Zahorčice 2015 - O pohár starosty obce Zahorčice

Liga: ZČHL
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 07. 2015 12:00
Kontakt:   Tesárek Robert
Telefon:  +420 728 060 258

Začátek rezervace: 06. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 17. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání: sobota začátek srpna (Noční soutěž), mimo termín Extraligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-6062.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSHonza Adamec
22Kalenice STHonza Adamec
33Zahorčice STHonza Adamec
44Vřeskovice KTHonza Adamec
55Benešova Hora PTHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Šipoun PTHonza Adamec
88Únětice PJHonza Adamec
99Hejná KTHonza Adamec
1010Dehtín KTHonza Adamec
1111Drachkov STHonza Adamec
1212Horní Kamenice DOHonza Adamec
1313Bezdědovice STHonza Adamec
1414Chrást DraciPBHonza Adamec
1515Přechovice STHonza Adamec
1616Bolkov PJHonza Adamec
1717Mokrouše PJHonza Adamec
1818Dolany PTHonza Adamec
1919Robčice PJHonza Adamec
2020Doubravice u Volyně STHonza Adamec
2121Štichovice PSHonza Adamec
2222Sloup PZHonza Adamec
2323Nevřeň PSHonza Adamec
2424Výškovice PTHonza Adamec
2525Štěnovický Borek PJHonza Adamec
2626Obora PSHonza Adamec
2727Nišovice STHonza Adamec
2828Březnice PBHonza Adamec
2929Poděvousy DOHonza Adamec
3030Novosedly STHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Výškovice PTHonza Adamec
33Štěnovický Borek PJHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Sloup PZHonza Adamec
77Lužná RAHonza Adamec
88Horní Lukavice PJHonza Adamec
99Chotíkov PSHonza Adamec
1010Mrtník PSHonza Adamec
1111Žernovice PTHonza Adamec
1212Nihošovice STHonza Adamec
1313Vacov  APTHonza Adamec
1414Dolany PTHonza Adamec
1515Poděvousy DOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI16,0815,9616,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Únětice PJ16,2016,0416,202015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Mladoňovice TR16,2216,0416,222018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ16,1416,2416,242015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO16,1916,3216,322018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,2416,3216,322017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,1716,3616,362015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC15,9916,3716,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Krasonice JI16,3716,2616,372018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC16,3816,1716,382017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,1016,3816,382015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Bašnice JC16,3116,4216,422016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Prchalov NJ16,4716,4416,472016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Oponešice TR16,3416,4716,472017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Stará Říše JI16,5216,3016,522017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Trnava TR16,6116,1516,612018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jankov BN16,5016,6316,632016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Trnava TR16,6416,4016,642017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Velké Hoštice OP16,1916,6916,692016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Stará Říše JI16,2216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chářovice BN16,7316,5016,732017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR16,7516,4916,752016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4216,7516,752017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chrást DraciPB16,5616,7516,752015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Radostín nad Oslavou ZR16,7616,4716,762018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bohdalín PE16,7716,7916,792015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jinolice RenmotorJC16,4116,8016,802016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kalenice ST16,6716,8016,802015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mladoňovice TR16,8116,1916,812017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Žernovník BK16,3616,8216,822015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Šipoun PT16,8416,4716,842017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Lavičky ZR16,8516,5016,852015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Velké Hoštice OP15,9016,8716,872018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Lukavice PJ16,8816,6616,882015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kalenice ST16,8816,7216,882017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Pasohlávky BV16,6516,8816,882015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Tatobity SM16,8916,9016,902015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4416,9116,912016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Pasohlávky BV16,4216,9216,922018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chrást PB16,5916,9616,962017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Chotěmice TA16,9116,9816,982015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Starý Lískovec Sport BM16,9916,3916,992016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Libuň JC16,9217,0017,002015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Doubravice u Volyně ST--17,022012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Zlatá Olešnice JN17,0316,7617,032017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Kalenice ST16,6817,0417,042015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Tatobity SM16,8717,0617,062017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Plumlov PV17,0616,2617,062018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrášťany LT16,5517,0717,072015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Šipoun PT16,7017,0817,082018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Novosedly ST17,0916,9117,092016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Lavičky ZR17,1016,2517,102017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Pasohlávky BV17,1217,0717,122017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Novosedly ST16,6717,1217,122018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lhotky Sport ZR16,7017,1317,132016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Hrobice PA16,3617,1317,132017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bezdědovice ST17,0917,1417,142016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Pasohlávky BV17,1416,7917,142016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Žernovice PT17,1516,7817,152015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Petrovice BTR16,9817,1517,152018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bašnice JC17,0017,1617,162018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chotěmice TA16,8317,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Letohrad - Kunčice BUO17,1817,1817,182016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly ST16,8417,1817,182017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Poděvousy DO17,1217,1917,192016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Oponešice TR17,2116,6417,212018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Olešná HB16,5517,2517,252016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Letohrad - Kunčice CUO16,4417,2617,262016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Vranovice PB17,2716,4617,272017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Doubravice u Volyně ST17,2717,2917,292017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lavičky ZR17,3017,0517,302018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kalenice ST--17,312012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Plumlov PV17,3116,8717,312016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Chlum CK17,3417,1417,342015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zahorčice ST17,1017,3417,342016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Žernovice APT17,3517,1117,352014/07/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Moravany PA17,4017,2617,402018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Krásná Ves MB17,4117,3517,412017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Plumlov PV17,4216,4317,422017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Radětice PB17,4417,1517,442017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Únětice PJ17,4516,4117,452015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Dvorce TA17,4616,8317,462016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dehtín KT17,4717,0717,472015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lhotky Sport ZR17,4717,4917,492015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Benešova Hora PT17,5017,1917,502016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Bezdědovice ST17,0017,5117,512018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chrášťany LT16,7517,5217,522016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Žďár JH17,0817,5417,542015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chotěmice TA16,9517,5517,552017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žernovice APT--17,552012/07/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Bezdědovice ST17,5617,0817,562015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krasonice JI16,0917,5617,562015/08/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Letohrad JeleniUO16,1517,5717,572018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Doubravice u Volyně ST17,4817,5917,592015/07/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Žernovice PT17,6017,3017,602016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lavičky ZR16,9517,6017,602016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Lhotky Sport ZR17,6216,3517,622017/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Doubravice u Volyně ST17,6417,6317,642016/08/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Doubravice u Volyně ST17,6517,6017,652018/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Obrubce MB17,5917,6617,662016/07/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga