Zahnašovice (KM) 2013 - 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE

Liga: -
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 06. 2013 13:00
Kontakt:   Miklík Petr
Telefon:  +420777637948

Začátek rezervace: 05. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2013 13:00
Začátek tipování:  10. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2013 00:00
Zadal: Petr Miklík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž na 3B dle pravidel PHL (možnost zapůjčení 2 soutěžících), kategorie muži , ženy. Tráva , základna NOVĚ zámková dlažba. Terče sklopné , časomíra elektronická. Současěn bude probíhat soutěž v pití piva. Více informací v diskuzi na firesportu.

1.místo kategorie muži i ženy finanční odměna + pohár + selátko
2.místo muži i ženy finanční odměna + pohár + dárkový koš
3.místo muži i ženy finanční odměna + pohár + tekutá odměna
4.místo muži i ženy finanční odměna
5.místo muži finanční odměna

 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-3365.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice AlpinátořiKMPetr Miklík
22Morkovice KMPetr Miklík
33Medlov KMPetr Miklík
44Vítonice KMPetr Miklík
55Nětčice KMPavel Žůrek
66Podhradní Lhota KMPetr Miklík
77Dobrotice KM
88Vésky Vésky AUHPetr Miklík
99Zdounky KMBarbora Bajerová
1010Nová Dědina Nová Dědina AKMPetr Miklík
1111Pravčice KMPetr Miklík
1212Vésky Vésky BUHPetr Miklík
1313Valšovice (Hranice VI) PRŠtěpán Kelar
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice ČičinyKMPetr Miklík
22Nětčice Nětčice AKMPetr Miklík
34Bílany KMPetr Miklík
45Zdounky KMBarbora Bajerová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM16,2916,4516,452018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Babice VS16,2916,7216,722017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Špičky PR16,7716,7016,772017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov ANJ16,1716,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Valšovice (Hranice VI) PR16,3716,9516,952018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Zahnašovice KM16,9816,7016,982017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Zahnašovice KM16,9916,9716,992015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Babice VS16,9217,0717,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mistřice UH17,1417,0017,142015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2416,8417,242017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabůvka PR16,9117,2617,262018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Karolín KM17,2816,8117,282017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Svoboda OP17,3017,1617,302016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Pravčice KM17,1517,3217,322015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mistřice UH17,3617,1617,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladcová ZL17,1217,4117,412015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Ludslavice KM17,1417,4117,412016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mladcová ZL16,7217,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mistřice UH17,1217,4717,472014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rymice KM17,3717,5617,562018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Radíkov PR17,0317,5917,592018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hodějice VY17,6217,2417,622017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Radkova Lhota PR17,2817,6717,672015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Velký Ořechov ZL17,6816,7417,682018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM17,4017,7017,702014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Rymice KM17,6817,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rymice KM17,7317,5617,732016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Špičky PR17,3517,7317,732015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabůvka PR17,7517,2517,752017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Ludslavice KM17,7017,8017,802015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Špičky PR17,8116,9617,812018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mladcová ZL17,6217,8217,822014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Hlinsko PR17,8317,5917,832018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rychlov KM17,1917,8517,852014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Dětkovice VY17,5917,8617,862018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rymice KM17,2117,8817,882017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Mistřice UH17,8817,5417,882016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Hlinsko PR17,9117,6417,912015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Podhradní Lhota KM17,8417,9417,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Křenovice PR18,0317,9318,032018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Radkova Lhota PR18,0317,1918,032017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Nětčice KM18,0617,3818,062014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Vésky AUH--18,072013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Pravčice KM17,1318,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mistřice UH16,7618,0718,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rychlov KM17,4618,0718,072015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Radkova Lhota PR17,3018,1318,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Karolín KM17,4418,1318,132014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Bratřejov ZL17,8618,1818,182015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Mladcová ZL16,9818,1918,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Mladcová ZL17,5718,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Křenovice PR17,3918,3018,302017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Podhradní Lhota KM--18,302013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Litenčice KM18,3518,2218,352017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Nová Dědina KM18,3617,4918,362017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chropyně KM18,3717,7818,372015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Martinice KM18,3918,3018,392014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Tučapy KM18,2218,4018,402017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Ivanovice na Hané VY17,9918,4118,412017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Mysločovice ZL18,4517,9918,452017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Radkova Lhota PR17,1918,5018,502018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Tučapy KM18,5218,0218,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Karolín KM18,0518,5318,532015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ludslavice KM17,5818,5518,552017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Radkova Lhota PR17,6418,5818,582014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Roštění KM18,6418,1218,642016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hradčovice UH18,5118,6418,642014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hoštice OP16,3318,6618,662018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Roštění KM18,3818,6618,662017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Milotice nad Bečvou PR18,6718,3418,672016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Vésky UH18,6917,9218,692014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Hlinsko PR18,1718,7118,712014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vítonice KM18,7518,7518,752014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Vítonice KM18,1918,7918,792015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Mysločovice ZL18,8718,3618,872018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sulimov KM18,5918,8718,872017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Polkovice PR18,9018,3418,902015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vésky BUH--18,902013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Litenčice KM18,9418,8718,942016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Louky ZL18,9518,7518,952017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Polkovice PR19,0018,7519,002014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jasenice VS19,0718,8619,072018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Hrabůvka PR18,9319,1319,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Mysločovice ZL19,1019,1719,172015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Chropyně KM18,4819,2119,212014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Martinice KM19,2119,2419,242018/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Zahnašovice KM18,0219,2419,242016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Veselá ZL17,7919,2619,262014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sulimov KM18,9819,2819,282016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Ludslavice KM--19,312013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Karolín KM18,3219,3219,322016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Podhradní Lhota KM18,0119,3319,332017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nová Dědina KM17,3519,3419,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Luboměř NJ19,3417,4719,342015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Nová Dědina BKM18,6519,4019,402015/08/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nová Dědina BKM19,4018,1719,402016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Pravčice KM17,5319,4519,452016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Tučapy KM18,7419,4819,482014/08/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Martinice KM19,5019,0419,502017/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Nětčice KM--19,552013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga