Chlum 2018 - O pohár SDH

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 07. 2018 12:30
Kontakt:   SDH CHlum
Telefon:  +420725444651
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Roman Benda

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Mladoňovice TR 16,09 16,09 15,77
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Krasonice JI 16,62 16,36 16,62
3.  Litovany TR 17,39 17,13 17,39
4.  Čechtín TR 17,48 17,48 17,13
5.  Kamenná TR 17,67 17,67 17,57
6.  Příložany TR 17,92 17,83 17,92
7.  Výčapy A TR 18,04 18,04 17,65
8.  Chlum TR 18,48 18,48 17,79
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Střížov JI 18,95 18,23 18,95
10.  Bransouze TR 19,03 18,72 19,03
11.  Blatnice TR 19,07 18,71 19,07
12.  Myslibořice TR 19,23 19,23 19,17
13.  Kněžice TR 19,29 19,29 18,40
14.  Rácovice TR 20,08 19,80 20,08
15.  Hodov TR 20,71 20,71 19,36
16.  Sokolí TR 25,51 20,44 25,51
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Kamenička JI 33,84 33,14 33,84
18.  Kojatín TR NP NP NP
18.  Petrovice B TR NP NP NP
18.  Kouty P TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nárameč TR 17,25 16,98 17,25
2.  Petrůvky TR 17,37 17,37 17,24
3.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,92 16,69 17,92
4.  Radonín TR 18,33 18,33 18,29
5.  Budišov TR 18,43 17,09 18,43
6.  Myslibořice TR 18,53 17,49 18,53
7.  Čechtín TR 20,10 18,75 20,10
8.  Vladislav TR 21,69 21,69 21,49
9.  Stařeč TR 22,54 22,12 22,54
10.  Kouty Ž TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Trnava TR16,8016,6216,802009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Petrůvky TR16,7416,8316,832017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Nárameč TR16,9817,2517,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Petrůvky TR17,3717,2417,372018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,4417,6317,632017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radonín TR17,8017,2017,802017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,6917,9217,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Výčapy TR17,9417,9617,962009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Svatoslav TR17,4418,0618,062012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Stařeč TR16,9618,1018,102017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Výčapy G KH--18,132010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Budišov TR17,5918,1918,192017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Výčapy TR18,2318,8718,232011/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Vítonice ZN17,0018,2718,272017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radonín TR18,3318,2918,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Budišov TR17,0918,4318,432018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Budišov TR17,7318,4518,452016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Svatoslav TR--18,452010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Lhotky Sport ZR18,3218,4918,492017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Myslibořice TR17,4918,5318,532018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Stařeč TR18,5918,3418,592016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nárameč TR18,5918,5118,592017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Bačice TR18,5618,7018,702016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Petrůvky TR18,7017,6618,702016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Svatoslav TR18,4818,7918,792009/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jaroměřice nad Rokytnou TR19,0817,2919,082017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Bačice TR19,1118,4619,112017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Výčapy TR--19,132010/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenná TR19,1119,2219,222012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Výčapy TR18,3819,4519,452012/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 0 14.07.2018 20:57
 Radek Staněk  16 ** 0 12.07.2018 08:25


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  17 ** 0 12.07.2018 08:26
 Michal Matějíček  17 ** 0 14.07.2018 20:57

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/07/06 Chlum, TR, Pohár SDH Chlum
TRL
2004/07/04 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2005/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2006/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2007/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH
TRL
2008/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2009/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2010/07/05 Chlum, TR, O pohár SDH Chlum
TRL
2011/07/05 chlum,
TRL
2012/07/05 Chlum,
TRL
2016/07/10 Chlum, O pohár SDH
TRL
2017/07/16 Chlum, O pohár SDH
TRL
2018/07/15 Chlum, O pohár SDH
TRL
Kdy Kde Liga


Komentáře