Budilov 2019 - Jih proti Západu | STS Prachatice CUP

Liga: Jihočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 01. 06. 2019 12:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Tálín PI 17,10 16,55 17,10
2.  Ledenice CB 17,70 17,68 17,70
3.  Srubec CB 17,71 17,71 17,00
4.  Holubov CK 17,84 17,82 17,84
5.  Jaronice CB 18,05 18,05 17,89
6.  Chlum B CK 18,21 17,60 18,21
7.  Kolence JH 18,22 18,22 17,57
8.  Krč PI 18,39 18,12 18,39
9.  Bezdědovice ST 18,61 18,61 18,61
10.  Lišov A CB 18,68 17,20 18,68
11.  Netřebice CK 19,27 18,36 19,27
12.  Milenovice PI 19,63 18,70 19,63
13.  Budilov PT 19,86 18,13 19,86
14.  Přísečná A CK 20,10 19,20 20,10
15.  Třísov CK 21,89 18,91 21,89
16.  Slavošovice CB 23,61 23,61 22,91
17.  Soběnov CK 32,99 31,17 32,99
18.  Lišov B CB NP NP NP
18.  Žernovice PT NP NP NP
18.  Vlkovice CB NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrdějovice B CB 18,85 18,85 16,83
2.  Holubov CK 19,24 16,84 19,24
3.  Žernovice PT 19,64 19,64 17,69
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Vacov PT 21,58 21,37 21,58
5.  Srubec CB 23,06 19,00 23,06
6.  Mydlovary CB 23,33 23,33 20,47
7.  Lišov A CB 25,26 23,33 25,26
8.  Chlum CK 28,27 19,64 28,27
9.  Lišov B CB 29,60 29,23 29,60
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Výškovice PT 34,70 31,29 34,70
11.  Ledenice CB 12000,00 12000,00 12000,00

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Vacov PT25,5926,0626,062019/07/06 Plamen útok, sklopka
2. Budilov PT27,1025,3827,102019/07/06 Plamen útok, sklopka
3. Vacov PT--32,622016/07/09 Plamen útok, sklopka
4. Budilov PT--54,762016/07/09 Plamen útok, sklopka
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Chlum CK--12,872016/07/09 Plamen útok, sklopka
2. Třísov CK--13,772017/07/08 Plamen útok, sklopka
3. Dolany PT--14,772017/07/08 Plamen útok, sklopka
4. Střelské Hoštice ST15,0615,0515,062019/07/06 Plamen útok, sklopka
5. Vacov PT14,9615,4715,472019/07/06 Plamen útok, sklopka
6. Vacov PT--15,702017/07/08 Plamen útok, sklopka
7. Jáma PT--16,382016/07/09 Plamen útok, sklopka
8. Dřešín ST15,5716,8016,802019/07/06 Plamen útok, sklopka
9. Vacov PT--16,952016/07/09 Plamen útok, sklopka
10. Benešova Hora PT--17,222017/07/08 Plamen útok, sklopka
11. Dřešín ST--17,252016/07/09 Plamen útok, sklopka
12. Dolany PT--17,282016/07/09 Plamen útok, sklopka
13. Budilov PT16,6117,5017,502019/07/06 Plamen útok, sklopka
14. Jáma PT--19,012017/07/08 Plamen útok, sklopka
15. Žihobce KT--20,222017/07/08 Plamen útok, sklopka
16. Střelské Hoštice ST--21,342017/07/08 Plamen útok, sklopka
17. Budilov PT--21,612016/07/09 Plamen útok, sklopka
18. Žihobce KT--21,622016/07/09 Plamen útok, sklopka
19. Horní Poříčí ST--23,042016/07/09 Plamen útok, sklopka
20. Horní Poříčí ST--34,162017/07/08 Plamen útok, sklopka
21. Jáma PT--NP2017/07/08 Plamen útok, sklopka
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Horní Poříčí ST--16,452017/07/08 Plamen útok, sklopka
2. Budilov PT--19,262017/07/08 Plamen útok, sklopka
3. Dřešín ST--19,532017/07/08 Plamen útok, sklopka
4. Dřešín ST--19,782016/07/09 Plamen útok, sklopka
5. Benešova Hora PT--20,172016/07/09 Plamen útok, sklopka
6. Vacov PT--20,952016/07/09 Plamen útok, sklopka
7. Vacov PT21,0920,5821,092019/07/06 Plamen útok, sklopka
8. Bohumilice PT--21,732016/07/09 Plamen útok, sklopka
9. Dřešín ST21,8421,8721,872019/07/06 Plamen útok, sklopka
10. Vacov PT--22,682017/07/08 Plamen útok, sklopka
11. Strašín KT--23,362016/07/09 Plamen útok, sklopka
12. Horní Poříčí ST--23,612016/07/09 Plamen útok, sklopka
13. Žihobce KT--24,042016/07/09 Plamen útok, sklopka
14. Budilov PT25,9327,7727,772019/07/06 Plamen útok, sklopka
15. Žihobce KT--54,452016/07/09 Plamen útok, sklopka
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
Kdy Kde Liga


Komentáře