Fotbalové hřiště Želeč 2020 - O pohár SDH Želeč, 2B

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 09. 2020 10:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 13. 09. 2020 10:30
Začátek tipování:  13. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2020 00:00
Zadal: SDH Želeč

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-11471.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Morkovice KMPavel Krejčí
22Víceměřice ŽenyPVJaroslav Horák
33Želeč Ženy APVSDH Želeč
44Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
55Velká Bystřice OLLukáš Kovařík
66Víceměřice MužiPVJaroslav Horák
77Bílovice Muži APVSDH Želeč
88Želeč Ženy BPVSDH Želeč
99Němčice nad Hanou MužiPVJaroslav Horák
1010Otinoves PVJan Kolář
1111Radslavice VYLukin
1212Želeč Muži APVSDH Želeč
1313Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
1414Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
1515Brodek u Prostějova MužiPVHasiči Brodek
1616Želeč Muži BPVSDH Želeč
1717Radslavice BVYLukin
1818Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1919Nenakonice OLJiří Tomecek
2020Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
2121Kožušany OLPetr Zmeškal st.
2222Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
2323Topolany BVYMichael Jičínský
2424Radslavice ŽenyVYTomáš Urbánek
2525Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2626Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
2727Velká Bystřice OLTomáš Růžička
2828Topolany AVYMichael Jičínský
2929Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3030Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
3131Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3232Kokory PRLibor Daňa
3333Ratiboř VSBarbora Paráková
3434Olešnice OLLukáš Hampl
3535Brodek u Prostějova VeterániPVHasiči Brodek
3636Chropyně KMVladislav Sedlařík
3737Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3838Dětkovice ŽenyVYBarbora
3939Velká Bystřice Ženy OLDavid Malecky
4040Křenovice PRTomáš Bálint
4141Radíkov OLTomáš Herzog
4242Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
4343Pustiměř MužiVYMichal Vrba
4444Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
4545Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2020/09/13 Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/10/10 Areál SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2020/10/10 Na hřišti u základní školy, O pohár starosty obce Děhylov, Denní soutěž, 2B
-
2020/10/17 1. TFA Šubířov, 1. TFA Šubířov
-
2020/10/17 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/10/17 Světlá Hora, XXIV.ročník O pohár starostky obce
-
2020/11/07 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2020/11/14 Pohořelice- fotbalové hřiště, O Sametový pohár- pohárová soutěž, 2B
-
2020/12/05 Březovice na hřišti, 1. ročník čertovské zimní soutěže
-
2020/12/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga