Zahnašovice 2017 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-8290.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mysločovice ZLMishi
23Sulimov KMMishi
34Svoboda OPMishi
45Mladcová ZLMishi
56Mistřice UHMishi
67Litenčice KMMishi
78Pravčice KMMishi
89Rymice KMMishi
910Karolín KMMishi
1011Luboměř NJMishi
1112Tučapy KMMishi
1213Radkova Lhota PRMishi
1314Nová Dědina KMMishi
1415Vítonice KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Křenovice PRMishi
1718Brusné KMMartin Šťastný
1819Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Nevšová AZLBronislav Lysák
2122Louky ZLpeca
2223Špičky PRJarda Schneider
2325Babice VSDalibor Plesník
2426Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2528Přílepy KMRadim Kašpárek
2629Velká Lhota VSJosef Sabo
2730Morkovice KMPavel Krejčí
2831Malhotice PRLuboš Lehnert
2932Tršice OLJaroslav Hubka
3033Sobíšky PRHonza Balint
3134Medlov KMPetr Miklík
3235Hrabůvka PRHonza
3336Roštění KMPavel Lajda
3437Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3538Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3639Vrchoslavice PVRadim Janečka
3740Šarovy ZLTom Mladší
3841Zdounky KMJiří Šauer
3942Hodějice VYMartin Bezděk
4043Ludslavice KMPavel Lužík
4144Hostišová ZLPatrik Dosoudil
4245Ivanovice na Hané VYPetr Miklík
4346Služovice OPPetr Miklík
4447Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
4552Kučerov VYMartin Bezděk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Radíkov PRMagdaléna Hlavová
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Loukov KMJakub Adámek
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Brusné KMMartin Šťastný
1212Pravčice BKMMishi
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM15,9915,9615,992019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pravčice AKM16,8416,3816,842019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY16,8816,6316,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Pravčice AKM16,0616,9616,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pravčice KM16,9116,9716,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Špičky PR17,1516,8717,152018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM17,2516,6717,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rymice KM16,9217,2517,252019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice KM17,0417,3217,322016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Špičky PR17,3316,5217,332017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Pravčice BKM17,3617,3117,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hodějice VY16,4717,4017,402017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Slušovice ZL17,3017,4817,482016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pravčice BKM17,5016,8317,502017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlinsko PR17,5317,5417,542017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zahnašovice KM17,1017,5517,552017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pravčice AKM17,6817,7317,732017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hostašovice NJ17,7417,6517,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Milotice nad Bečvou PR17,7917,7917,792019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahnašovice KM17,8117,0817,812014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zahnašovice KM16,8617,8317,832015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rymice KM17,9416,6317,942015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Milotice nad Bečvou PR17,9617,1617,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlinsko PR17,9817,2017,982014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Svoboda OP17,3218,0118,012017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pravčice BKM17,4318,1118,112018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pravčice KM18,1217,2718,122014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Rymice KM18,1917,9618,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nětčice KM18,2418,0818,242017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olšovec PR18,2717,9418,272019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Hlinsko PR18,3017,5718,302019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rychlov KM18,3317,6618,332015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bohuslavice u Zlína ZL18,3617,7718,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Milotice nad Bečvou PR18,4517,7818,452018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Opatovice PR18,4617,1318,462019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Hlinsko PR18,5318,3218,532015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Rymice KM18,1518,5418,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hlinsko PR18,6217,4218,622016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Loukov KM18,7417,6318,742019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radíkov PR18,7518,3918,752018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Loukov KM17,2218,8518,852014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Bílany KM16,9919,0019,002015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy KM18,4719,0019,002016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílany KM--19,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Rychlov KM19,1119,0019,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Prštné ZL17,8919,1119,112014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílany KM19,1618,9219,162014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rymice KM19,0119,4219,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nětčice BKM18,8019,5019,502014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nětčice KM19,6918,6319,692014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dub nad Moravou OL19,3319,7219,722019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tučapy KM19,3519,7419,742014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Zdounky KM--19,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Machová ZL18,4119,8919,892015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nětčice KM18,0019,9619,962016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Machová ZL19,9819,8419,982016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nětčice AKM--19,992013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Tučapy KM20,2819,1520,282015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zahnašovice KM17,7720,3820,382016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Špičky PR20,4116,8220,412016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radkova Lhota PR17,9420,4720,472019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nenakonice OL19,9620,4820,482018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Počenice KM19,4920,4820,482014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Loukov KM--20,772013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Hlinsko PR17,6820,8020,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Loukov KM20,8320,3920,832018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Brusné BKM21,0421,0321,042016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nětčice KM19,7021,2421,242015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Loukov KM21,4518,2621,452017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nětčice BKM--21,472013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Sazovice ZL21,6021,1521,602015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Karolín KM21,6520,6121,652019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Vrchoslavice PV21,7720,2921,772016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kostelany KM21,6621,8821,882018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rychlov KM22,2121,7922,212014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Karolín KM22,2921,1122,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sazovice ZL20,5523,0923,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Martinice KM23,3323,4323,432019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Morkovice KM22,5523,6223,622019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Zahnašovice KM--24,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Hodějice VY24,6524,4524,652016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Bohuslavice u Zlína ZL--25,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílany KM25,2325,2725,272016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Sazovice ZL25,3221,0825,322017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nětčice KM16,8927,3927,392018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Loukov KM27,8427,0827,842015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rymice KM17,6428,9028,902016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Loukov KM29,8628,3429,862016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nětčice KM30,7530,5730,752019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Radíkov PR30,8729,9330,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Machová ZL36,2636,5636,562014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Brusné AKM21,0537,3037,302016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Rychlov KM42,5542,4342,552016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Lobodice PR52,2253,1953,192015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Bojkovice UHNPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Dětkovice VYNPNPNP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Veselá ZLMSMSMS2015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov
PHL
2020/05/30 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2020/06/06 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2020/06/13 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2020/06/27 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2020/07/18 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2020/07/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice
PHL
2020/08/01 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2020/08/23 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice
PHL
2020/08/29 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
Kdy Kde Liga