Zahnašovice 2017 - O pohár obce Zahnašovice

Liga: PHL
Místo: TAG Zahnašovice
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 16. 07. 2017 11:00
Kontakt:   Petr Miklík
Telefon:  736 625 116

Začátek rezervace: 02. 07. 2017 20:00
Konec rezervace: 15. 07. 2017 20:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2017 00:00
Zadal: Mishi

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Nástup družstev v 10:45, start prvního družstva 11:00

Kategorie: Muži 3B a Ženy 2B
Základna: Vydlážděn celý náběh a kolem základny zamkovou dlažbou 
Povrch: Rovný travnatý povrch, fotbalové hřiště
Časomíra: Terče sklopné, časomíra elektronická s měřením obou terčů


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahnasovice-8290.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Mysločovice ZLMishi
23Sulimov KMMishi
34Svoboda OPMishi
45Mladcová ZLMishi
56Mistřice UHMishi
67Litenčice KMMishi
78Pravčice KMMishi
89Rymice KMMishi
910Karolín KMMishi
1011Luboměř NJMishi
1112Tučapy KMMishi
1213Radkova Lhota PRMishi
1314Nová Dědina KMMishi
1415Vítonice KMMishi
1516Nětčice KMMishi
1617Křenovice PRMishi
1718Brusné KMMartin Šťastný
1819Dětkovice VYMichal Hrabánek
1920Hlinsko PRPetr Šromota
2021Nevšová AZLBronislav Lysák
2122Louky ZLpeca
2223Špičky PRJarda Schneider
2325Babice VSDalibor Plesník
2426Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2528Přílepy KMRadim Kašpárek
2629Velká Lhota VSJosef Sabo
2730Morkovice KMPavel Krejčí
2831Malhotice PRLuboš Lehnert
2932Tršice OLJaroslav Hubka
3033Sobíšky PRHonza Balint
3134Medlov KMPetr Miklík
3235Hrabůvka PRHonza
3336Roštění KMPavel Lajda
3437Milotice nad Bečvou PRLuboš Kopřiva
3538Valšovice (Hranice VI) PRPetr Řeháček
3639Vrchoslavice PVRadim Janečka
3740Šarovy ZLTom Mladší
3841Zdounky KMJiří Šauer
3942Hodějice VYMartin Bezděk
4043Ludslavice KMPavel Lužík
4144Hostišová ZLPatrik Dosoudil
4245Ivanovice na Hané VYPetr Miklík
4346Služovice OPPetr Miklík
4447Prchalov "A"NJFilip Pustějovský
4552Kučerov VYMartin Bezděk
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11TAG Zahnašovice KMMishi
22Špičky PRMishi
33Radíkov PRMagdaléna Hlavová
44Rymice KMMishi
55Nětčice KMMishi
66Pravčice AKMMishi
77Dětkovice VYMichal Hrabánek
88Milotice nad Bečvou PRPetr Korábečný
99Loukov KMJakub Adámek
1010Hlinsko PRPetr Šromota
1111Brusné KMMartin Šťastný
1212Pravčice BKMMishi
1313Střítež nad Ludinou PRKristýna Čočková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Zahnašovice (KM), 2.ročník o Pohár obce ZAHNAŠOVICE
-
2014/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2015/08/01 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2016/07/17 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2017/07/16 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/18 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho
PHL
2019/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice
PHL
2019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova
PHL
2019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice
PHL
2019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina
PHL
2019/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov
PHL
2019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění
PHL
2019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice
PHL
2019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
PHL
2019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
PHL
2019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici
PHL
2019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín
PHL
2019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice
PHL
Kdy Kde Liga