Plzeň, Košutka 2015 - Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m

Liga: -
Místo: Všeruby
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 02. 05. 2015 09:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 02. 05. 2015 09:00
Konec rezervace: 02. 05. 2015 09:00
Začátek tipování:  02. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 02. 05. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost
Zařazeno do: Běh s překážky

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vseruby-6666.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Dorostenky
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Bělá Jana TřeštíkováPSHonza Adamec
22Všeruby Adéla TeskováPSHonza Adamec
33Obora Tereza ŠlehoberováPSHonza Adamec
44Jáchymov Eliška NovotnáKVHonza Adamec
55Úněšov Provazníková MichaelaPSHonza Adamec
66Dalovice Andrea Krumphanzlová KVHonza Adamec
77Obora Štěpánka KleinováPSHonza Adamec
88Všeruby Naďa SmejkalováPSHonza Adamec
99Obora Adéla BaslováPSHonza Adamec
1010- Monika Malá Bystřice n. Úhl.-Honza Adamec
1111Malechov Tůmová LucieKTHonza Adamec
1212Obora Adéla ŠmídováPSHonza Adamec
1313- Jana Šotová Bystřice n. Úhl.-Honza Adamec
1414Malechov Kabelková KláraKTHonza Adamec
1515Jáchymov Martina PlaschkováKVHonza Adamec
1616Obora Adéla KohutováPSHonza Adamec
1717Horní Bělá Viktorie JíchováPSHonza Adamec
1818Nýřany Fišerová KateřinaPSHonza Adamec
1919Malechov Kabelková EliškaKTHonza Adamec
2020Obora Adéla HákováPSHonza Adamec
2121Úněšov Pešíková VeronikaPSHonza Adamec
2222Obora Kateřina RůžkováPSHonza Adamec
2323Nýřany Jungmannová ZuzanaPSHonza Adamec
2424Obora Radka UrbánkováPSHonza Adamec
2525Úněšov Jandová MichaelaPSHonza Adamec
2626Obora Eliška Růžková PSHonza Adamec
2727Nýřany Fišerová LuciePSHonza Adamec
2828- Masarová Vendula Horní Slavkov-Honza Adamec
2929Všeruby Veronika SmejkalováPSHonza Adamec
3030Jáchymov Jana KneiflováKVHonza Adamec
3131- Píchová Aneta Hradec u Stoda-Honza Adamec
3232Nýřany Egermayerová PavlaPSHonza Adamec
3333Obora Michaela FrantováPSHonza Adamec
3434Jáchymov Kateřina KneiflováKVHonza Adamec
3535Skalice Nela ČernáPBHonza Adamec
3636Úněšov Joudalová DenisaPSHonza Adamec
3737Všeruby Tereza JelínkováPSHonza Adamec
3838- Svozilová Simona Hradec u Stoda-Honza Adamec
3939Skalice Kamila SirotkováPBHonza Adamec
4040Kosova Hora Mulačová LenkaPBHonza Adamec
4141Dalovice Simona CupalováKVHonza Adamec
Dorostenci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřice nad Úhlavou Lukáš RajšlKTHonza Adamec
22Horní Bělá Jan NovýPSHonza Adamec
33Dobřany Šváb JanPJHonza Adamec
44Obora Kryštof RamajzlPSHonza Adamec
55Všeruby Jaroslav KristlPSHonza Adamec
66Bystřice nad Úhlavou Petr ĎurišKTHonza Adamec
77Obora Ondřej MüllerPSHonza Adamec
88Bystřice nad Úhlavou Jiří HolýKTHonza Adamec
99Jáchymov František TrefnýKVHonza Adamec
1010Bystřice nad Úhlavou Tomáš MatheislKTHonza Adamec
1111Bystřice nad Úhlavou Michal VáclavovicKTHonza Adamec
1212Hradec Lukáš SnášelPJHonza Adamec
1313Bystřice nad Úhlavou Tomáš KopřivaKTHonza Adamec
1414Obora Jakub Straka PSHonza Adamec
1515Jáchymov Lukáš VaněčekKVHonza Adamec
1616Nevřeň Jakub RamajzlPSHonza Adamec
1717Hradec Jiří GrömerPJHonza Adamec
1818Horní Slavkov Vašíček JaroslavSOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/04/24 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2011/05/07 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2012/05/27 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2013/05/04 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2014/05/03 Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2015/05/02 Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m
-
2018/09/22 Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga