Fotbalové hřiště Želeč 2020 - O pohár SDH Želeč, 2B

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 13. 09. 2020 10:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 08. 2020 19:00
Konec rezervace: 13. 09. 2020 10:30
Začátek tipování:  13. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2020 00:00
Zadal: Pavel Dokoupil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-11471.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Morkovice KMPavel Krejčí
22Víceměřice ŽenyPVJaroslav Horák
33Želeč Ženy APVPavel Dokoupil
44Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
55Velká Bystřice OLLukáš Kovařík
66Víceměřice MužiPVJaroslav Horák
77Bílovice Muži APVPavel Dokoupil
88Želeč Ženy BPVPavel Dokoupil
99Němčice nad Hanou MužiPVJaroslav Horák
1010Otinoves PVJan Kolář
1111Radslavice VYLukin
1212Želeč Muži APVPavel Dokoupil
1313Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
1414Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
1515Brodek u Prostějova MužiPVHasiči Brodek
1616Želeč Muži BPVPavel Dokoupil
1717Radslavice BVYLukin
1818Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1919Nenakonice OLJiří Tomecek
2020Dětkovice Muži APVLadislav Kořínek
2121Kožušany OLPetr Zmeškal
2222Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
2323Topolany BVYMichael Jičínský
2424Radslavice ŽenyVYTomáš Urbánek
2525Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
2626Dětkovice MužiVYTomáš Urbánek
2727Velká Bystřice OLTomáš Růžička
2828Topolany AVYMichael Jičínský
2929Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
3030Dětkovice Muži BPVLadislav Kořínek
3131Dub nad Moravou Ženy OLBarbora Paráková
3232Kokory PRLibor Daňa
3333Ratiboř VSBarbora Paráková
3434Olešnice OLLukáš Hampl
3535Brodek u Prostějova VeterániPVHasiči Brodek
3636Chropyně KMVladislav Sedlařík
3737Čelechovice na Hané PVJan Makovec
3838Dětkovice ŽenyVYBarbora Plšková
3939Velká Bystřice Ženy OLDavid Malecky
4040Křenovice PRTomáš Bálint
4141Radíkov OLTomáš Herzog
4242Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
4343Pustiměř MužiVYMichal Vrba
4444Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
4545Hostěrádky-Rešov VYZdeněk Janda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bílovice MužiPV15,4915,2115,492016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV15,7915,3015,792015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Křenovice PR15,9715,5415,972017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Čelechovice na Hané MužiPV15,6415,9815,982016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV15,4016,1816,182015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hostěrádky-Rešov MužiVY16,3416,5716,572016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chropyně MužiKM16,6215,8616,622016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice Muži TopPV16,7116,2116,712016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ivanovice na Hané BVY16,6016,7116,712017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Ludéřov OL16,8116,3116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hostěrádky-Rešov VY16,7116,8116,812015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radslavice VY16,9116,6516,912017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hodějice VY16,4216,9616,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želeč BPV17,2917,0317,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chropyně KM17,3216,4017,322014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Křenovice PR17,3716,7117,372015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tršice OL16,1217,4717,472015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Želeč Muži BPV17,4317,5417,542016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Želeč Muži APV17,5517,0217,552016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Ivanovice na Hané VY17,5617,4117,562014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Želeč PV17,8517,0617,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mokrá MužiBO17,8917,8717,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Buková MužiPV17,8916,5917,892016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Myslejovice APV17,1018,0018,002015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané MužiVY17,6918,0118,012016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dětkovice VY18,1617,6018,162017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Radslavice MužiVY17,0118,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Želeč APV18,5117,9618,512015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Drnovice AVY16,9518,6518,652015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drnovice VY18,7417,9418,742017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Ludéřov OL18,7518,2418,752014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sobíšky PR18,8717,8818,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Křenovice MužiPR16,6318,9218,922016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Ondratice PV18,4419,3919,392017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Želeč APV19,8018,3619,802014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Morkovice MužiKM18,8319,8219,822016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Otaslavice PV18,9319,9619,962015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hodějice VY20,2918,5820,292014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Krasice - Prostějov MužiPV20,3319,9320,332016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Vrchoslavice PV20,3319,9520,332014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dětkovice VY20,5820,5620,582014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ludéřov MužiOL20,1420,6520,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chropyně KM21,0421,1721,172017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín II-Popůvky PR21,2620,6821,262014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Ondratice Muži BPV20,3121,6521,652016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Radslavice VY21,8221,1921,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nětčice KM22,6621,0522,662014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hruška MužiPV22,7821,8622,782016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dub nad Moravou OL22,8522,1722,852017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ptení PV23,1122,0423,112014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Vrahovice PV24,2722,1324,272014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nětčice KM15,9124,4624,462015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Drnovice MužiVY25,1822,8025,182016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Krasice - Prostějov PV17,1826,0726,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Vrchoslavice PV26,6326,9926,992017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Chropyně KM29,7528,7729,752015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Ivanovice na Hané VY34,2433,9734,242015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Křenovice PR34,8233,4334,822014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Želeč ATA35,5323,4035,532015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Ondratice APV38,0737,3838,072015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ondratice BPV33,8539,4139,412015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Brodek u Prostějova PV39,3740,8440,842015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Brodek u Prostějova PV41,7242,9842,982017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Želeč BTA47,5948,1148,112015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Vrchoslavice PV49,5850,2950,292015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Brodek u Prostějova MužiPV50,7250,1450,722016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Otaslavice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nezamyslice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Vřesovice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Myslejovice PVNP16,58NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Šumvald OLNP16,06NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Čelechovice na Hané PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Ondratice Muži APVNP19,15NP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Drnovice BVYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Pustiměř VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dětkovice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Niva PVNP16,09NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Mokrá BONPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Kobeřice u Brna VYNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radslavice VYNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Brodek u Prostějova APVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Myslejovice Muži BPV16,30NPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Želeč BPVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Ivanovice na Hané AVYNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Ondratice PVNPNPNP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Určice PV18,0617,07NP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Prostějov Muži TištínPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Ostrov u Macochy MužiBKNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Myslejovice PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Ludéřov OLNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Brodek u Prostějova BPVNP47,49NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Myslejovice BPV16,21NPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Vrahovice PVNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bílovice PV15,14NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Polkovice MužiPRNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,6017,8017,802017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Radslavice VY18,8318,3218,832015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice APV18,9919,1219,122017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ivanovice na Hané VY19,2018,0919,202017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Soběsuky BPV19,2118,6919,212016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ivanovice na Hané AVY19,3618,9019,362015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radslavice ŽenyVY20,0319,4420,032016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Senetářov BK20,2119,2220,212014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky Ženy APV20,1220,4020,402016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Drnovice VY19,4620,5020,502015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice APV20,5119,0120,512016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bílovice PV18,2620,8720,872015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bílovice Ženy BPV20,9320,3820,932016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dětkovice PV21,1919,2921,192016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Popůvky BBO20,6221,3321,332016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Pustiměř ŽenyVY21,7320,9321,732016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Žernovník ŽenyBK21,2122,0922,092016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Drnovice Ženy BVY21,9322,1222,122016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Soběsuky Ženy BPV20,3022,2622,262016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hruška PV21,8022,2722,272015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Radslavice VY22,5022,2722,502014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Soběsuky BPV22,5422,3422,542014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Soběsuky APV22,5919,7422,592017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hlubočany VY22,8822,0022,882015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ivanovice na Hané ŽenyVY22,9422,5922,942016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ivanovice na Hané BVY23,5221,4523,522014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubočany Ženy BVY23,3723,6023,602016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Pustiměř VY20,6324,2324,232015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Ivanovice na Hané BVY24,7219,5624,722015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Soběsuky BPV20,9225,5825,582017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Soběsuky APV26,4018,4026,402016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Určice PV29,6628,3429,662017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Želeč TA33,8031,1933,802015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vrahovice PV35,6434,5835,642014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Olešnice OL36,1834,3336,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bílovice BPV36,4618,4136,462016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ivanovice na Hané AVY37,8621,4637,862014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nětčice KM43,6140,8043,612014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vrchoslavice PV48,5848,1548,582015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Němčice nad Hanou PV49,3749,2049,372014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krasice - Prostějov ŽenyPV51,4152,8352,832016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Kojetín II-Popůvky PR61,4161,2661,412014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nětčice KMNPNPNP2015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Krasice - Prostějov PV21,1022,90NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Krasice - Prostějov PV34,4534,99NP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Soběsuky APVNP30,50NP2014/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bílovice BPV24,38NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Radslavice VY17,71NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Želeč ŽenyPVNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Popůvky ABONPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Želeč PVNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2020/09/13 Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B
-
2021/09/18 Želeč, Želečská osmnáctka, soutěž na 2B
-
2022/06/18 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B, startovné 200,-
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2023/02/11 Nevřeň, ICE CUP
-
2023/06/24 Stýskaly hřiště, Night cup Stýskaly 2023
-
2023/06/24 Vranín areál U Havrana, Vranín noční soutěž - speciály, PS12 - muži, ženy
-
2023/07/02 Hartmanice, 3. kolo OLSY, O pohár starosty obce
-
2023/08/05 Hasičské hřiště Petřvaldík, O putovní pohár SDH Petřvaldík 2B (7.kolo MSL)
-
2023/08/12 Chudenice, Chudenice Memoriál Václava Zoubka 2023
-
2023/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2023
-
Kdy Kde Liga