Plzeň - Košutka 2013 - Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  http://www.oshps.cz/
Kdy: 04. 05. 2013 08:00
Kontakt:   Frána Jaroslav
Telefon: 
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov Věrka Šuchmanová PS 18,80 18,86 18,80
2.  Úněšov Adéla Vébrová PS 18,92 19,13 18,92
3.  Zličín Andrea Vršecká AB 19,01 - 19,01
4.  Petrovice Martina Dvořáková PB 19,06 19,06 19,07
5.  Zličín Dagmar Grauová AB 19,58 19,58 -
6.  Ivanovice na Hané Klára Urbanková VY 19,71 19,71 -
7.  Petrovice Lucie Všetečková PB 20,00 20,00 -
8.  Úněšov Karolína Genttnerová PS 20,14 20,39 20,14
9.  Petrovice Jitka Doubravová PB 20,19 20,34 20,19
10.  Ivanovice na Hané Milana Kusalová VY 20,60 20,60 31,36
11.  Úněšov Monika Hlavinková PS 20,74 20,74 20,79
12.  Úněšov Nikola Dobrá PS 20,76 21,82 20,76
13.  Ledce Simona Uhrová PS 20,86 20,86 -
14.  Úněšov Kristýna Kašparová PS 20,96 20,96 21,32
15.  Hřibojedy Daniela Tschöpová TU 21,03 21,03 21,94
16.  Petrovice Iveta Zrůbková PB 21,03 21,03 -
17.  Kosova Hora Hana Petrášková PB 21,05 21,05 24,05
18.  Hřibojedy Gabriela Tschöpová TU 21,07 21,15 21,07
19.  Úněšov Michael Joudalová PS 21,32 21,32 21,41
20.  Petrovice Lucie Martínková PB 21,34 23,16 21,34
21.  Hřibojedy Petra Špůrová TU 21,35 21,45 21,35
22.  Bystřice nad Úhlavou Jitka Robenková KT 21,36 22,78 21,36
23.  Ivanovice na Hané Lucie Večerková VY 21,40 21,40 25,18
24.  Kosova Hora Lenka Mulačová PB 21,40 22,69 21,40
25.  Úněšov Denisa Joudalová PS 21,46 21,46 -
26.  Ivanovice na Hané Kateřina Kamenská VY 21,62 21,62 -
27.  Jáchymov Kateřina Kneifová KV 21,64 21,64 21,69
28.  Hřibojedy Lenka Vodehnalová TU 21,67 21,67 22,34
29.  Ledce Dominika Caltová PS 21,78 23,43 21,78
30.  Petrovice Kristýna Krejčová PB 21,84 21,84 22,34
31.  Jáchymov Jana Kneifová KV 21,99 23,63 21,99
32.  Úněšov Michaela Jandová PS 22,05 - 22,05
33.  Kosova Hora Eva Flossová PB 22,07 25,67 22,07
34.  Písková Lhota Jana Štoková NB 22,23 - 22,23
35.  Hřibojedy Eliška Tschöpová TU 22,25 27,98 22,25
36.  Hřibojedy Natalie Jaklová TU 22,45 22,45 22,57
37.  Manětín Lucie Hlousová PS 22,46 22,85 22,46
38.  Písková Lhota Marie Nezbedová NB 22,75 23,75 22,75
39.  Zličín Terezka Löwingerová AB 22,91 22,91 25,32
40.  Ledce Zuzana Meierová PS 22,99 22,99 25,09
41.  Ivanovice na Hané Monika Kalvodová VY 23,14 23,14 25,16
42.  Petrovice Dominika Neužilová PB 23,18 23,18 23,92
43.  Malechov Lucie Baumruková KT 23,20 23,81 23,20
44.  Obora Adéla Baslová PS 23,61 26,68 23,61
45.  Bystřice nad Úhlavou Kateřina Hájková KT 23,73 24,30 23,73
46.  Březová Denisa Hoffmanová SO 23,79 23,79 29,99
47.  Ledce Tereza Jelínková PS 23,81 23,81 28,57
48.  Zličín Lucie Minaříková AB 23,81 - 23,81
49.  Malechov Kristýna Vlasáková KT 23,85 26,02 23,85
50.  Lhenice Tereza Horčicová TP 24,09 24,35 24,09
51.  Ledce Nikola Zelenková PS 24,20 24,20 30,19
52.  Ledce Tereza Pokorná PS 24,50 26,65 24,50
53.  Ledce Lucie Vyšatová PS 24,61 - 24,61
54.  Ledce Bohdana Plicová PS 25,22 25,22 28,47
55.  Obora Adéla Kohutová PS 26,54 29,06 26,54
56.  Obora Kateřina Růžková PS 28,79 29,24 28,79
57.  Ledce Sabina Kavaldzievová PS 29,35 - 29,35
58.  Ledce Michaela Frantová PS 32,03 32,03 -
59.  Březová Štěpána Andrlová SO 32,11 32,11 33,57
60.  Písková Lhota Eliška Friedlová NB 35,14 35,14 -
61.  Hřibojedy Tereza Pajasová TU 36,63 - 36,63
62.  Bludov Lucie Strouhalová SU NP NP NP
63.  Bludov Monika Sobotková SU NP NP NP
64.  Bludov Lenka Strouhalová SU NP NP NP
65.  Budiměřice Nikola Plachá NB NP NP NP
66.  Budiměřice Pavlína Macúchová NB NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lhenice Tomáš Vlček TP 16,57 16,57 17,01
2.  Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl KT 16,61 16,61 -
3.  Zbožnov Martin Lidmila CR 16,68 16,68 16,76
4.  Těškovice Matěj Krayzel OP 17,32 17,32 -
5.  Kozlovice Jan Vyvial FM 17,33 17,33 17,84
6.  Juřinka Jaromír Burda VS 17,52 - 17,52
7.  Kostomlátky Jaroslav Říha NB 17,69 17,69 17,98
8.  Veselá Jaroslav Bechný ZL 18,01 20,15 18,01
9.  Obora Dominik Soukup PS 18,19 18,19 -
10.  Líchovy Jakub Čermák PB 18,29 18,29 18,31
11.  Uhlířské Janovice Tomáš Gross KH 18,33 18,39 18,33
12.  Koruna Dominik Bělský SY 18,55 18,55 -
13.  Bystřice nad Úhlavou David Vild KT 19,18 19,18 23,65
14.  Bystřice nad Úhlavou Erik Kucharik KT 19,57 20,03 19,57
15.  Křečov Rudolf Malec PS 19,71 23,12 19,71
16.  Bystřice nad Úhlavou Pavel Brejcha KT 19,73 23,13 19,73
17.  Zličín Václav Donát AB 19,75 19,75 21,90
18.  Kosova Hora Marek Mulač PB 19,86 19,86 -
19.  Kosova Hora Vít Křížek PB 20,03 20,03 21,07
20.  Obora Ondřej Jirsa PS 20,10 20,10 27,54
21.  Kostomlátky David Zumr NB 20,56 20,56 21,42
22.  Nevřeň Lukáš Matouš PS 20,83 33,09 20,83
23.  Lhenice Lukaš Heinrich TP 21,15 21,15 21,31
24.  Nevřeň Pavel Sova PS 21,33 41,25 21,33
25.  Obora Martin Dolejš PS 21,65 21,65 22,47
26.  Obora Dominik Kalous PS 21,78 21,78 23,19
27.  Kosova Hora Lukáš Pánek PB 22,12 22,69 22,12
28.  Obora Ondřej Gross PS 22,20 22,28 22,20
29.  Lhenice Ondra Adamec TP 22,21 22,21 28,64
30.  Nevřeň Václav Pechát PS 22,44 22,44 -
31.  Březová Marek Lukáš SO 22,57 22,57 23,65
32.  Tlučná Jan Bednář PS 22,91 24,12 22,91
33.  Březová Tomáš Váňa SO 23,92 23,92 30,76
34.  Bystřice nad Úhlavou Luboš Matheisl KT 24,37 37,26 24,37
35.  Obora Lukáš Kříž PS 24,38 24,38 24,59
36.  Bystřice nad Úhlavou Jakub Ivanič KT 25,17 27,79 25,17
37.  Kosova Hora Dominik Pánek PB 25,53 25,53 37,68
38.  Budiměřice Lukáš Kolbaba NB 26,32 26,32 26,94
39.  Zličín Ondřej Brabenec AB 27,32 27,32 42,12
40.  Obora Luboš Dolejš PS NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Lhenice - Dorostenci

16,57https://youtu.be/aw2Tb_mgbt4 Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

16,61https://youtu.be/hzRRiLG7l00 Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

16,61https://youtu.be/uafhzIufeIw Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

16,61https://youtu.be/pZrX7EXjNMA Honza Adamec

Zbožnov - Dorostenci

16,68https://youtu.be/EdBS065prNs Honza Adamec

Zbožnov - Dorostenci

16,68https://youtu.be/IvO-sezlRcA Honza Adamec

Zbožnov - Dorostenci

16,68https://youtu.be/CyBW4hAW7WE Honza Adamec

Zbožnov - Dorostenci

16,68https://youtu.be/3B7Y-up9n0U Honza Adamec

Těškovice - Dorostenci

17,32https://youtu.be/1PRHOLxa24I Honza Adamec

Těškovice - Dorostenci

17,32https://youtu.be/zwvGPJh_dCM Honza Adamec

Juřinka - Dorostenci

17,52https://youtu.be/EHpIp9va7L4 Honza Adamec

Kostomlátky - Dorostenci

17,69https://youtu.be/jVmexKDav0Q Honza Adamec

Kostomlátky - Dorostenci

17,69https://youtu.be/lHx2mpxhGIw Honza Adamec

Veselá - Dorostenci

18,01https://youtu.be/5YbOsoMGolY Honza Adamec

Veselá - Dorostenci

18,01https://youtu.be/nJ6q34K_D38 Honza Adamec

Obora - Dorostenci

18,19https://youtu.be/f0okUyD1HNM Honza Adamec

Líchovy - Dorostenci

18,29https://youtu.be/vlAMOs6yCyM Honza Adamec

Uhlířské Janovice - Dorostenci

18,33https://youtu.be/FA4UlHk5NEE Honza Adamec

Koruna - Dorostenci

18,55https://youtu.be/5One0goGm9w Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

18,80https://youtu.be/3LzTcYBl--o Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

18,92https://youtu.be/vJmR4OfZTG0 Honza Adamec

Zličín - Dorostenky

19,01https://youtu.be/4-MouaSYuCI Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

19,06https://youtu.be/Wxqp_zcRRLE Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

19,18https://youtu.be/gmw71q70fQk Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

19,57https://youtu.be/Vu_ArvlqK0w Honza Adamec

Zličín - Dorostenky

19,58https://youtu.be/U8ipuhsGhfM Honza Adamec

Ivanovice na Hané - Dorostenky

19,71https://youtu.be/dKMw_KTEu_o Honza Adamec

Křečov - Dorostenci

19,71https://youtu.be/d-tzDErTG9k Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

19,73https://youtu.be/piBS7oUr2Qg Honza Adamec

Zličín - Dorostenci

19,75https://youtu.be/8OryijIKiBU Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenci

19,86https://youtu.be/5fC75J7VyYc Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

20,00https://youtu.be/D9_46YHlvxk Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenci

20,03https://youtu.be/UIYdFPkUIkU Honza Adamec

Obora - Dorostenci

20,10https://youtu.be/hKGO3Il7Dlo Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

20,14https://youtu.be/gtnRCRG0N14 Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

20,19https://youtu.be/3B2olISQVjQ Honza Adamec

Kostomlátky - Dorostenci

20,56https://youtu.be/bdwlwv5LDEs Honza Adamec

Ivanovice na Hané - Dorostenky

20,60https://youtu.be/D6M6tV8G3Oo Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

20,74https://youtu.be/k0JIJsK-VGg Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

20,76https://youtu.be/Xondl5c2WNY Honza Adamec

Nevřeň - Dorostenci

20,83https://youtu.be/ZSb2LbIo1KE Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

20,86https://youtu.be/rk7mXmw7vP4 Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

20,96https://youtu.be/SwobCVqGteM Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

21,03https://youtu.be/SKQygtcc8IA Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

21,03https://youtu.be/Z0l25ZFytNE Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenky

21,05https://youtu.be/9c3YcP7s_eE Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

21,07https://youtu.be/nQOGuUFcVC0 Honza Adamec

Lhenice - Dorostenci

21,15https://youtu.be/h1DrXpyH4CA Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

21,32https://youtu.be/IUV_5ygYNdE Honza Adamec

Nevřeň - Dorostenci

21,33https://youtu.be/vlUyEBHeBjI Honza Adamec

Nevřeň - Dorostenci

21,33https://youtu.be/3N4efYVPXHg Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

21,34https://youtu.be/z95HgEoqhPE Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

21,35https://youtu.be/Wu28FHJavIE Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenky

21,36https://youtu.be/kJV-673AwdA Honza Adamec

Ivanovice na Hané - Dorostenky

21,40https://youtu.be/niTwbzswA-w Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenky

21,40https://youtu.be/v7zLKfjPrVc Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

21,46https://youtu.be/g7pQyUBYb20 Honza Adamec

Ivanovice na Hané - Dorostenky

21,62https://youtu.be/85re9Mrq13I Honza Adamec

Jáchymov - Dorostenky

21,64https://youtu.be/QHERoimnz9I Honza Adamec

Obora - Dorostenci

21,65https://youtu.be/EsjwSlU-svo Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

21,67https://youtu.be/JHdfIpjsXzc Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

21,78https://youtu.be/_F8GN_5ZbBE Honza Adamec

Obora - Dorostenci

21,78https://youtu.be/dshNwoXApTo Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

21,84https://youtu.be/48kbHPnutu4 Honza Adamec

Jáchymov - Dorostenky

21,99https://youtu.be/1FLyQLFkLkQ Honza Adamec

Úněšov - Dorostenky

22,05https://youtu.be/cX2H7gF11KE Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenky

22,07https://youtu.be/NTBeWj98N0k Honza Adamec

Kosova Hora - Dorostenci

22,12https://youtu.be/SZ2uWRuT5ko Honza Adamec

Obora - Dorostenci

22,20https://youtu.be/VDAZ6k5GO1E Honza Adamec

Lhenice - Dorostenci

22,21https://youtu.be/13IhD1qXTgo Honza Adamec

Písková Lhota - Dorostenky

22,23https://youtu.be/CWu27rIovEo Honza Adamec

Písková Lhota - Dorostenky

22,23https://youtu.be/fBXOeImHBuc Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

22,25https://youtu.be/0idZu5p7_QA Honza Adamec

Nevřeň - Dorostenci

22,44https://youtu.be/ebxiisH8cGY Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

22,45https://youtu.be/osSRa9O68jQ Honza Adamec

Manětín - Dorostenky

22,46https://youtu.be/h9EuYGlTX0M Honza Adamec

Březová - Dorostenci

22,57https://youtu.be/CS-drRyFY9s Honza Adamec

Písková Lhota - Dorostenky

22,75https://youtu.be/awrWxqePLj0 Honza Adamec

Písková Lhota - Dorostenky

22,75https://youtu.be/PW-svjDzacg Honza Adamec

Zličín - Dorostenky

22,91https://youtu.be/B0EdQgGSG5I Honza Adamec

Tlučná - Dorostenci

22,91https://youtu.be/ncq2A2uGAAM Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

22,99https://youtu.be/BATjym6uCTs Honza Adamec

Ivanovice na Hané - Dorostenky

23,14https://youtu.be/dy0kdZnOUDE Honza Adamec

Petrovice - Dorostenky

23,18https://youtu.be/AkQTQAbKQiI Honza Adamec

Malechov - Dorostenky

23,20https://youtu.be/5EIF2ZH3i7k Honza Adamec

Malechov - Dorostenky

23,20https://youtu.be/Lftki1OlObY Honza Adamec

Obora - Dorostenky

23,61https://youtu.be/pO-8WorxjYc Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenky

23,73https://youtu.be/na6XuVWeEIo Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenky

23,73https://youtu.be/NWh06g_Xqd4 Honza Adamec

Březová - Dorostenky

23,79https://youtu.be/3envIE4nnwA Honza Adamec

Zličín - Dorostenky

23,81https://youtu.be/RrMsmCw2ESs Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

23,81https://youtu.be/nx1jJJYUWe0 Honza Adamec

Malechov - Dorostenky

23,85https://youtu.be/RXYHS4es6LY Honza Adamec

Březová - Dorostenci

23,92https://youtu.be/6sJNOrXVN-o Honza Adamec

Lhenice - Dorostenky

24,09https://youtu.be/9mIOj9DUz_k Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

24,20https://youtu.be/R8T6eJhxQmk Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

24,37https://youtu.be/O5sAiEuX0Rw Honza Adamec

Obora - Dorostenci

24,38https://youtu.be/9xbj4xFjORY Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

24,50https://youtu.be/BbJgYZ2-aQc Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

24,61https://youtu.be/9blCYeg8O14 Honza Adamec

Bystřice nad Úhlavou - Dorostenci

25,17https://youtu.be/DyRn_9JoMqI Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

25,22https://youtu.be/0K_4gNp9cHc Honza Adamec

Budiměřice - Dorostenci

26,32https://youtu.be/KlerdvWkTYM Honza Adamec

Obora - Dorostenky

26,54https://youtu.be/LzQyBWGGIPM Honza Adamec

Zličín - Dorostenci

27,32https://youtu.be/YZXLTOakBi4 Honza Adamec

Obora - Dorostenky

28,79https://youtu.be/Ky7ijCuy_Yw Honza Adamec

Ledce - Dorostenky

32,03https://youtu.be/VQQcPAy1n1E Honza Adamec

Březová - Dorostenky

32,11https://youtu.be/9rnLGs6Vbjc Honza Adamec

Písková Lhota - Dorostenky

35,14https://youtu.be/yTDoHSPwLD8 Honza Adamec

Hřibojedy - Dorostenky

36,63https://youtu.be/ly5p3xybg2U Honza Adamec

Budiměřice - Dorostenky

NPhttps://youtu.be/DJWSUpV6qRs Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/r_Wg0r5lUDc

Kód: r_Wg0r5lUDc


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/WrYb7WrT7zg

Kód: WrYb7WrT7zg



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/04/24 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2011/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2012/05/27 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2013/05/04 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2014/05/03 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2015/05/02 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2018/09/22 Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů
-
Kdy Kde Liga


Komentáře