonza Adamec
5656Prostřední Bečva Michal LejskaVSHonza Adamec
5757Veselá Jaroslav ŠkrobákZLHonza Adamec
5858Oznice Adam BartoňVSHonza Adamec
5959Tlučná Jan BednářPSHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/04/24 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2011/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2012/05/27 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2013/05/04 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2014/05/03 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2015/05/02 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2018/09/22 Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga