Zahorčice 2015 - O pohár starosty obce Zahorčice

Liga: ZČHL
Místo: Zahorčice
Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
Kdy: 18. 07. 2015 12:00
Kontakt:   Tesárek Robert
Telefon:  +420 728 060 258

Začátek rezervace: 06. 07. 2015 20:00
Konec rezervace: 17. 07. 2015 20:00
Začátek tipování:  06. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 18. 07. 2015 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Datum a čas pořádání: sobota začátek srpna (Noční soutěž), mimo termín Extraligy


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zahorcice-6062.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Úherce PSHonza Adamec
22Kalenice STHonza Adamec
33Zahorčice STHonza Adamec
44Vřeskovice KTHonza Adamec
55Benešova Hora PTHonza Adamec
66Horní Lukavice PJHonza Adamec
77Šipoun PTHonza Adamec
88Únětice 1911 PJHonza Adamec
99Hejná KTHonza Adamec
1010Dehtín KTHonza Adamec
1111Drachkov STHonza Adamec
1212Horní Kamenice DOHonza Adamec
1313Bezdědovice STHonza Adamec
1414Chrást DraciPBHonza Adamec
1515Přechovice STHonza Adamec
1616Bolkov PJHonza Adamec
1717Mokrouše PJHonza Adamec
1818Dolany PTHonza Adamec
1919Robčice PJHonza Adamec
2020Doubravice u Volyně STHonza Adamec
2121Štichovice PSHonza Adamec
2222Sloup PZHonza Adamec
2323Nevřeň PSHonza Adamec
2424Výškovice PTHonza Adamec
2525Štěnovický Borek PJHonza Adamec
2626Obora PSHonza Adamec
2727Nišovice STHonza Adamec
2828Březnice PBHonza Adamec
2929Poděvousy DOHonza Adamec
3030Novosedly STHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJHonza Adamec
22Výškovice PTHonza Adamec
33Štěnovický Borek PJHonza Adamec
44Dehtín KTHonza Adamec
55Štichovice PSHonza Adamec
66Sloup PZHonza Adamec
77Lužná RAHonza Adamec
88Horní Lukavice PJHonza Adamec
99Chotíkov PSHonza Adamec
1010Mrtník PSHonza Adamec
1111Žernovice PTHonza Adamec
1212Nihošovice STHonza Adamec
1313Vacov  APTHonza Adamec
1414Dolany PTHonza Adamec
1515Poděvousy DOHonza Adamec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,0615,6216,062015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK16,0516,1216,122015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4316,2816,432016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI16,4916,1816,492017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Myštěves HK16,5715,9316,572016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Louňovice pod Blaníkem BN16,6016,0116,602017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT15,8116,6116,612017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Dlouhá Ves RK16,6916,6116,692019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC16,6216,7316,732015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM16,7716,1816,772017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytno PA16,8016,7316,802017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC16,8416,1716,842019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Budišov TR16,5216,9116,912019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem BN15,6416,9216,922015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Stará Říše JI16,9416,4316,942018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radíkov PR16,8016,9416,942017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Stará Říše JI16,6416,9716,972019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Olešná HB16,9216,9916,992018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dvorce TA17,0516,7517,052015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malé Hoštice OP17,0516,5617,052019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI17,1016,8317,102019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Chotíkov PS17,1116,6017,112018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC17,1516,9617,152016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychotín BBK17,0717,1617,162016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hrobice PA17,1816,7817,182017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vitiněves JC17,2217,0217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Chrášťany LT16,3017,2217,222016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Libuň JC16,4117,3717,372018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Olešná HB17,4016,9917,402019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Vranovice PekloPB17,5817,0117,582017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Líchovy PB17,6317,0017,632017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Krásná Ves MB17,3717,6417,642016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC17,6517,4717,652017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Sloup PZ17,6516,8817,652018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Dětkovice VY17,6217,7117,712019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Katusice MB17,8917,8617,892018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nihošovice ST17,6817,9317,932015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dolany PT17,6418,0118,012015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Dvorce TA18,0517,7418,052018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO17,4518,0818,082018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Žernovice PT17,4718,1418,142015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Žernovice PT17,7718,1918,192014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Poděvousy DO17,3618,2018,202018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolany PT18,2317,9618,232014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nihošovice ST17,8418,3718,372013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Únětice 1911 PJ18,4118,1218,412015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dehtín KT18,5418,2418,542015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Výškovice PT18,4618,6118,612016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC17,4718,6218,622015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce TA18,0018,6418,642016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Žernovice PT--18,712012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dvorce TA18,4718,7118,712017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Štichovice PS18,6318,8118,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sloup PZ18,8618,3318,862015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Malé Hoštice OP16,9818,8918,892018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Úněšov PS18,9018,3318,902017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nihošovice ST18,9418,3218,942015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Včelnice JH19,0918,7419,092016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chotíkov PS19,1018,8319,102015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Štěnovický Borek PJ19,1018,6419,102015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Žernovice PT18,9919,3219,322013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Hrdějovice CB19,3418,2419,342016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Dolany PT19,8318,9919,832016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Nihošovice ST19,8817,9419,882016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Nihošovice ST20,0818,9420,082014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Vacov APT19,6120,2520,252015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dražejov ST20,2520,1120,252016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Výškovice PT20,1920,2720,272013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Budilov APT--20,322012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Horní Lukavice PJ20,1720,4220,422015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Budilov BPT--20,512012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Dolany PT20,6420,3220,642013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolany PT--20,722012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nihošovice ST20,9418,7320,942016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Svatá Maří PT--21,042012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dolany PT20,6421,1721,172017/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Vacov APT21,0021,1921,192016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Výškovice PT20,4721,4021,402014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Vacov PT21,5117,7521,512016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Mrtník PS21,5518,7521,552015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Nevcehle JI21,9119,9421,912016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Ústrašice TA19,1122,1322,132015/08/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vacov CPT20,5522,2422,242016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Stachy PT--23,072012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Vacov BPT21,8023,1123,112013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vacov APT23,7721,5423,772013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bohumilice PT--23,912012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Výškovice PT20,4424,2424,242015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hrobice ExplosiaPA24,2523,5124,252018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Nihošovice ST--24,322012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Žihobce KT25,1625,6125,612016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lužná RA20,6525,8925,892015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Radíkov PR26,1025,5226,102016/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Vacov PT27,5223,6527,522014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Benešova Hora PT--33,662012/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Stachy PT45,9633,8245,962013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Hlubyně PBNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Sloup PZNPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nepomuky UONPNPNP2019/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Skrochovice OPNPNPNP2018/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/05 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2012/07/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2013/07/20 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2014/07/19 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
ŠHL
2015/07/18 Zahorčice, O pohár starosty obce Zahorčice
ZČHL
2015/07/18 Zahorčice, ŠHL, soutěž zařazená do ŠHL a ZČHL
ŠHL
2015/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/07/17 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice
EXČR
2016/08/20 Zahorčice, Zahorčice
ŠHL
2017/08/13 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/23 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/06/28 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/07/25 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/07/25 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/07/26 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/02 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/22 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice
ZČHL
Kdy Kde Liga