Výkleky 2023 - 7. kolo Moravského poháru

Liga: MPMHJ
Místo: Výkleky
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 09. 2023 13:00
Kontakt:   Stanislav Müller
Telefon:  777 651 558

Začátek rezervace: 01. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2023 20:00
Začátek tipování:  16. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2023 00:00
Zadal: admin MPPU

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Požární útok na 3B pravidla Moravského poháru- liga MHJ a PRL v PÚ 

nástup v 13.00

start prvního družstva v 13.15

Povrch: vydlážděná základna, od základny k terčům travnatý povrch.

 Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-vykleky-13185.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Partutovice PRŠtěpán Dreiseitel
22Chropyně KMVladislav Sedlařík
33Křenovice PRMarek Zavřel
44Tršice OLHonza Balint
55Rokytnice PRDaniel Fáber
66Počenice KMPavel Kunčar
77Hlubočky OLHonza Balint
88Seloutky PVIvo Doležel
99Staměřice PRMarek Ocelka
1010Litenčice KMFilip Měrka
1111Chvalnov KMDaniel Šušlík
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Vysoká PRTomáš Horák
1414Býškovice MužiPRJindřich Fiala
1515Hlinsko PRPetr Šromota
1616Medlov Medlov AKMSDH Medlov
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Rokytnice PRDaniel Fáber
22Počenice KMPavel Kunčar
33Karolín KMKarolína Malenovská
44Velký Týnec OLAlena Šubová
55Seloutky PVIvo Doležel
66Tršice OLHonza Balint
77Výkleky PRMichaela Zdařilová
88Střítež nad Ludinou BPRNikola Lukšíková
99Litenčice KMFilip Měrka
1010Býškovice PRJindřich Fiala
1111Pohořelice ZLJana Forbelská
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Výkleky PRMichaela Zdařilová
23Chropyně KMVladislav Sedlařík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hlinsko PR16,5716,4916,572019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Ludslavice KM16,7216,8216,822019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Hlinsko PR17,2117,4817,482023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,1717,5817,582019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hoštice KM17,59178,9017,892023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Odry TošOdryNJ17,9717,4117,972019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hoštice KM17,9917,8017,992022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nenakonice OL17,6318,4218,422022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Nenakonice OL18,0818,5318,532019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Císařov PR19,0618,8919,062019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kokory PR19,2019,2119,212019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Partutovice PR18,54193,1019,312023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Křenovice PR17,8319,3419,342023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kokory PR19,3419,3319,342022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tršice OL19,1519,5119,512022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chropyně KM18,5919,5819,582022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Chvalnov KM18,3319,8719,872023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Velká (Hranice III) PR20,3020,5520,552022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Býškovice PR20,7420,3320,742022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Seloutky PV20,8620,5920,862022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Výkleky PR21,1321,1221,132019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Křenovice PR20,6221,3221,322019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Výkleky PR21,4822,1322,132022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Seloutky PV22,0422,3922,392023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hlubočky OL22,5618,6022,562023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Býškovice PR22,8922,4222,892019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Medlov KM22,8223,0523,052023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Přáslavice BOL22,6123,0923,092019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Medlov AKM24,9223,0924,922023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Litenčice KM24,9025,2825,282023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Počenice KM25,8225,3425,822022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Radkova Lhota PR16,8226,0726,072019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Křenovice PR28,9928,8828,992022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Přáslavice AOL28,2029,8729,872019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Počenice KM35,8336,3236,322023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chropyně KM37,5522,1237,552023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tršice OL44,1946,4446,442023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Býškovice PR19,0846,6946,692023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Malé Výkleky PA39,3956,6256,622022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Radíkov OL--NP2019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pravčice KM--NP2019/09/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Vysoká PR--NP2023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/23 Kulturní areál Výkleky, Pohárová soutěž v PÚ ( muži - 3B, ženy - 2B )
-
2017/09/23 Výkleky, Pohárová soutěž v požárním útoku Výkleky 2017
-
2018/09/15 Výkleky, O putovní pohár SDH Výkleky
-
2019/09/28 Výkleky, O pohár starosty
PRL
2020/09/26 Výkleky - ZRUŠENO!, 15.kolo Moravského poháru - O pohár starosty
MPMHJ
2021/09/25 Výkleky - ZRUŠENO, 13.kolo Moravského poháru - O pohár starosty
MPMHJ
2022/09/17 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru
MPMHJ
2023/09/16 Výkleky, 7. kolo Moravského poháru
MPMHJ
2024/09/07 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru
MPMHJ
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/28 Rychlov u Skály, 6. kolo Moravského poháru
MPMHJ
2024/08/17 Lobodice-hasičský areál, 7.kolo Moravského poháru
MPMHJ
2024/08/24 Rokytnice u hasičské zbrojnice, 8. kolo Moravského poháru
MPMHJ
2024/09/07 Výkleky, 9. kolo Moravského pháru
MPMHJ
Kdy Kde Liga