Zahnašovice 2022 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: EXČR
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 09. 07. 2022 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 25. 06. 2022 20:00
Konec rezervace: 09. 07. 2022 11:00
Začátek tipování:  25. 06. 2022 20:00
Konec hlasování: 09. 07. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-12109.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Orlice BUOJiří Čech
22Mladcová ZLPořadatelé Extraligy
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Třeština SUPořadatelé Extraligy
77Prchalov NJHonza Adamec
88Sychotín BKHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Krotějov SportTAHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Babice VSHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Veselá ZLPořadatelé Extraligy
3030Dubenec TUMartínek z Dubence
3131Salaš UHPořadatelé Extraligy
3232Hrabišín SURoman Jírů
3333Kněžpole UHPaja Abrhám
3435Trnava ZLJiří Vajďák
3536Svatobořice HODavid Vodička
3637Vrbka KMKryštof Pospíšil
3738Vrbětice ZLBronislav Lysák
3839Staré Město UHIgor Malina
3940Zahnašovice KMPořadatelé Extraligy
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Bojkovice UHLucie Bartošová
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Roštění KMPořadatelé Extraligy
1313Pohořelice ZLKateřina Polášková
1414Hradčovice UHAdéla Stehlíková
1515Vlachovice ZLHana
1616Dětkovice VYBarbora Plšková
1717Martinice KMPetr Miklík
1818Tečovice ZLZdeněk Juřík
1919Děrné NJNikola Kostková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI15,5815,7115,712021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice CUO15,9015,7415,902022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB15,9315,9715,972022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM15,9915,9615,992019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC15,8916,1316,132021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budíkovice TR16,1615,3416,162022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pšánky HK16,3216,1216,322022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benetice TR16,4216,1916,422021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY15,9216,5216,522021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ratiboř VS16,5516,6816,682021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zahnašovice KM16,7416,2416,742020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Pravčice AKM16,8416,3816,842019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Pšánky HK16,3216,8716,872021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice VY16,8816,6316,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bílovice UH16,9316,5616,932021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pravčice AKM16,0616,9616,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bojkovice UH16,9716,5916,972022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ploukonice SM17,0416,7917,042022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Krasice - Prostějov PV16,6017,0417,042022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI16,3117,0817,082021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Špičky PR17,1516,8717,152018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV17,0117,2117,212022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zahnašovice KM17,2516,6717,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Stará Říše JI17,2515,6817,252022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Rymice KM16,9217,2517,252019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Malé Hoštice OP16,5117,2917,292020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zahnašovice KM17,3517,3517,352021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Pravčice BKM17,3617,3117,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Olešná HB17,4916,5317,492021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Roštění KM17,5916,7217,592022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hostašovice NJ17,7417,6517,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olšovec PR17,7817,5717,782020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Milotice nad Bečvou PR17,7917,7917,792019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dětkovice VY17,7517,8017,802020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bojkovice UH17,8117,1717,812021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vlachovice ZL17,9617,8117,962020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Ratiboř VS18,0417,4518,042020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pravčice BKM17,4318,1118,112018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Benetice TR18,1216,5618,122022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dražovice VY18,1216,8918,122020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olšovec PR18,2717,9418,272019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Velký Ořechov ZL18,2817,6918,282020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Hlinsko PR18,3017,5718,302019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Bohuslavice u Zlína ZL18,3617,7718,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vlachovice ZL17,5618,4218,422021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Milotice nad Bečvou PR18,4517,7818,452018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Opatovice PR18,4617,1318,462019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dětkovice VY16,5818,4918,492022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice BOP18,4918,0518,492020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rymice KM18,1518,5418,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Holešov KM18,6118,0118,612021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Milotice nad Bečvou PR18,4818,6318,632020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Pohořelice ZL18,6517,9118,652020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ploukonice SM17,0718,6518,652021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Loukov KM18,7417,6318,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Radíkov PR18,7518,3918,752018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Markvartovice OP18,8916,4618,892021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hostašovice NJ18,9218,7318,922020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Martinice KM18,9418,1218,942021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Děrné NJ15,9919,2119,212022/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Holešov KM17,9519,3419,342020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Popov ZL18,3519,4119,412020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Morkovice KM19,4619,3819,462020/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dub nad Moravou OL19,3319,7219,722019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ludslavice KM19,7519,1819,752021/08/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice - Zrušeno !!!, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2022/07/09 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/04 Tučapy, Memoriál
EXČR
2023/06/17 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/06/18 Čechtín, O pohár
EXČR
2023/06/24 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2023/06/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/15 Netín, Netín
EXČR
2023/07/16 Maršovice, Maršovice
EXČR
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/23 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/08/05 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2023/08/06 Miřetice, Miřetice-Chmelná
EXČR
2023/09/02 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2023/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga