Zdešov, na návsi 2018 - Velikonoční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 31. 03. 2018 09:00
Kontakt:   SDH Zdešov
Telefon:  607940454

Začátek rezervace: 23. 02. 2018 20:00
Konec rezervace: 26. 03. 2018 09:00
Začátek tipování:  23. 02. 2018 20:00
Konec hlasování: 31. 03. 2018 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

VI.ročník Velikonoční soutěže v požárním útoku ve Zdešově. 
Co nás čeká: požární útok na 2B na asfaltovem povrchu, elektronická časomíra SDH Strmilov, startér p.Doležal 👌
Časový plán: od 9 hodin prezentace, od 10 hodin start závodu. 
Přihlašování: výhradně na www.firesport.eu, startovní listina společná pro muže i ženy. 
STARTOVNÉ: letos se bude platit předem na účet!!!!!!!!!
Číslo účtu: 283078122/0300
Částka: 300,- Kč
Zpráva pro příjemce: Název SDH + muži/ženy
Každý, kdo chce ve Zdešově odstartovat musí nejpozději do 26.3.(LÉPE DŘÍVE) zaplatit 300,- na účet!

Co dál: občerstvení, tekutiny teplé i chlazené, teplé zázemí v Kde hned vedle dráhy, ceny pro soutěžící a na závěr i pokračování s hudbou 👍🏼👍🏼👍🏼

Máte další dotazy? Pište zprávu na fbstránku SDH Zdešov nebo volejte 607 940 454 Petra Vetýšková nebo 607 635 701 p. Kučera


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-9348.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Český Rudolec JHPeťa V.
33Mělník Blata - mužiMERadek Svoboda
44Milíčov JIFilip Pech
55Ústrašice ženyTALukáš Kouba
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Žďár JHPeťa V.
88Mělník Blata - ženyMERadek Svoboda
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Slavošovice MužiCBOndřej Steinhäusl
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Lodhéřov JHPetr Hronza
1313Ústrašice BTAPeťa V.
1414Markvarec JHOndřej Pecha
1515Rybova Lhota TAPeťa V.
1616Slapy ATAPeťa V.
1717Horní Meziříčko AJHOndřej Kos
1818Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
1919Milenovice PIKarel Lauseker
2020Načeradec BNNikola Vašková
2121Srubec CBJosef Dráb
2222Roseč JHJan Šachl
2323Plešovice CKAntonín Haniš
2424Drunče JHMichal Drs
2525Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2626Dešná BJHAleš Coufal
2727Bohdalín PEPatrik Baláž
2828Chrbonín ženyTAPeťa V.
2929Žirovnice APEPeťa V.
3030Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3131Cizkrajov ženyJHKarel Běhan
3232Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3333Stajka JHLuboš Petr
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Jindřichův Hradec I JHLukáš Bušta
3636Třebín -Lipí, MužiCBKarel Lauseker
3737Dobronice u Chýnova TAPeťa V.
3838Stříbřec MužiJHKateřina Pospíchalová
3939Telč JIPeťa V.
4040Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
4141Kamenice nad Lipou MužiPENikola Vašková
4242Polště JHJirka Písař
4343Chválkov ŽenyPEMichal Drs
4444Stříbřec ŽenyJHKateřina Pospíchalová
4545Želeč TáborTARadek
4646Řepeč TAOndřej Mrzena
4747Zhoř u Tábora ŽenyTAKatka Mrzenová
4848Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
4949Rohovka PEJan Štětka
5050Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5152Benešova Hora PTVladimír Jírovec
5254Zhoř u Tábora MužiTAKatka Mrzenová
5355Lom ženyTAHonza Dafčík
5456Počátky PEJan Radil
5557Choustník TASabina Šimečková
5658Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
5759Ledenice CBMatouš Janovský
5860Lom mužiTAHonza Dafčík
5961Police Muži TRPavel
6062Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
6163Zahorčice STPeťa V.
6265Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
6390Nová Ves JIEliška Nikodýmová
64100Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA13,9313,8313,932019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE14,9214,8614,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Český Rudolec JH15,0314,8415,032019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slavošovice CB15,2415,0515,242018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svaté Pole PB15,2714,7815,272019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Markvarec JH15,4015,3815,402019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,4814,9515,482019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH15,5015,3015,502018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slavošovice CB15,5215,3115,522019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Načeradec BN15,5515,3515,552019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Srubec CB15,6715,4515,672019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dešná BJH15,7515,2015,752018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou PE15,7814,9315,782019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Milenovice PI15,9215,3015,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chotěmice TA15,9315,1315,932018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Markvarec JH16,0115,6916,012018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bohdalín PE16,0415,1516,042019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Heřmaneč JH16,1515,5016,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Střížov JI16,1815,0616,182019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Řepeč TA16,3415,2216,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešova Hora PT16,3715,2216,372018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dešná BJH16,3814,6516,382019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Český Rudolec JH16,4815,7016,482018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dobronice u Chýnova TA16,6215,9616,622019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mysletice JI16,6816,0216,682018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Načeradec BN16,8516,1416,852018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Žirovnice PE16,9916,7416,992019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Srubec CB17,0015,4217,002018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Ústrašice BTA17,0916,9917,092019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kolence JH17,1216,4017,122019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Ústrašice BTA17,1416,5617,142018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA18,9818,6518,982019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrbonín TA19,3319,2619,332018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jakubov u Moravských Budějovic TR19,3718,0119,372019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrdějovice CB19,5119,0919,512018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zdešov JH19,8919,4919,892018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chrbonín TA19,9218,8519,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chválkov PE20,5820,4520,582018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Mydlovary CB20,5920,1120,592018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Milíčov JI20,9220,7220,922019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zajíčkov PE21,3020,6921,302018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH21,3419,1521,342019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Mělník ME21,3620,5121,362018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Ústrašice TA23,4619,9623,462018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Hrdějovice CB23,8617,4823,862019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH25,1523,8025,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Cizkrajov JH27,8227,2627,822018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI29,1223,7929,122018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lom TA34,6334,5734,632018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Strachoňovice JI39,7439,7439,742019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Stříbřec JH41,0225,8041,022018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Chválkov PENPNPNP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mydlovary CBNP19,42NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Nová Včelnice JHNP18,81NP2019/04/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/10/19 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu
-
2019/10/20 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže
-
2019/11/09 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2019/11/16 Pohořelice, O sametový pohár
-
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
Kdy Kde Liga