Želeč 2023 - 9. ročník noční soutěže v požárním útoku na 2B.

Liga: -
Místo: Želeč
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 23. 06. 2023 22:00
Kontakt:   Tomáš Marák
Telefon:  722082986

Začátek rezervace: 11. 06. 2023 19:00
Konec rezervace: 23. 06. 2023 20:00
Začátek tipování:  24. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2023 00:00
Zadal: Pavel Dokoupil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nástup 21:30, začátek 22:00


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zelec-13055.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Bílovice Odpad PVMichaela Vystavělová
22Želeč MužiPVPavel Dokoupil
33Vrchoslavice PVRadim Janečka
44Měrotín OLPatrik Horák
55Kobeřice PVveronika Vychodilová
66Seloutky Ženy PVBarbora Sojčáková
77Blatec OLKateřina Skládalová
88Křenovice ženyVYMíša Hrouzková
99Dub nad Moravou OLLucie Smékalová
1010Víceměřice ŽenyPVEliss Jiráková
1111Habrovany VYMartin Kadaňka
1212Pustiměř MužiVYMichal Vrba
1313Seloutky MužiPVBarbora Sojčáková
1414Ivanovice na Hané ŽenyVYPetra Zalešáková
1515Želeč ŽenyPVMartin
1616Pustiměř DorostenciVYMichal Vrba
1717Brodek u Prostějova VeterankyPVHasiči Brodek
1818Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
1919Radslavice ŽenyVYMartina Slezáková
2020Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2121Smržice PVRadim Janečka
2222Brodek u Prostějova VeteraniPVHasiči Brodek
2323Litenčice ženyKMFilip Měrka
2424Kožušany OLPetr Zmeškal
2525Přáslavice OLKarolína Koudeláková
2626Těšetice OLJan Přidal
2727Litenčice KMFilip Měrka
2828Bílovice “C” odpad PVLukáš Říčař
2929Hodějice ŽenyVYMartin Kadaňka
3030Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
3131Mostkovice PVTomáš Petrasek
3232Křenovice PRTomáš Brabenec
3333Doloplazy OLPetr Pergner
3434Přáslavice OLJosef Műck
3535Mostkovice BPVTomáš Petrasek
3636Jaronice CBJan Völfl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,5016,5516,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Domamyslice PV16,8116,9016,902016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Obora BK17,0016,9017,002016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Olešnice OL17,2617,1617,262016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Bílovice PV17,4317,3417,432016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Loučany OL17,3417,4617,462016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lipová PV17,2017,5517,552016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,0817,6017,602016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Žďár BK17,8917,9317,932016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Čelechovice na Hané PV17,9517,6017,952016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Myslejovice BPV18,0117,9918,012016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Cholina OL18,1917,8218,192016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Určice PV17,3818,2418,242016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Soběsuky PV18,8718,9118,912016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Želeč PV18,8419,0519,052016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Ludéřov OL18,5819,2819,282016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vrchoslavice PV17,6919,3319,332016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kelčice PV19,7020,0720,072016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Niva PV17,6720,8920,892016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Vážany BK17,4521,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Krasice - Prostějov PV21,6822,7422,742016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Senetářov BKNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Dětkovice PVNPNPNP2016/06/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč
-
2015/07/18 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž o pohár SDH Želeč,
-
2016/06/18 Želeč, O pohár
VCPV
2016/07/16 Želeč, 4. ročník noční soutěže
-
2017/07/15 Želeč, Noční soutěž, 5. ročník
-
2018/07/14 Želeč, fotbalové hřiště, 6. ročník noční soutěže, 2B
-
2019/07/13 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník
-
2019/07/14 Želeč - fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Želeč - st. a ml. žáci
-
2020/09/13 Fotbalové hřiště Želeč, O pohár SDH Želeč, 2B
-
2023/06/23 Želeč, 9. ročník noční soutěže v požárním útoku na 2B.
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
2024/10/12 Červené Poříčí, Závod hasičské všestrannosti a brannosti
-
Kdy Kde Liga