Zdešov, na návsi 2018 - Velikonoční soutěž v PÚ

Liga: -
Místo: Zdešov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 31. 03. 2018 09:00
Kontakt:   SDH Zdešov
Telefon:  607940454

Začátek rezervace: 23. 02. 2018 20:00
Konec rezervace: 26. 03. 2018 09:00
Začátek tipování:  23. 02. 2018 20:00
Konec hlasování: 31. 03. 2018 00:00
Zadal: Peťa V.

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

VI.ročník Velikonoční soutěže v požárním útoku ve Zdešově. 
Co nás čeká: požární útok na 2B na asfaltovem povrchu, elektronická časomíra SDH Strmilov, startér p.Doležal 👌
Časový plán: od 9 hodin prezentace, od 10 hodin start závodu. 
Přihlašování: výhradně na www.firesport.eu, startovní listina společná pro muže i ženy. 
STARTOVNÉ: letos se bude platit předem na účet!!!!!!!!!
Číslo účtu: 283078122/0300
Částka: 300,- Kč
Zpráva pro příjemce: Název SDH + muži/ženy
Každý, kdo chce ve Zdešově odstartovat musí nejpozději do 26.3.(LÉPE DŘÍVE) zaplatit 300,- na účet!

Co dál: občerstvení, tekutiny teplé i chlazené, teplé zázemí v Kde hned vedle dráhy, ceny pro soutěžící a na závěr i pokračování s hudbou 👍🏼👍🏼👍🏼

Máte další dotazy? Pište zprávu na fbstránku SDH Zdešov nebo volejte 607 940 454 Petra Vetýšková nebo 607 635 701 p. Kučera


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zdesov-9348.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Zdešov mužiJHPeťa V.
22Český Rudolec JHPeťa V.
33Mělník Blata - mužiMERadek Svoboda
44Milíčov JIFilip Pech
55Ústrašice ženyTALukáš Kouba
66Zdešov ženyJHPeťa V.
77Žďár JHPeťa V.
88Mělník Blata - ženyMERadek Svoboda
99Heřmaneč JHOndřej Pecha
1010Slavošovice MužiCBOndřej Steinhäusl
1111Panské Dubenky JIPetr Volavka
1212Lodhéřov JHPetr Hronza
1313Ústrašice BTAPeťa V.
1414Markvarec JHOndřej Pecha
1515Rybova Lhota TAPeťa V.
1616Slapy ATAPeťa V.
1717Horní Meziříčko AJHOndřej Kos
1818Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
1919Milenovice PIKarel Lauseker
2020Načeradec BNNikola Vašková
2121Srubec CBJosef Dráb
2222Roseč JHJan Šachl
2323Plešovice CKAntonín Haniš
2424Drunče JHMichal Drs
2525Cizkrajov JHbohuslav brůžek
2626Dešná BJHAleš Coufal
2727Bohdalín PEPatrik Baláž
2828Chrbonín ženyTAPeťa V.
2929Žirovnice APEPeťa V.
3030Zajíčkov ženyPEMichaela Hejdová
3131Cizkrajov ženyJHKarel Běhan
3232Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
3333Stajka JHLuboš Petr
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Jindřichův Hradec I JHLukáš Bušta
3636Třebín -Lipí, MužiCBKarel Lauseker
3737Dobronice u Chýnova TAPeťa V.
3838Stříbřec MužiJHKateřina Jonáčková
3939Telč JIPeťa V.
4040Mydlovary ŽenyCBSimona Fišerová
4141Kamenice nad Lipou MužiPENikola Vašková
4242Polště JHJirka Písař
4343Chválkov ŽenyPEMichal Drs
4444Stříbřec ŽenyJHKateřina Jonáčková
4545Želeč TáborTARadek
4646Řepeč TAOndřej Mrzena
4747Zhoř u Tábora ŽenyTAKatka Mrzenová
4848Lomnice nad Lužnicí ženyJHKateřina Bočková
4949Rohovka PEJan Štětka
5050Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
5152Benešova Hora PTVladimír Jírovec
5254Zhoř u Tábora MužiTAKatka Mrzenová
5355Lom ženyTAHonza Dafčík
5456Počátky PEJan Radil
5557Choustník TASabina Šimečková
5658Nová Ves u Chýnova TAJan Kainráth
5759Ledenice CBMatouš Janovský
5860Lom mužiTAHonza Dafčík
5961Police Muži TRPavel
6062Lásenice MužiJHLukáš Jankovec
6163Zahorčice STPeťa V.
6265Nová Včelnice ženyJHPavlína Jirků
6390Nová Ves JIEliška Nikodýmová
64100Mysletice JIStanislav Dolský


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov TA--14,772017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešná HB--14,822016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Žďár JH--14,862016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE14,9214,8614,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bohdalín PE15,0715,1715,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Žďár JH14,7115,2415,242014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Slavošovice CB15,2415,0515,242018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Řepeč TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dvorce TA--15,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Bohdalín PE--15,372016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,382017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chlum CK15,1715,4215,422014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Slapy TA--15,462015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zdešov JH15,5015,3015,502018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dešná BJH--15,512017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Řepeč TA--15,532017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Žďár JH--15,582015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Heřmaneč JH15,5915,5415,592014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Slapy TA14,4115,6215,622014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Slapy TA--15,652016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Žďár JH14,9815,6615,662013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Drahňovice BN--15,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dešná BJH--15,742016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Drunče JH--15,752017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dešná BJH15,7515,2015,752018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bohdalín PE--15,782017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Načeradec ABN15,8815,0615,882014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,8814,8215,882013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Cizkrajov JH--15,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Milenovice PI15,9215,3015,922018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chotěmice TA15,9315,1315,932018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Heřmaneč JH--15,942016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Markvarec JH16,0115,6916,012018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žďár JH--16,022017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kolence JH--16,142016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Heřmaneč JH16,1515,5016,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bohdalín PE--16,182015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chlum u Třeboně JH16,2316,0016,232014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chotěmice TA--16,272016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota - ÚstrašiceTA--16,302017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chýnov TA15,5316,3016,302014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kolence JH16,3116,0416,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strmilov JH16,3215,6316,322014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dvorce TA--16,322015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,322017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Chlum BCK--16,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chlum CK--16,342016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Strmilov JH16,3416,2516,342013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Markvarec JH--16,352016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benešova Hora PT16,3715,2216,372018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Tučapy TA--16,452015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Český Rudolec JH16,4815,7016,482018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jaronice CB--16,482015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zhoř u Tábora TA--16,492017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Český Rudolec JH--16,492015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Načeradec ABN--16,512015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zliv CB--16,522015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zahorčice ST--16,542016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chlum CK15,7416,6216,622013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Načeradec BN--16,652017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Mysletice JI16,6816,0216,682018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Strmilov JH--16,702015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zdešov JH--16,712016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Český Rudolec JH--16,732016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Český Rudolec JH16,7615,9816,762014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Kamenice nad Lipou PE--16,772016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Drunče JH--16,772015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bílkov ChválkovJH--16,782016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Strmilov JH--16,842017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Načeradec BN16,8516,1416,852018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malinné CR16,8716,5916,872014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Heřmaneč JH--16,882015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Zdešov JH--16,912015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kolence JH--16,912017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Načeradec BN--16,932016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Načeradec BBN16,9516,7216,952014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Srubec CB17,0015,4217,002018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Stříbřec JH17,0316,7217,032014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Havlíčkův Brod HB--17,052017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Cizkrajov JH--17,072016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Makov TA--17,132015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Ústrašice BTA17,1416,5617,142018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Rohovka PE--17,152017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Zliv ACB--17,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Stajka JH--17,212017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Milíčov JI17,2216,9517,222018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Skrýchov u Opařan TA--17,242017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Želeč TA--17,262017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stříbřec JH17,3117,2017,312018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Střížov JI16,6917,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Nová Ves JI17,0617,3117,312014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Plešovice CK--17,312016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Markvarec JH--17,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Srubec CB--17,352017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Zhoř u Tábora TA16,8917,4117,412014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Slavošovice CB--17,442016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Drahňovice BN--17,442017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Libkova Voda PE--17,462017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Zahorčice ST17,4716,8017,472018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA--18,192016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dvorce TA17,7418,4918,492013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nová Včelnice JH--18,792017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ústrašice TA--18,942014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ústrašice TA--19,232016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH--19,282015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrbonín TA19,3319,2619,332018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice CB19,5119,0919,512018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zdešov JH--19,522016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chotěmice TA--19,722016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zdešov JH--19,872017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zdešov JH19,8919,4919,892018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA--20,092014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA--20,132017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Mydlovary CB--20,162015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Nová Včelnice JH--20,212016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chválkov PE20,5820,4520,582018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB20,5920,1120,592018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Slapy TA--20,592017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Boršov nad Vltavou CB--20,662017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zdešov JH19,8920,6820,682013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--21,172014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Zajíčkov PE21,3020,6921,302018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Mělník ME21,3620,5121,362018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dvorce TA--21,792014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mělník ME--22,172017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zhoř u Tábora TA--22,342015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce TA--22,672015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Hrdějovice BCB--23,042015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Ústrašice TA23,4619,9623,462018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH--23,742015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH--23,952016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chlum u Třeboně JH--24,012015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lomnice nad Lužnicí JH25,1523,8025,152018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Zhoř u Tábora TA--25,882017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Cizkrajov JH27,8227,2627,822018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Makov TA--27,872015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Strachoňovice JI29,1223,7929,122018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH30,8926,6330,892013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chválkov PE--31,622017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Chlum u Třeboně JH31,0132,1932,192013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--33,852015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Lom TA34,6334,5734,632018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Mělník ChloumekME--37,552016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Hrdějovice CB--39,332016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Ves JH22,4640,9040,902013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stříbřec JH41,0225,8041,022018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Lásenice JH--42,232015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Chlum u Třeboně JH--43,232017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Lomnice nad Lužnicí JH--50,902014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Ves JH--53,962015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lomnice nad Lužnicí JH54,4055,1055,102013/03/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Makov TA--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lásenice JH--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Nová Včelnice JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Strachoňovice JI--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Mydlovary CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Nová Včelnice JHNPNPNP2018/03/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mydlovary CB--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Boršov nad Vltavou CB--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Lomnice nad Lužnicí JH--NP2016/03/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ústrašice TA--NP2015/04/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zajíčkov PE--NP2017/04/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Zdešov JH--NP2014/04/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/03/30 Zdešov, náves (u KD), Velikonoční soutěž v požárním sportu
-
2014/04/19 Zdešov, před Kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2015/04/04 Zdešov. pred kulturním domem, Velikonoční soutěž na 2B
-
2016/03/26 Zdešov, před kulturním domem, 4. ročník Velikonoční soutěže v PÚ
-
2017/04/15 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
2018/03/31 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž v PÚ
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/25 Hřiště ZŠ Děhylov, Noční soutěž o Bohoušův krygel
-
2018/05/25 Liptaň, fotbalové hřiště
-
2018/05/26 Domamil - fodbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/05/26 Neznašovy, Okrsek č.17
-
2018/05/26 Křepice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/05/26 Hostěrádky-Rešov, Memoriál mjr. Jana Červinky
-
2018/05/26 Sportovní areál Zderaz, III. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2018/05/27 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2018/05/27 Svoboda - Hasičské hřiště, 1. kolo MSP - Memoriál Josefa Halfara - 2B
-
2018/06/02 Čelákovy, 7. ročník memoriálu Jaroslava Seidla (2B)
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
2018/06/03 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár Muži 3B, Ženy a dorost 2B
-
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/06/03 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2018/06/08 Leskovec, 6.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2018/06/09 Milotice n.O. fotbalové hřiště, Memoriál Rudolfa Gony (2B)
-
2018/06/09 Hrubá Vrbka na návsi u zvonice, „O POHÁR PERSPEKTY“
-
2018/06/09 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2018/06/10 Bransouze, hřiště Tálky, Pohárová soutěž Bransouze
-
2018/06/15 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2018/06/16 Měrotín - Parduska, Memorial Josefa Vitoula 2018, 2B
-
2018/06/16 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2018/06/16 Starosedlský Hrádek,V Potocích, Memoriál K. Kluka a M. Lupáče
-
2018/06/16 Tasov - fotbalové hřiště, Memoriál ing. Pavla Stokláska
-
2018/06/16 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/06/23 Odry za železářstvím Orava, O putovní štít města Oder
-
2018/06/23 Stará Ves, louka za kinem, Memoriál Josefa Válka (2B)
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Chodská veterán liga v požárním útoku
-
2018/06/23 Heraltice - náves, Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2018/06/23 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2018/06/23 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2018/06/23 Litohoř, za fot. hřištěm, Memoriál Antonína Abraháma,PS12 bez omezení a PS 8
-
2018/06/30 Velké Kunětice, fotbalové hřiště TJ Sokol
-
2018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2018/06/30 Valašské Příkazy - Hřiště, Noční pohárová soutěž SDH Valašské Příkazy na 2B
-
2018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B
-
2018/07/01 Areál DHZ Lúky, 34. ročník súťaže o Zlatú Prilbu
-
2018/07/01 Sazovice - výletíšte Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018
-
2018/07/06 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2018/07/06 Podolí hřiště, Podolský důlek
-
2018/07/06 Karlovice, fotbalové hřiště
-
2018/07/07 Janovice, hřiště za zámkem
-
2018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2018/07/07 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2018/07/07 Doloplazy fotbalové hřiště, O pohár starosty obce
-
2018/07/07 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice
-
2018/07/09 Leskovec nad Moravicí, fotbalové hřiště
-
2018/07/14 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec
-
Kdy Kde Liga