Plzeň, Košutka 2015 - Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m

Liga: -
Místo: Všeruby
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 05. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 05. 2015 09:00
Konec rezervace: 02. 05. 2015 09:00
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vseruby-6666.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá Jana TřeštíkováPSHonza Adamec
22Všeruby Adéla TeskováPSHonza Adamec
33Obora Tereza ŠlehoberováPSHonza Adamec
44Jáchymov Eliška NovotnáKVHonza Adamec
55Úněšov Provazníková MichaelaPSHonza Adamec
66Dalovice Andrea Krumphanzlová KVHonza Adamec
77Obora Štěpánka KleinováPSHonza Adamec
88Všeruby Naďa SmejkalováPSHonza Adamec
99Obora Adéla BaslováPSHonza Adamec
1010- Monika Malá Bystřice n. Úhl.-Honza Adamec
1111Malechov Tůmová LucieKTHonza Adamec
1212Obora Adéla ŠmídováPSHonza Adamec
1313- Jana Šotová Bystřice n. Úhl.-Honza Adamec
1414Malechov Kabelková KláraKTHonza Adamec
1515Jáchymov Martina PlaschkováKVHonza Adamec
1616Obora Adéla KohutováPSHonza Adamec
1717Horní Bělá Viktorie JíchováPSHonza Adamec
1818Nýřany Fišerová KateřinaPSHonza Adamec
1919Malechov Kabelková EliškaKTHonza Adamec
2020Obora Adéla HákováPSHonza Adamec
2121Úněšov Pešíková VeronikaPSHonza Adamec
2222Obora Kateřina RůžkováPSHonza Adamec
2323Nýřany Jungmannová ZuzanaPSHonza Adamec
2424Obora Radka UrbánkováPSHonza Adamec
2525Úněšov Jandová MichaelaPSHonza Adamec
2626Obora Eliška Růžková PSHonza Adamec
2727Nýřany Fišerová LuciePSHonza Adamec
2828- Masarová Vendula Horní Slavkov-Honza Adamec
2929Všeruby Veronika SmejkalováPSHonza Adamec
3030Jáchymov Jana KneiflováKVHonza Adamec
3131- Píchová Aneta Hradec u Stoda-Honza Adamec
3232Nýřany Egermayerová PavlaPSHonza Adamec
3333Obora Michaela FrantováPSHonza Adamec
3434Jáchymov Kateřina KneiflováKVHonza Adamec
3535Skalice Nela ČernáPBHonza Adamec
3636Úněšov Joudalová DenisaPSHonza Adamec
3737Všeruby Tereza JelínkováPSHonza Adamec
3838- Svozilová Simona Hradec u Stoda-Honza Adamec
3939Skalice Kamila SirotkováPBHonza Adamec
4040Kosova Hora Mulačová LenkaPBHonza Adamec
4141Dalovice Simona CupalováKVHonza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřice nad Úhlavou Lukáš RajšlKTHonza Adamec
22Horní Bělá Jan NovýPSHonza Adamec
33Dobřany Šváb JanPJHonza Adamec
44Obora Kryštof RamajzlPSHonza Adamec
55Všeruby Jaroslav KristlPSHonza Adamec
66Bystřice nad Úhlavou Petr ĎurišKTHonza Adamec
77Obora Ondřej MüllerPSHonza Adamec
88Bystřice nad Úhlavou Jiří HolýKTHonza Adamec
99Jáchymov František TrefnýKVHonza Adamec
1010Bystřice nad Úhlavou Tomáš MatheislKTHonza Adamec
1111Bystřice nad Úhlavou Michal VáclavovicKTHonza Adamec
1212Hradec Lukáš SnášelPJHonza Adamec
1313Bystřice nad Úhlavou Tomáš KopřivaKTHonza Adamec
1414Obora Jakub Straka PSHonza Adamec
1515Jáchymov Lukáš VaněčekKVHonza Adamec
1616Nevřeň Jakub RamajzlPSHonza Adamec
1717Hradec Jiří GrömerPJHonza Adamec
1818Horní Slavkov Vašíček JaroslavSOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/04/24 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2011/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2012/05/27 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2013/05/04 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2014/05/03 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2015/05/02 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2018/09/22 Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/11/16 Pohořelice fotbalové hřiště, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/07 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga